Гороскоп на 5 січня: якщо хочете змін у житті, спершу змініть свої думки

Овен

Зірки радять Овнам придивлятися до нових форм соціальних і особистих відносин. Заслуговують на увагу створені з нуля (або кардинально реформовані) групи і спільноти: за ними майбутнє. У довгострокових зв’язках, від шлюбу до трудової угоди, може вимагатися уточнення балансу інтересів і оновлення договору. Власну активність поки краще згорнути: потрібен новий метод дій.

Телець

Тельцям не варто бігти від спілкування з людьми і виконання обов’язків. Це особливо важливо, якщо ви маєте намір будувати кар’єру з нуля і в нових умовах: чим раніше ви почнете закладати її фундамент, тим краще. Якщо ви опинилися далеко від дому або в незнайомому екзотичному середовищі, зірки радять вам подумати не лише про роботу, але і про здоров’я: вже зараз його необхідно взяти під контроль.

Близнюки

Близнюкам рано проявляти бурхливу ініціативу і голосно заявляти про себе, але в цю добу їм важливо не відставати від життя. Варто підтримати плани дітей, розділити інтереси з друзями, відвідати офіційний захід. Не варто відмовлятися і від особистої зустрічі. День допоможе вам уточнити ваш новий світогляд, вибрати компанію, фронт робіт, навчальну програму, духовний орієнтир або творчу концепцію.

Рак

Обставини цього дня підкажуть Ракам, як зберегти мир у своєму будинку або баланс інтересів на роботі. Навіть в “рідному гнізді” можуть змінитися підвалини, традиції і базові принципи гуртожитку. Якщо у вас залишилися невирішені юридичні проблеми, зірки настійно радять вивчати нові закони і правила: досить імовірно, що в них міститься довгоочікуваний ключ до вирішення вашої затяжної історії.

Лев

Зірки радять Левам підійти далекоглядніше до формування своїх нових зв’язків з оточенням і дотримуватися заради цієї мети певних правил: демонструвати дружелюбність, дотримуватися етикету і не порушувати дистанцію (у тому числі, психологічну). День допоможе вам опинитися серед потенційних партнерів, але краще не поспішати з зав’язуванням особистих контактів і угодами на постійній основі.

Діва

На одному з перших місць для Дів можуть опинитися питання нового бюджету і заробітку, фінансових зобов’язань, взаємовигідного партнерства. Може назріти перегляд колишнього договору з банком, роботодавцем, медичною або страховою організацією. Можливе поповнення гаманця за рахунок щедрого авансу. Відповідний момент для нового досвіду в матеріальних справах — наприклад, для покупок вскладчину.

Терези

Терези отримують моральну підтримку або нові офіційні повноваження. Водночас, мало кому з Терезів вдасться остаточно позбутися перешкод або старих особистих обов’язків. День підходить для загальних установчих заходів, пов’язаних з планами на майбутнє, але при цьому вам не варто активно просувати свою персону. Наприклад, робити заяви “від першої особи” або рекламувати свої таланти.

Скорпіон

Скорпіонам краще не брати активної участі в подіях і відмовитися від зайвої суєти. Ситуація вимагає зміни тактики, ритму життя, а також, можливо, інструментів або місця роботи. Якщо у вас є недоброзичливці, спробуйте їх нейтралізувати — в іншому випадку, дуже скоро вони активізуються, в їх особі ви ризикуєте отримати вельми непередбачуваних конкурентів або грізних супротивників.

Стрілець

Стрільцям день дає шанс опинитися у відповідній компанії, в колі потенційних однодумців або партнерів. Багатьом Стрільцям допоможе в цьому їх особиста чарівність. Зірки радять користуватися правом розширити коло спілкування або сферу впливу, але рекомендують поки не поспішати з нарощуванням рейтингу в новій групі. Зараз не час блищати: можливий спад енергії або тимчасовий дефіцит творчих ідей.

Козоріг

Зірки радять Козорогам приділити увагу своїм новим стратегічним цілям і бюджету майбутнього. Вибираючи заново професію, посаду або нішу в бізнесі, важливо врахувати контекст ситуації, який змінився. День підходить для загального планування та аналізу перспектив, але не надто вдалий для просування ваших особистих інтересів. Не варто вступати в переговори, подавати заявку або розсилати резюме.

Водолій

Водолії — обережні оптимісти. День прояснить їм їх нові перспективи, горизонти планування, варіанти доступних сценаріїв і межі можливостей. Нова модель майбутнього здасться їм терпимою, бо всі обмеження в ній будуть компенсуватися конкретними правами або благами. Нові норми — юридичні, професійні, соціальні, етичні — більшості Водоліям виявляться близькі.

Риби

Рибам корисно мати у своєму розпорядженні грамотний план, надійного партнера або правильну систему орієнтирів. Маючи в своєму розпорядженні таку опору, можна не боятися зробити помилковий крок. Але і Рибам, що залишилися без підтримки, не варто діяти навмання. Їх найкраща страховка в будь-якому самотньому починанні — вивчення нових правил гри (наприклад, оновленої законодавчої бази в цікавій області).

Фото спеціально для Особлива