Гороскоп на 4 вересня: комусь зі знаків Зодіаку доля готує неймовірний сюрприз

Овен

З Овнами в черговий раз зіграють жарт захопленість і азарт. До більшості представників знаку раптово повернеться бойовий дух або тяга до пригод, при цьому у багатьох Овнів виявиться відключена така важлива опція, як обережність. Вам не завадить поставитися серйозніше до неминучих наслідків свого пориву: великий ризик не розрахувати свої сили або зробити невірний вибір, стоячи на роздоріжжі.

Телець

Ризикують цього дня імпульсивні Тельці, залежні від свого партнера, настрою або обстановки. А також Тельці-«дисиденти», які таємно шукають короткі обхідні шляхи. Варто уважніше вибирати собі компанію для тих чи інших маневрів: є ризик опинитися в сумнівному суспільстві, вчинити нечесно або незаконно. Якщо вогнище напруги або обману у вас за спиною вже є, небезпечно його підживлювати.

Близнюки

Близнюків день кличе до активного способу життя, але не у всіх представників знаку для нього є сили і настрій. Якщо у вас багато енергії, ви не будете впевнені у тому, що вірно її застосовуєте. При небезпеці, ви навряд чи станете ризикувати і геройствувати. Це відповідний момент для розминки в компанії друзів, але важливо вчасно зупинитися. Можна віддати данину нестандартному хобі, спорту, політиці.

Рак

Раки можуть знову опинитися на роздоріжжі, в млині чужих ігор або своїх же суперечливих маневрів. День загострить професійні, партнерські і правові суперечки, кадрову плутанину або ваші особисті таємні метання. Попри гостроту моменту, зірки радять тримати рівновагу і поки відкласти вибір: спектр його наслідків широкий, від забавної пригоди і легкого переляку до краху планів.

Лев

Левів цей день запрошує до пригоди, яка їх давно манить. Однак особиста ситуація змусить багатьох Левів обмежитися колишнім планом, мислити обережно і прагматично. Момент хороший для рядових справ, але не для великих починань (наприклад, відправлення в довгий шлях). День збільшить вашу маневровість і пробивну силу, можна використовувати його для короткого кидка, для тренування або міні-відрядження.

Діва

Діви в кроці від зони ризику, але мають повне право в неї не вступати. Якщо мова не йде про екстрену ситуацію, що зачіпає ваші особисті або партнерські інтереси, зірки радять дивитися на чужі пригоди з боку: це буде смішно і повчально. Але не варто дивитися на жертв тієї чи іншої історії зверхньо: коли обставини зміняться, ви будете не застраховані від аналогічних проблем.

Терези

Зірки радять Терезам залишатися «над сутичкою», не вступати без необхідності в гру, війну або парний танець. Не страшно, якщо ваше місце буде тимчасово пустувати і без вас будуть нудьгувати. Проблем стане куди більше, якщо ви піддастеся на чужу провокацію або самі проявите ініціативу (наприклад, когось розіграєте). Привід для перебування в тіні — погане самопочуття.

Скорпіон

Скорпіонам доведеться взятися за справу. Нудьги можна не боятися, а ось заходи безпеки потрібні. Динамічний хід подій може захопити вас настільки, що ви пропустите критичний момент, коли опинитеся на межі краху, травми або перед складним вибором. Стане в нагоді спритність, готовність до важких, суперечливих і небезпечних ситуацій. Важлива і технічна частина: інструменти, транспорт, зброя.

Стрілець

Стрільці відчувають прилив енергії, але не можуть самі нею розпоряджатися. Можливо, в них були інші плани, але доведеться робити те, до чого змушує доля. Багатьом Стрільцям належить заглибитися в професійні та матеріальні теми, ударно попрацювати під загрозою санкцій, краху або дедлайну. Якщо залишилися сили після ділового марафону, можна виплеснути злість в небезпечному хобі або в спортзалі.

Козоріг

Козорогам некомфортно. Можуть загостритися суперечності в будинку, бізнесі, іншій значущій сфері. Доведеться в черговий раз знайти баланс між хвилинним благим поривом і розумною обережністю. Важливо не піддатися провокації, поспіху, спалаху негативних емоцій. Надлишок енергії можна пустити в рішення старої головоломки: воно ще не буде остаточним, але його пошук допоможе вам скинути напругу.

Водолій

Водоліїв бадьорить навколишнє оточення. Чужі жарти, ігри і пригоди розвеселять вас, якщо ви в зневірі, і струснуть, якщо ви перебуваєте в апатії. Добре змінити в цей день обстановку, трохи розім’ятися фізично. Найкраще заняття — пошук альтернативи. Якщо вистачає ресурсів, можна зайнятися двома справами паралельно. Але не варто вплутуватися в надто масштабні і ризиковані проєкти.

Риби

Зірки радять Рибам обмежитися окремими маневрами і нічого не робити на постійній основі. У разових діях з самого початку важливо пам’ятати про обережність і враховувати гіркий досвід. В іншому разі, зросте ризик захопитися і понести втрати (наприклад, перевищити розумні фінансові ліміти). Відіграти ситуацію назад і повернутися на вихідні позиції буде можливо, але складно.