fbpx

Гороскоп на 5 червня: комусь небажано купувати дорогі речі та мати справу з великими сумами – ви ризикуєте помилитися при розрахунках, погіршити фінансове становище, а когось накриє фінансовою удачею

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Плани, які ви будували на цей день, не так-то легко здійснити. Будьте готові внести в них корективи, причому значні. Можливе отримання несподіваної ділової пропозиції, прийнявши яку ви змушені будете більше працювати і мати справу з різного типу особами, проте все це аж ніяк не дарма: доходи зростуть, ваші професійні позиції стануть міцнішими.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

День складається вдало. З’являться нові ідеї, завдяки яким ви зможете впоратися з вирішенням складних професійних завдань, взяти верх над конкурентами. Якщо ви не будете лінуватися, то зможете закласти надійний фундамент майбутньому успіху. Сприятливий день для початку власної справи та інвестицій в бізнес. Вас накриє фінансовою удачею

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Буде багато розмов і зустрічей, не завжди приємних, але які підуть на користь. Багато представників знаку будуть змушені відкласти рішення професійних завдань через необхідність зосередитися на домашніх справах, але вам швидко вдасться змінити ситуацію на краще.

РАК (23.06 – 23.07)

Відповідний день для початку важливих і складних справ. Можна звертатися за допомогою до перевірених союзників: вони не відмовлять вам і на цей раз, зроблять все можливе, щоб ви змогли реалізувати свої задуми. Зростає інтерес до  суспільного життя, багато представників знаку зможуть реалізувати себе на цьому поприщі.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Несподівана звістка, отримана на початку дня, змусить змінити плани, відкласти якісь важливі справи. Доведеться прийти на виручку людині, що опинилася в складній ситуації, або поодинці зробити кілька трудових подвигів. Можливі фінансові витрати, невдалі угоди.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Ви дієте енергійно і впевнено, не відступаєте, якщо на шляху виникають перешкоди, і домагаєтеся свого, нехай і ціною неабияких зусиль. Є шанс узяти гору над давнім конкурентом або реалізувати задуми, які раніше здавалися безкінечно далекими від реальності. Дуже сприятлива фінансова картина дня, вірогідні значні грошові надходження.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Намагайтеся не ризикувати, навіть якщо це абсолютно необхідно для досягнення поставлених цілей. Сьогодні ви повинні бути дуже обережні і уважні, особливо якщо маєте справу з грошима і матеріальними цінностями. Не рекомендується міняти роботу, підписувати довгострокові угоди про співпрацю.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Ви чарівні і вміло користуєтеся цим в своїх інтересах: здатність завойовувати симпатію оточуючих в лічені хвилини виявляється до речі і на роботі, і на світських заходах, допомагає у вирішенні особистих питань. Потрібно докласти зовсім небагато зусиль, щоб виглядати бездоганно і справити незабутнє враження на впливових людей.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Ви з непідробним ентузіазмом беретеся за нові справи, навіть складні, і домагаєтеся успіху там, де інші неодноразово зазнавали невдачі. Ваші ініціативи та нові ідеї отримують підтримку і схвалення, керівництво високо оцінює ваші професійні досягнення; перед амбітними представниками знаку відкриється шлях до підкорення нових кар’єрних вершин.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Домогтися успіху поодинці важко, але у вас немає ніяких причин для того, щоб чинити саме так: охочих допомогти навколо багато. Можливе отримання підтримки навіть від людей, які раніше були на боці ваших недругів, але несподівано для всіх змінили свою точку зору. Можна укладати угоди, в тому числі великі, міняти роботу.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Сприятливий день. Багато представників знаку відчувають емоційний підйом, розуміють, що здатні впоратися з будь-якими труднощами. Можна позаздрити вашому оптимізму, але оточуючі в більшості своїй вважають за краще розділити його; тому більшу частину дня ви проведете в компанії людей життєрадісних і доброзичливих.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Несприятливий день, який може принести вирішення питань як в діловій сфері, так і в особистому житті. Ви приймаєте рішення поспішно, не даєте собі часу обміркувати вчинки, які збираєтеся зробити, скласти чіткий план дій. Все це призводить до помилок, виправлення яких може відняти чимало часу.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page