Гороскоп на 5 червня: кого чекає успіх, а кого клопоти

Овен

Сьогодні Овнів чекають домашні справи або завдання, за які доводиться «боліти душею». День підходить для будівельних, ремонтних, охоронних робіт, турбот про житло і території, налагодження внутрішніх процесів в бізнесі. Якісний результат, отриманий без травм і збитків, потребує енергії, спритності і організованості. Важливо уникати конфліктів, в тому числі, з близькими і з людьми, запрошеними в дім, інформує Ukr.Media.

Телець

Для Тельців день може стати важким, вимагати рухливості, спритності, комунікабельності, водійських, технічних або ділових навичок. Можливий поспіх, термінове відрядження, виклик, пошуки, переговори. Якщо спілкування супроводжується дратівливістю, ваша присутність трохи пом’якшить ситуацію. Не виключена нервозність в дорозі, у зв’язку з агресією попутників, затримками, поломкою транспорту.

Близнюки

Сьогодні Близнюків чекають ділові або господарські клопоти. У будь-якій справі краще керуватися правилом «під лежачий камінь вода не тече» і з самого початку робити все можливе. У той же час, зайва суєта і квапливість можуть нашкодити. Не варто виходити за окреслені межі, порушувати терміни, правила, ліміти. Покупки не завадить перевірити на предмет їх функціональності і безпеки.

Рак

День зробить Раків енергійнішими і комунікабельнішими, підвищить їх заповзятливість, оперативність і готовність захистити свої інтереси. Підвести вас може імпульсивність, конфліктність, нервозність. Негативними рисами зловживати не варто: вони шкодять насамперед вам. Зростає ризик поранитися, можливе загострення болю. Не завадить стресостійкість, витримка, акуратність в роботі та при навантаженнях.

Лев

Сьогодні Левам краще не розголошувати свої дії, якщо в цьому немає необхідності. Також, зірки радять вам не робити надбанням громадськості своє приватне життя, наприклад, стан здоров’я, ситуацію в бізнесі, поточні житлові обставини, сімейні проблеми. Бажано зосередитися на охороні і захисті, на лікуванні застарілих хвороб і профілактиці травм, бути обачнішими в дорозі.

Діва

Сьогодні Діви зможуть просунутися вперед у поточних справах або попрацювати на своє майбутнє. Принесе користь емоційна залученість в розпочатий процес. Також, цей день може спонукати на участь у колективній акції. При цьому ви навряд чи будете допомагати випадковим людям, швидше за все, поспішите на допомогу родичам або друзям. Можливо, і вам надасть підтримку хтось з колишних однодумців.

Терези

Сьогодні Терезам знадобляться діловитість і бойовитість. Вирішувати термінові завдання буде простіше, якщо у вас заповзятливий і пробивний характер, ви не боїтеся відстоювати свої цілі і тактику. День загострює конкуренцію. Можливо зіткнення інтересів у родині, спір з начальством, клієнтом, партнером. Остерігайтеся сваритися з тими, хто готовий посприяти вам з технічною підтримкою або сімейною протекцією.

Скорпіон

Сьогодні зірки радять Скорпіонам бути активнішими. Не варто зупинятися при вигляді перешкод: по-перше, вони вам вже знайомі, а по-друге, у цю добу при правильному налаштуванні ви здатні звернути гори. Вам пощастить навіть у несприятливій обстановці або далеко від дому. Удача не буде справою випадку: багато вирішить ваша майстерність, досвід, особисте чуття, загальна підготовка. Може зіграти роль походження.

Стрілець

Цей день багатьом Стрільцям доведеться провести в режимі бойової готовності або в очікуванні неприємностей. Останніх не буде, якщо ви завчасно подбали про захист своїх проектів або майна. У цьому випадку, не виключене занепокоєння за родичів, однодумців, дорогих істот. На сигнал тривоги варто реагувати швидко, однак при цьому не рекомендується порушувати правила безпеки.

Козеріг

Сьогодні Козерогам краще не викликати вогонь на себе: не провокувати неврівноважених співрозмовників, не перебувати у небезпечному місці. Краще не зачіпати вразливі місця партнера, не реагувати гостро на критику. Має сенс піти від конфлікту або відкритої конкуренції, відхилити або пом’якшити удар. Але важливо швидко відгукнутися на виклик, якщо це частина вашої роботи або ви зацікавлені у співпраці.

Читайте також: Подруга порадила покласти до гаманця лавровий листок. І це спрацювало, вже за тиждень я відчула результат

Водолій

Водоліїв може чекати термінове завдання або інша екстрена ситуація. Власні потреби і відпочинок опиняться на другому місці, якщо потрапив у біду близький або поставлено під загрозу справу. Не варто зволікати, якщо справа стосується здоров’я. В цю добу посилюється неприємна сторона багатьох робіт і лікувальних процедур, великий ризик загострення болів, поломок, травм, аварій. Злагодженим діям можуть заважати образи і сварки.

Риби

В цей день потрібний результат дається Рибам не без праці. На шляху до задоволення або розрахункового ефекту можливі перешкоди, але не давайте їм збентежити себе. Сьогодні легко усунути або запобігти ускладненням, діючи вчасно, цілеспрямовано і в суворій відповідності з технікою безпеки. Батькам-Рибам необхідно подбати про малюків, але старших дітей корисніше навчити зазначеній тактиці.