fbpx

Гороскоп на 4 жовтня: від цього дня не слід чекати чогось особливого. Не поспішайте і не починайте діяти, поки не складете чіткий і детальний план

ОВЕН (21.03 – 20.04)

День буде дуже вдалим, повним приємних сюрпризів і цікавих зустрічей. Ви радієте життю і оточуючих заражаєте своїм оптимізмом, до вас тягнуться ті, хто не може похвалитися настільки позитивним ставленням до подій навколо. Часу і сил на турботу про близьких ви не шкодуєте, але зловживати вашою добротою ніхто не намагається.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Не потрібно йти на ризик, займатися чимось небезпечним і виснажливим. День підходить для легких необтяжливих справ, спілкування з людьми, які викликають у вас позитивні емоції, поїздок в місця, де ви завжди відчуваєте себе комфортно. Про вашу душевну рівновагу ніхто, крім вас, не подбає, так що варто докласти зусиль саме в цьому напрямку.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Не засмучуйтеся, якщо щось піде не так, як було задумано. Перешкоди переборні, а рішення проблем, що виникають в цей день, вас багато чому навчить. Відкритість, щирість, непідробний інтерес до оточуючих допомагають зав’язувати нові знайомства. Можливо і початок романтичних відносин, але потрібно бути готовим до того, що вони принесуть не тільки радість а й проблеми.

РАК (23.06 – 23.07)

Дуже спокійний день. Він не пройде безглуздо, якщо ви заздалегідь складете план дій і будете чітко його дотримуватися. Якісь важливі несподівані події малоймовірні, а ось дрібні приємні сюрпризи не виключені. Небажано приймати доленосні рішення, оскільки інтуїція ваша сьогодні не так гостра, як зазвичай.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Не будуйте ілюзій, постарайтеся реально оцінити події. Сьогодні може здаватися, що успіх у важливій справі близький, тільки руку простягни, але це не так. Доведеться трудитися, і чим раніше ви цим займетеся, тим краще. Багато Левів схильні переоцінювати оточуючих, бачити в них тільки хороше.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Не поспішайте і не починайте діяти, поки не складете чіткий і детальний план. Близькі вам люди, можуть поставити в глухий кут. Їх вчинки і висловлювання для вас несподівані, а мотиви викликають питання. Все, що відбувається можна обговорити спокійно, без сварок, просто будьте готові почути те, що вам не дуже сподобається.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Від цього дня не слід чекати чогось особливого. Незвичайним і незабутнім він стане лише в тому випадку, якщо ви докладете для цього зусилля. Фантазія Терезів сьогодні багата надзвичайно, ідеям, які з’являються у представників знаку, багато хто позаздрить. Варто зайнятися справами, на яких раніше не вдавалося зосередитися через вашу завантаженість. Зараз ваші шанси домогтися успіху дуже високі.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

На початку дня можливі дрібні неприємності, але вони швидко забудуться, оскільки залишилася його частина буде виключно сприятливою. Добре братися за нові справи, в тому числі – сміливі проекти, що вимагають і знань, і фантазії, і навичок. І нехай вас не лякає масштаб задуманого, помічники неодмінно знайдуться.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Здається, що нічого особливого не відбувається, на ділі ж ви поступово просувається вперед, наближаючись до досягнення найважливішої своєї мети. Головне – не сходити з обраного шляху, що б не говорили і не радили оточуючі. Добре займатися будь-якими справами, що потребують зосередженості і концентрації уваги – від складного рукоділля до гри в шахи.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

День приносить чимало питань, на які вам доведеться шукати відповіді самостійно. Люди, раніше охоче давали поради без всяких прохань з вашого боку, сьогодні загадково мовчать і явно не хочуть брати на себе навіть малу дещицю відповідальності за ваше благополуччя. Краще не робити нічого важливого, але якщо це все ж необхідно, покладайтеся на свій життєвий досвід. Багато Козерогів сьогодні помітять, що повторюються події їхнього давнього минулого.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Неприємності не виключені, але вже до середини дня ви впораєтеся з усіма труднощами. Головне – не звинувачувати себе, якщо щось піде не так. Справа не в ваших помилках, а в неоднозначних обставинах, які можна використовувати в своїх інтересах, потрібно тільки придумати, як. Перевіряйте будь-яку інформацію, що надходить, оскільки сьогодні хтось може спробувати спеціально ввести вас в оману.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Можуть засмучувати дрібні неприємності, деяких представників знаку абсолютно вибивають з колії непорозуміння, на які вони в інший час не звернули б уваги. Зате серйозні проблеми, що турбували вас останнім часом, поступово вирішуються, і до кінця дня багато Риб скинуть важкі думки і зітхнуть з полегшенням.

Фото спеціально для Osoblyva.com

You cannot copy content of this page