fbpx

Гороскоп на 5 липня: почніть день з позитивних установок, це сьогодні дуже важливо

Овен

Овнам сьогодні варто включити інтуїцію. День підкреслить важливість спільних ресурсів, зверне увагу на теми, пов’язані з бізнесом, податками, спадщиною, взаєморозрахунками, кредитами. Одночасно, стане активнішою ваша уява, ширшою сфера чуттєвих переживань. Добре починати справи, пов’язані з таємницею і виправданим прорахованим ризиком.

Телець

Для Тельців обставини складуться сприятливо. Несподівані повороти подій допоможуть вам скоротити час деяких рутинних справ, оптимізувати ряд процесів, домогтися справедливості, компенсації збитків, визнання заслуг, а також подолати кризу, вибратися з пастки. Принесуть більше користі контакти з колегами і представниками закону, на батьківщині і за кордоном.

Близнюки

Сьогодні можуть загостритися проблеми у стосунках Близнюків, а також в їх ділових контактах і в творчому процесі. Причиною труднощів може стати різниця в планах, звичках, образі дій. У бізнесі каменем спотикання буде неузгодженість ініціатив і небажання йти на компроміс, у тому числі у фінансовій сфері. Може опинитися під загрозою проєкт, розпочатий з друзями.

Рак

Оптимізм, з яким Раки сьогодні дивляться в майбутнє, багато в чому виправданий. Незважаючи на це, не завадить заздалегідь продумати заходи проти ускладнень і подумати про страховку, так як задумане може обійтися вам дорожче, ніж здається зараз, незабаром вас можуть чекати додаткові витрати або конфлікти на матеріальному ґрунті.

Лев

Початок дня обіцяє Левам гарний настрій. Однак продовження банкету може виявитися ілюзією. Насолоджуйтесь результатами, досягнутими напередодні, і змиріться з тим, що свято поступово змінюється буднями. Увечері не захоплюйтеся новими подвигами. Небажані багатогодинні галасливі вечірки, а також енерговитратні побутові починання.

Діва

Сьогодні вас хоча б раз потягне на подвиги. Реалізуйте це прагнення в нешкідливій формі, інакше воно дасть про себе знати в більш небезпечному варіанті. Не рекомендується будувати детальні плани, заглиблюватися в ретельний аналіз ситуації. Погано складеться робота, що вимагає посидючості, уваги, багато Дів зіткнуться з ослабленням раціонального логічного мислення.

Терези

Для Терезів день дозволяє відволіктися від побутової та іншої рутини, тимчасово забути про недоліки, суперечки, тривалі процеси. Обставини цього дня працюють на ваш авторитет, професійну і творчу спроможність, популярність, любовну удачу. Це не найкращий момент для відкриття нових горизонтів і здійснення кардинальних змін. Зірки радять вам орієнтуватися на коло старих друзів, стабільні стосунки, перевірені сценарії.

Скорпіон

Скорпіонам сьогодні краще підлаштуватися до домашньої обстановки, а також до атмосфери, що панує в постійній або випадковій компанії. Не завадить бути терпимішими до особливостей побуту, дивацтв друзів, звичок близьких.

Стрілець

Стрільцям зірки радять приберегти свої ідеї і харизму до вечора. Наприкінці дня з’явиться більше свободи, складуться умови для інтенсивного світського життя, колективних розваг. Зростуть шанси потрапити в хороше суспільство, сподобатися публіці і навіть зустріти свій ідеал.

Козоріг

Вранці побережіть енергію, не змушуйте себе нічого робити через силу. У другій половині доби намагайтеся володіти собою і заздалегідь будьте готові до будь-якого повороту подій. В цей час у Козорогів загострюється реакція на різні зовнішні подразники. Ви можете неадекватно відреагувати навіть на те, що відбувається у ваших інтересах і в перспективі обіцяє вам вигоду.

Водолій

Водоліям сьогодні належить спиратися одночасно на інтуїцію і факти, уяву і реальність. Сувора рука необхідності обмежить ваші фантазії або поле дій, але зірки стверджують, що в більшості випадків це піде вам же на благо. Ви зможете займатися саме тим, що потрібно, і не будете витрачати ресурси на те, що у вашій ситуації не заслуговує на увагу.

Риби

Атмосфера дня дозволяє Рибам реалізувати свої літературні та художні задатки, зав’язати або розвинути стосунки. Можливий інтерес до читання, музики, відеоматеріалів. Є хороші умови для спілкування з дітьми, батьками, близькою ріднею, старими знайомими, сусідами. Варто звернути увагу на одкровення, якими вас обдаровують інші люди.

You cannot copy content of this page