fbpx

Гороскоп на 5 серпня: почніть день з позитивних думок

Овен

Цей день навряд чи стартує для Овнів з будь-якої новини або яскравих змін, але зірки підказують, що розслаблятися не варто: тиша може виявитися оманливою, перш за все, для вас. Не виключено, що в кінці дня події торкнуться ваших інтересів безпосередньо, і вам доведеться негайно на них відреагувати. Якщо енергії у вас зараз небагато, буде розумніше поберегти сили, займаючись до настання вечора лише найпростішими і невідкладними справами. Наприклад, тими, без яких неможливе закриття проєкту.

Телець

Тельцям зірки сьогодні радять дотримуватися золотого правила — нікуди не поспішати. Зокрема, в цю добу краще не поспішати з обговоренням нових спільних планів, пошуком помічників і компаньйонів, тим чи іншим вибором, договором. Багато важливих деталей залишаться туманними і лише до завтрашнього ранку приймуть більш конкретні обриси. Аж до ночі буде важко позбутися деяких ілюзій.

Близнюки

Близнюкам необхідно мислити практичними категоріями, наприклад, скласти бізнес-план. Це допоможе почати важливу справу, а якщо ви теоретик, то перевірити цікаву для вас красиву теорію на життєздатність. При належній старанності, ви зможете закласти фундамент не тільки для конкретного проєкту, але і для подальших успіхів в цілому. Сьогодні добре займатися базовими питаннями будівництва, ремонту, бізнесу, іпотечного кредитування, закладати основу для фінансових накопичень і вигідного вкладення коштів.

Рак

Вранці Раки можуть зіткнутися з підвищеною нервозністю і тривожністю. Зірки радять не витрачати душевну енергію на негативні переживання, так як у другій половині доби їй знайдеться більш корисне застосування. З наближенням вечора фортуна знову зверне на вас свою прихильну увагу. Ви зможете отримати додатковий шанс навіть там, де вже вважали сюжет закінченим, а свою місію виконаною. Вас підтримає старший партнер, або ви зможете скористатися одним зі своїх офіційних прав.

Лев

Левів чекає заслужена винагорода, яку потрібно прийняти без сорому. Можлива перемога в обраній сфері діяльності, виграш, любовна удача. Левів, які виступають у ролі наставників, порадують підопічні. Мить успіху чекає артистів, мандрівників, шукачів пригод. Буде досягнута (або наблизиться) мета, пов’язана з виходом за звичні рамки, з розширенням бізнесу, аудиторії, кола друзів, області впливу. День підходить для свята, романтичного побачення, виступу перед публікою.

Діва

Багато Дів сьогодні схильні до спалахів емоцій, легко йдуть на спонтанні авантюри. Щоб домогтися бажаного, важливо зловити хвилину душевного, фізичного або інтелектуального підйому. Перебуваючи в потрібному настрої, ви зможете за короткий термін впоратися з найбільш неординарним завданням. Нетривіальне мислення стане в нагоді комп’ютерникам, програмістам, геймерам. Є умови для розвитку задатків репортера, синхронного перекладача. Можлива недовга, але важлива суперечка з коханою людиною, другом, дітьми.

Терези

Сприятливі тенденції цього дня дозволять Терезам не тільки добре провести час, але і підвищити впевненість в собі. Не виключені “подарунки долі”, щасливі відкриття, вдалі збіги. Після затримки, може прийти потрібний результат або здійснитися бажання. Хороший день для тем, пов’язаних з подорожами, зарубіжними контактами, судовими справами, науковою роботою, публікаціями. Якщо в даних напрямках щось планується, варто щільніше зайнятися підготовчою частиною, в тому числі, фінансовою.

Скорпіон

Для Скорпіонів сьогодні важлива командна робота. Щоб залишатися на гребені успіху і спокійно дивитися вперед, вам доведеться не тільки вміти спілкуватися з людьми з конкретних приводів, а й усвідомити себе членом спільноти, сім’ї або соціуму в цілому. Вечір може “поставити ребром” питання про дотримання будь-яких ключових взаємних зобов’язань, про подружній баланс, професійної або партнерської етики.

Стрілець

Стрільці сьогодні охоче задовольнять свою потребу в красивому житті, а заодно порадують своєю щедрістю інших людей (друзів, партнерів, учнів, клієнтів). День підходить для колективних заходів, розташовує до дорогих покупок і великих фінансових вкладень. Можливо, вам належить організувати якийсь громадський фонд або зробити солідний добровільний внесок. У цю добу можна влаштовувати вечірку, особливо якщо у вас або у когось з ваших друзів день народження.

Козоріг

Новий позитивний імпульс і приплив сил Козороги відчують ближче до вечора. Вдень не варто проявляти ініціативу або демонструвати надмірну старанність, якщо цього не вимагає обстановка. Плануючи вечірні заходи і обдумуючи програму на вихідні, корисно продумати наявні альтернативи, в тому числі, найгірший з можливих результатів. Найгірше з вами напевно не відбудеться, завдяки вашій природній передбачливості. Але, заздалегідь “підстеливши соломки”, ви відчуєте себе набагато впевненішими.

Водолій

Водоліям не завадить організованість, дисципліна. При цьому не обов’язково підкорятися стандартним правилам: сьогодні ви цілком можете слідувати своєму власному ритму, підказаному інтуїцією або довгим досвідом. Готовність до добровільних обмежень позбавить вас від необхідності підкорятися зовнішнім рамкам. Події будуть розвиватися вдало, але не варто цим зловживати. Бажано вчасно йти з заходів, згортати листування, вибувати з гри, закінчувати побачення або дружню зустріч.

Риби

Можна відволіктися від постійної роботи, розвіятися і розважитися. Далекосяжні серйозні плани тимчасово залиште осторонь. Ваші головні мрії вже збуваються самі, без вашої участі. Посилюється вплив обстановки, загальної атмосфери. Можливо, у вас з’явиться нав’язлива ідея, оригінальне бажання. Не забувайте, що нові задуми Риб в цю добу носять випадковий характер і можуть відвести в сторону від основного життєвого плану. Не спокушайтеся тим, що саме пливе в руки: в результаті можливе розчарування.

You cannot copy content of this page