Гороскоп на 4 січня: яких сюрпризів і несподіванок очікувати цього дня

Овен

Овнам не варто вибирати цей день для нової ініціативи. Якщо в останні місяці ви вели надто активний спосіб життя і піддавали себе значним перевантаженням, пора перевірити здоров’я: не виключено, що вам потрібна невелика реабілітація. Не найкращий момент і для самовпевненості: якщо вам щось неясно, краще порадитися з досвідченими людьми. Розумну пораду може дати лікар, начальник або колега.

Телець

Тельцям день допомагає мислити логічно і вносити в ситуацію ясність. Найбільше питань і загадок очікується у сфері любові і творчості. Можливі помилки, зайвий романтизм, ідеалізм. Якщо вас мучить невизначеність, варто поговорити зі старим далеким другом — або з перевіреною людиною, чию думку ви цінуєте. Можливо, це буде ваш колишній вчитель, лікар, податковий консультант або психолог.

Близнюки

Близнюкам важливо залишатися вдома або на “території здорового глузду”, бачити ситуацію тверезо і трохи скептично. Добре працювати з документами на житло, обговорювати критичні нюанси з близькими людьми і довіреними особами, вести дослідження. Головні сфери ілюзій сьогодні — любов, естетика і гроші. Не варто сподіватися на чужі симпатії, укладати договір на довірі, вибирати дизайн інтер’єру.

Рак

Ракам варто більше спілкуватися з людьми, прислухатися до новин, бути на зв’язку, переглядати пошту. Не всі дані виявляться точними, дещо буде сказано натяками — але більшість раків інтуїтивно розбереться в суті повідомлень. День підходить для налагодження діалогу, для переговорів тет-а-тет і приватних консультацій, для коротких прогулянок. Можливі заминки з сервісом або медичною допомогою.

Лев

Зірки радять Левам стежити за бюджетом і обережно розпоряджатися грошима. Витік коштів імовірніше через невеликі суми і випадкові невинні витрати (особливо, через витрати на подарунки і задоволення). Важливо вивчити всі деталі перед покупкою дрібниць, наприклад, ліків. Може виявитися корисним контакт з лікарем, фармацевтом, помічником, компетентним фахівцем в якій-небудь області.

Діва

Діви успішні у сфері контактів, літератури, наукових досліджень і конструктивної критики, хороші консультанти в знайомій їм області. Батьки-Діви зможуть вдало поговорити з дітьми. Але ясність думки і дар слова зрадять багатьом Дівам у фінансових і естетичних справах, в спілкуванні з близькими і з тими, до кого вони таємно мають симпатію. Не найкращий день для витрат, побачень, розпорядження грошима.

Терези

Терезам краще відмовитися від зовнішньої суєти і відкласти реалізацію нових планів. Обстановка аж до ночі залишиться невизначеною, заважаючи користуватися новими можливостями. Ймовірні коливання настрою або самопочуття. День підходить для приватних бесід, для турбот про здоров’я і вивчення медичної інформації. Добре поговорити з близьким другом або членом сім’ї, з лікарем або довіреною особою.

Скорпіон

Скорпіонам день допомагає підтримувати особисті зв’язки, особливо, родинні та професійні. Він підходить для поїздок, візитів і переговорів. Корисні новини можуть прийти від старих знайомих. Багато Скорпіонів будуть хорошими психологами, безпомилково виберуть собі попутника, співрозмовника або консультанта. “Слабке місце” дня — фінанси, краще обійтися без зайвих витрат і нічого не купувати в дорозі.

Стрілець

Стрільцям важливо взяти вірний тон на нараді, в ході співбесіди та професійної консультації. День вимагає детальної розмови по суті, не варто відводити співрозмовнику очі, заминати складні теми і затемнювати істину. Не найкращий момент для прояву особистої симпатії до вищестоящих, помічників або підлеглих. Краще відкласти побачення. Не варто купувати одяг, ліки, косметику.

Козоріг

Козороги — логіки і скептики, які не вірять в казки. Буде нелегко збити їх з пантелику або заманити в пастку. День допоможе науковій діяльності та особистим переговорам, дозволить вам отримати цінні відомості або виступити в ролі консультанта. Можливі звістки з-за кордону. Отримана інформація (у тому числі, медична) допоможе вам уточнити особисті пріоритети, які не залежать від зовнішніх змін.

Водолій

Водоліям краще займатися професійними і побутовими тонкощами, питаннями здоров’я і безпеки. День не обіцяє нових відкриттів і не підходить для розробки планів, зате допомагає закрити стару сторінку особистої біографії і скинути вантаж з душі, сприяє наведенню порядку, загальної санації ресурсів і відносин, підведенню підсумків. Доречні закриті наради та поглиблені дослідження.

Риби

Зірки радять Рибам бути напоготові в переговорах і уважнішими в особистих відносинах. Не варто покладатися на чужі симпатії і знаки уваги: можливо, ви помиляєтеся або ваш співрозмовник нещирий. Вірити краще не тим, хто “дипломатично” приховує від вас правду і прагне вас зачарувати, а тим, хто готовий до чесного зворотного зв’язку, розумної критики і детального аналізу обговорюваного питання.

Фото спеціально для Особлива