Гороскоп на 5 лютого: день принесе клопоти, легке вирішення проблем і неочікувану зустріч

Овен

Для Овнів день може початися з суєти, роз’їздів і активної взаємодії з оточуючими людьми. Зірки радять вам не підключати до своїх клопотів кохану людину (або тих, з ким ви хочете зберегти рівні відносини): сьогодні легко виникають випадкові сварки через нервозність, втому і непорозуміння. Куди б не закинула вас доля, до ночі бажано повернутися додому, або поговорити з близькими. Джерело

Телець

Сьогодні Тельці знову переконаються, що в світі немає нічого постійного. Якщо ви — класичний представник свого сонячного знаку, цей факт може вас засмутити і позбавити впевненості, додати вам коливань. Зірки підказують, що в цю добу краще нічого не робити: плани будуть переглянуті або скасовані. Якщо ви чекаєте припливу ідей або новин, доведеться почекати пізнього вечора або навіть ночі.

Близнюки

Сьогодні Близнюки приймають все близько до серця. Успіх залежить не тільки від завдань і обставин, але і від самопочуття, фізичного та морального. Найбільш складним буде початок дня. Велика ймовірність сварок, образ і взаємних претензій. Краще відкласти справи, особливо, спільні. Не варто підігрівати розбіжності в хиткому і слабкому союзі, вони можуть стати «останньою краплею». Нові ідеї з’являться до ночі.

Рак

Раки аж до вечора залежні від навколишнього оточення і психологічної атмосфери. Ваші здогадки і відчуття будуть вірні, але обставини завадять вам піти у світ власних думок і почуттів. Можливі роз’їзди або інші клопоти. Лише ближче до ночі ви зможете зайнятися собою, дати волю емоціям, повернутися до своїх звичок, а також поміркувати про важливе, налагодити зв’язок або ознайомитися з новинами.

Лев

Сьогодні Левам важко побачити чітку перспективу і бути в чомусь впевненими на всі сто відсотків. Подвійність можлива в особистих стосунках, в діловій сфері і в планах на майбутнє. Зірки підказують, що зараз не варто поспішати з категоричними висновками і намагатися кардинально змінити ситуацію. Краще відкласти радикальні кроки, особливо, якщо мова йде про гроші, симпатії чи якийсь вибір.

Діва

День здатний залишити у Дів відчуття безвиході. Можливі ілюзії, пов’язані з почуттями — наприклад, оманливе враження про те, що проходить кохання. Не виключена мить розгубленості у зв’язку з кар’єрою, професійними планами. Не найкращий момент для відповідального вибору, незворотного кроку, зміни статусу. Нові осяяння і корисні ідеї на майбутнє забезпечить пізній вечір, в цей час вірогідні новини від рідних і друзів.

Терези

Сьогодні Терезам не варто старатися, навіть у вірному напрямку. Великий ризик перешкод, неуважності, втоми. У перерві може потребувати партнер. Не виключено, що перебудови вимагає сама логіка ситуації. Ясний маркер необхідності зупинки — проблеми з самопочуттям, слабкість. Зірки радять зробити паузу в навчанні, спілкуванні, тренуваннях, дослідженнях, привал в дорозі. Вечір принесе важливу новину.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам не варто чекати великих бід, але можливі дрібні. День розпочнеться з клопоту і маневрів. З критичної ситуації доведеться виходити з деякими втратами, швидше з моральними. Проблема дні — брак впевненості, відсутність гарантій. Може бути підірвана довіра між вами і діловими партнерами. Не надто стабільні особисті відносини, можливі заворушення в зв’язку з інтимною стороною кохання.

Стрілець

Сьогодні Стрільцям необхідно підлаштуватися під смаки співрозмовника, звички свого оточення або очікування аудиторії. Не час активно продавлювати особисті погляди. Якщо вдалий момент для відновлення рівноваги у відносинах втрачено, не варто намагатися повернути баланс будь-якою ціною. Напруження, яке виникло, краще не доводити до критичної межі. Не найкращий момент для подружньої бесіди, освідчення в почуттях.

Козоріг

Сьогодні Козорогам краще займатися лише нескладними дрібними справами. Якщо потрібно терміново вирішити важке завдання, важливо періодично робити перерви: праця на знос не врятує положення, зате може спровокувати нездужання, можлива сенсорне перевантаження з-за надлишку вражень. Не варто влаштовуватися на роботу, підбирати помічників. Ввечері можлива розмова з партнером, клієнтом або близькою людиною.

Читайте також: Буває, дивишся на пару і думаєш – люди абсолютно несумісні, але живуть і радіють, і отримують задоволення від спілкування. Ось вони, 4 найбільш дивні пари за знаком Зодіаку

Водолій

Водоліїв зірки запрошують до романтичного легковажного настрою. Вдалий день, якщо хочеться відволіктися від стандартного режиму, додати вражень або інформації до роздумів. Відповідний момент для вільних занять, дрібного креативу. Можлива невелика любовна інтрига, спроба обійти в дрібницях правила гри. Невинні таємні порушення не принесуть особливої вигоди, але і не завдадуть великої шкоди.

Риби

Рибам аж до вечора буде важко відчути твердий ґрунт під ногами. Гостра ситуація може пом’якшитися, але становище залишиться нестабільним. Всюди чекають дрібні незручності. Не варто з ким-небудь зближуватися, ходити на побачення, робити покупки, здійснювати угоди, облаштовувати будинок. З наближенням ночі ваш побут, ментальний і емоційний фон стануть гармонійними, очікуються розумні ідеї, важливі новини.

Фото: Уніан