Гороскоп на 4 жовтня: осінь щедра на події і приємні сюрпризи, головне – вчасно помічайте це

Овен

Події цього дня підтримують інтерес Овнів до практичної сторони життя (грошей, харчування, поповнення запасів). Можливі активні обговорення платежів і взаєморозрахунків, нестандартні ідеї використання новинок або застосування старих речей. Овнам, які мають кредити і заборгованості, зірки радять почати ранок з вивчення фінансових новин, наприклад, останніх змін в податковому законодавстві.

Телець

Тельців в цю добу переповнюють нестандартні ідеї, якими їм хочеться з кимось поділитися. Тельцям, зацікавленим в діалозі або припливі новин, зірки радять не втрачати часу вранці: сьогодні це найкращий час для висловлення своїх прохань і оригінальних думок, а також для обговорення нетривіальних тем і отримання підказок з неформальних джерел (наприклад, від друга або астролога).

Близнюки

Думки Близнюків сьогодні крутяться навколо матеріальних граней їхнього життя. Одні Близнюки будуть обговорювати хвилюючі їх теми з іншими людьми, інші — обмірковувати мовчки або шукати по них свіжу інформацію. Багатьох Близнюків буде цікавити надійність друзів, фінансових організацій або систем платежів, доля таємних накопичень, власна здатність оплатити лікування, харчування, проживання або навчання.

Рак

Зірки радять Ракам стежити за новинами і частіше контактувати з побратимами з фінансово-економічних проблем. Також, день підходить для спілкування з партнерами по бізнесу (особливо, довгострокового) і з друзями по хобі, пов’язаному з практикою, матеріальною або творчою стороною життя — біржовими іграми, кулінарією, шопінгом, ліпленням, шиттям, будівництвом, колекціонуванням.

Лев

Левам варто цілком присвятити цей день матеріально-економічним питанням, або віддати їм пріоритет в будь-якому обговоренні (роздумі, плануванні). Обставини дозволяють вести розмову неформально, але вам варто стежити за своїми словами. Необхідно прислухатися до думки друга, колеги або родича, якщо він — професіонал. Найактуальніші новини та критичні нюанси краще обговорити вранці.

Діва

Головна цінність цього дня для Дів — в потоці корисної інформації, яка часом ітиме до них по нестандартних каналах (через дружнє листування, раптові осяяння або пророцтва). Новини дня підтвердять важливу для вас істину і дадуть вам надію. День вдалий для дистанційного зв’язку з однодумцями, наукових досліджень в передових і прикордонних областях, роботи з неформальними джерелами.

Терези

Увагу Терезів можуть привернути нові тонкощі в сфері купівлі-продажу, платежів і взаєморозрахунків, кредитування та оподаткування. Можливий інтерес до деталей успадкування майна та використання старих речей. Але окремі вісники майбутнього поки не змінять звичну систему радикально (наприклад, непередбачені витрати цього дня виявляться цілком в дусі знайомих вам правил, законів і традицій).

Скорпіон

День радує Скорпіонів, які в душі не бояться прогресу, але бояться занадто радикальних змін у звичній їм системі координат. Добре почати його з неформальної бесіди (можливо, вам її запропонують). Вас напевно надихне діалог з незвичайним співрозмовником або з другом, що розділяє ваші нестандартні смаки. Ранок вдалий для будь-якої нетипової, але професійної консультації, наприклад, астрологічної.

Стрілець

Зірки запрошують Стрільців стати практиками і поставити на перше місце матеріальну платформу справ. Але не варто скидати з рахунків і тонкі матерії — наприклад, власну інтуїцію, сформовану сумним досвідом, сімейні традиції або глас колективного розуму. Добре займатися питаннями харчування, лікування, постачання. Важливо піклуватися не лише про себе, але і про тих, «кого ви приручили».

Козоріг

Козороги отримають моральну підтримку, підживлять свою віру або самолюбство. Порадує розмова з друзями, дітьми. Приємні моменти чекають і на більш приземленому рівні практичної повсякденності. Ситуація дозволяє вам потурати своїм звичкам. Не забороняються додаткові, перевірені часом задоволення і деякі надмірності (у тому числі, гастрономічні, фінансові).

Водолій

Водоліям краще провести в передбачуваній безпечній обстановці, або в сприятливому психологічному середовищі. Добре опинитися у власній квартирі, на території, що охороняється, в гостях у люблячих батьків, в будинку у надійних старих друзів. Але навіть у стабільній ситуації вам може бути шкідливо і ризиковано розслаблятися цілком. Небажані занадто відверті дружні та сімейні бесіди.

Риби

Рибам цей день гарантує сприятливий фон в цілому: везіння в будь-якому заході, рівний настрій і самопочуття, підбадьорливі новини, вдалі покупки. Але якщо у вас великі плани і великі надії, зірки все ж радять встати раніше і діяти з ранку: саме в цей час вас чекають найбільш продуктивні осяяння і дослідження, найприємніші зустрічі, добрі знаки і щасливі знахідки.