fbpx
Гороскоп

Гороскоп на 5 квітня: кому варто бути обережним, а кому варто чекати великий прибуток, а кому астрологи обіцяють щасливий  день

Овен (21.03 — 20.04)

Навіть якщо люди, яким ви вірите — друзі і колеги — відмовлятимуть вас від поставленої мети, не варто їх слухати. Астрологи радять 5квітня бути  максимально обережним

Телець (21.04 — 21.05)

Непорозуміння з близькою людиною винесе на поверхню  невдоволення стосунками, яке давно збиралося як у вас, так і у неї, а тепер  кількість перейде в якість, і воно дасть про себе знати. Астролог радить в цей період раціонально розпоряджатися з грошима.

Близнята (22.05 — 21.06)

Близнята отримають чималий прибуток, завдяки тому, що не буде сидіти склавши руки. Однак варто не забувати, що не потрібно намагатися охопити одразу всі справи. Варто бути обережними з людьми, які в цей день несподівано для вас з’являться у вашому оточенні: через свою  чарівність вони можуть ввести вас в оману і обдурити.

Рак (22.06 — 22.07)

Протягом дня вам не раз буде здаватися, що між вами і людьми, які вас оточують, стоїть непробивна стіна нерозуміння, тому рішення важливих питань необхідно відкласти до кращих часів — хоча б, на кілька днів. Ви повинні активно боротися за своє благополучне матеріальне становище. Це похвально

Лев (23.07 — 21.08)

На роботі не рекомендується брати на себе чужі обов’язки, як би вас про це не просили: цілком можливо, що замість законної подяки на вас звалять свої помилки. У представників цього знака Зодіаку 5 квітня буде дуже багато енергії, щоб викручуватися на роботі, проявити активність і стати набагато продуктивніше. Це допоможе їм почати стрімкий підйом по кар’єрних сходах, адже начальство нарешті оцінить по достоїнству.

Діва (22.08 — 23.09)

Приваблива пропозиція перейти на нове місце роботи або купити дорогу річ значно нижче своєї ціни, швидше за все, обіцяє прихований брак, так що краще його відхилити.

Терези (24.09 — 23.10)

В чужі непорозуміння, навіть якщо в них вплутані близькі вам люди, краще не втручатися — щоб не отримати здачу одразу з двох сторін, уподібніться мавпі, що спостерігає за сутичкою двох тигрів. Зірки бачать їх старання і всіляко намагаються допомогти. До кінця квітня  варто чекати великий прибуток.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Від підписання важливих договорів і укладення серйозних угод краще відмовитися, якщо ж такої можливості немає, уважно прочитайте текст, під яким збираєтеся поставити візу.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Не варто спілкуватися з людьми, які викликають у вас негативні емоції. Астрологи обіцяють щасливий  день

Козоріг (22.12 — 20.01)

Ваш девіз на цей день — «помірність у всьому»: передусім, це стосується харчування, на яке необхідно звернути особливу увагу.

Водолій (21.01 — 18.02)

Не найкращий час для будь-яких фінансових рухів — від проведення комунальних платежів до відкриття банківських рахунків і депозитів, краще перенести їх на інший день.

Риби (19.02 — 20.03)

У цей день важливо пам’ятати народну мудрість про те, що слово срібло, а мовчання — золото: через непродумані або сказані в невдалий момент слова можна нажити багато непорозумінь

You cannot copy content of this page