Гороскоп на 4 лютого: цього дня краще не звертатися за порадами до друзів, а краще довіритися інтуїції

Овен

Овнів чекає напружений і ризикований день. Можливі проблеми в бізнесі, суперечки з друзями, організаціями, фіскальними структурами. Крім гострої кризи зараз, є ризик створити затяжну неприємну тенденцію на майбутнє. Не варто відкривати проєкт, брати кредит на експерименти: велика загроза краху, розорення, псування речей, відбирання ресурсів. Роблячи фатальну помилку, легко підвести і себе, і інших.

Телець

Тельці “на мінному полі”. І в особистій, і в діловій сфері киплять пристрасті і непередбачувано вибухають бомби уповільненої дії. У будь-якій сфері легко зіткнутися з неминучим підсумком своїх, чужих або колективних експериментів. Великий ризик розриву відносин, революції в планах, переділу влади, звільнення, але відступати нікуди. Потрібна винахідливість в управлінні справами, в захисті і нападі.

Близнюки

Близнюків чекають ускладнення в рутинних справах або при спробі пустити в справу досліджувану теорію. Можливі проблеми з технічним оснащенням, сварки з колегами і підлеглими, спалахи конфліктів на виробництві, проблеми у вихованців. Може вимагатися ремонт, налагодження обладнання, лікування хвороби. Не найкращий день для вибору сервісу, місця роботи, інструменту, витратних матеріалів.

Рак

У нервозній обстановці цієї доби у Раків є перевага, у вигляді базової емоційної гармонії. Деяких Раків також підтримає їх таємна давня віра. Однак ситуація залишається складною і часом небезпечною. Особливо високий ризик проблем у бізнесі, фінансовій сфері, творчості, спорті, вихованні дітей, у громадській та викладацькій роботі. Перевороти, злети і падіння не виключені у коханні.

Лев

Леви в вразливій позиції, тому зірки радять їм окреслити коло життєво важливих інтересів і уникати зайвих пригод, щоб не накликати біду на себе або близьких. Краще не шукати опору в інших людях: колективні починання можуть бути ще більш небезпечними і витратними, ніж індивідуальні. Активність варто проявляти в фатальній ситуації — наприклад, при захисті будинку, сім’ї або базових прав.

Діва

Дівам день принесе клопоти і супутні переживання, які позначаться на їх самопочутті. Можливі виснажливі поїздки, неоднозначні угоди, складності в спілкуванні. Потрібно більше часу на звичні заходи, так як проблеми навіть в простих справах можуть рости як сніжний ком. Не найкращий момент для вибору інструментів, засобів зв’язку і переміщення, для налагодження відносин і пошуку роботи.

Терези

Терезам не надто щастить у бізнесі. Можливі фінансові неприємності у фрілансерів, у тих, хто живе за рахунок партнера або доходу від інвестицій. Зірки радять утриматися від починань і від спроб активно виправити становище (за винятком експрес-заходів в гострих критичних ситуаціях). Важливіше навчитися розпізнавати маркери таких криз, щоб в майбутньому відстежувати їх ще «на підльоті».

Скорпіон

Скорпіонам легко потерпіти крах або зробити промах. Зірки кажуть, що це неминуче — інакше не навчитися новій лінії поведінки (роботі, спілкуванню, оновленому побуту, відбиттю атак). Важливіше виправляти курс, щоб не створити порочне замкнуте коло і не збирати критичну масу помилок. Варто оцінити свої сили, щоб уникнути виснаження. Небезпечна війна з авторитетами, у тому числі, вдома.

Стрілець

На Стрільців впливає атмосфера і оточення. Можлива залежність від ситуації, компанії або власних прихованих бажань. Легко проявити слабкість, відхилитися від заявленого курсу, піти по лінії найменшого опору, зрадити своїм же принципам, підвести свою команду. Можливо, ви зробите щось, за що вам потім буде ніяково. Краще відкласти починання і стежити за своєю поведінкою.

Козоріг

Козорогам не варто відкривати бізнес, здійснювати операції і проводити експерименти (особливо, дорогі). Також, краще не звертатися за порадою і допомогою до друзів у знову розпочатих справах. Зробивши давнього однодумця партнером, постачальником, експертом, поручителем, співпозичальником або торговим представником в новому проєкті, ви ризикуєте понести матеріальні збитки і зруйнувати стару дружбу.

Водолій

Небеса проти Водоліїв і постійно заважають їм у здійсненні їх планів. Невдачі можуть відбитися на настрої і самопочутті. Важливо уникнути системного розчарування і тотальної зневіри, зберегти віру в свою команду, в свої таланти, права, цілі, знання або ідеї. Починання краще тимчасово згорнути. У вимушених справах потрібна страховка, її роль може зіграти ще не забутий досвід минулого.

Риби

Риб чекає маса перешкод навіть на знайомих маршрутах. Риби, що пустилися в подорож по забутих місцях, ризикують виявити безліч радикальних змін і не побачити дрібниць, дорогих їх серцю. Розчарування можуть випробувати і любителі борознити простори інтернету: не виключено, що вони не побачать на колишньому місці своїх співрозмовників або не виявлять старого сайту за знайомою адресою.

Фото спеціально для Особлива