Гороскоп на 5 лютого: доведеться владнати не дуже приємні справи, щоб рухатися далі

Овен

Думки Овнів аж до вечора будуть займати вчорашні складні події. Залежно від ситуації, думи можуть стосуватися любові, дружби, добробуту або бізнесу. Невідкладні контакти (навіть неприємні — наприклад, візит до податкової інспекції, важка розмова з інвестором) краще не відкладати і перенести на ранок. Ближче до ночі настрій стане м’якшим і спокійнішим, всюди з’являться вдалі схеми і варіанти.

Телець

Для Тельців день стартує з відгомону вчорашньої кризи. Можливе продовження атаки або неприємної розмови. Не виключене погане самопочуття, викликане неспокійною ніччю і вантажем відповідальності. Важливо, щоб енергія не витікала на прокручування нав’язливих думок і йшла в справу. Конструктиву додасть пізній вечір: дадуть ефект антикризові заходи, приспіє допомога, знайдуться компромісні рішення.

Близнюки

Близнюкам належить неприємна частина справ. Не владнавши їх (наприклад, не усунувши поломку або не поправивши здоров’я), вони не зможуть рухатися далі. Багато Близнюків будуть змушені відкласти розваги або зробити зупинку в дорозі. Малоймовірний прогрес у навчанні. Може вимагатися візит до лікаря, в сервіс або в податкову інспекцію. Відновити рівновагу і розігнати хмари допоможе пізній вечір.

Рак

Раки одержимі оригінальною ідеєю або позитивним почуттям, але їм не вистачає точки опори. Нелегко перебудуватися і домогтися успіху в новій справі — але складно і повернутися назад, до старих добрих часів. Важко оформити творчий образ, підібрати слова для своїх відчуттів, знайти потрібний тон з дітьми, визначити ціну послуг або об’єкт вкладень. Порядок у справах почне проглядатися ближче до ночі.

Лев

Левам аж до вечора незатишно. Можливі нав’язливі емоції, залежність від звичок або сімейної атмосфери. Настрій можуть псувати розбіжності в будинку і суперечки зі значущими людьми. Може з’явитися страх змін і бажання відсидітися в притулку. Вечір поміняє мінус на плюс. Там, де нереальна перемога, стане доступний компроміс або впевнений нейтралітет, що теж можна вважати відмінним результатом.

Діва

Дівам краще відмовитися від зайвих поїздок і контактів, а в тих, що необхідні, звести активність до мінімуму. Вранці і вдень зв’язки зі світом будуть супроводжуватися перешкодами — а ввечері, можливо, ви вже самі не захочете продовжувати спроби. Залишок дня пройде в більш стабільній впорядкованій обстановці. Ймовірно, вам вдасться повернутися “на базу” (додому, на роботу або в гості до надійних людей).

Терези

Терезам аж до вечора загрожують збитки та інші неприємності. Часом вони будуть носити нематеріальний характер — наприклад, можливе занепокоєння за дітей, якість робіт, творчу репутацію. Не надто вдалі покупки, угоди і фінансові переговори. Не виключені похибки в кодах, в платіжних документах. До кінця дня все стане на свої місця: знайдуться рішення, повернеться впевненість у своїй правоті.

Скорпіон

Обстановка залишається до Скорпіонів не надто доброзичливою. Мало надій на конструктивну розмову. Опору краще шукати в собі або в елементах старого життя, не порушених революційними віяннями. В кінці дня зміниться вектор уваги. Перед сном не завадить оптимізувати бюджет, уточнити дієту, оцінити нове джерело доходу, привести в порядок речі, зробити кілька цільових планових покупок.

Стрілець

День несе Стрільцям не найоптимістичніші думки і не найприємніші спогади. Багатьох Стрільців відвідають сумнівні ідеї, здатні лише підмочити, а не поліпшити репутацію. На щастя, вони будуть недовгими гостями. З наближенням ночі, всупереч традиції, кошмари не посиляться, а зникнуть. У вас з’явиться впевненість у своєму оточенні, а також у власних талантах і здатності вселяти симпатію.

Козоріг

Козороги сьогодні навряд чи виявляться щасливими покупцями, фінансистами і бізнесменами. Не надто добре підуть справи і в інших областях — наприклад, у сфері комунікацій, планування, навчання, програмування, літературної творчості. Зважувати варіанти і шукати компроміс краще перед сном: ідеальне рішення малоймовірне, але інформація стане точнішою, а ваш погляд на умови завдання об’єктивнішими.

Водолій

Водоліям не завадить протиотрута від токсичних емоцій і думок. Також, їм аж до вечора буде корисна витримка: всупереч стереотипу, краще позбутися шансу, ніж пошкодувати про те, що він пущений в хід. Небажані переговори (легко дискредитувати дорогу вам ідею). До ночі все стане навпаки: прийде цінна інформація, ви зможете застосувати наявні у вас таланти або адміністративні важелі.

Риби

На цей день Рибам не варто будувати плани, пов’язані зі спілкуванням. Наради, консультації, співбесіди, навчальні заняття сьогодні можуть бути скасовані, перенесені або організовані не так, як хочеться. Також, не варто вирушати в поїздки або займатися їх прямою підготовкою (наприклад, купувати квитки або шукати супутників). Перед сном корисно заново оцінити ситуацію і уточнити поставлені цілі.

Автор фото – Сергій Майстер