fbpx

Гороскоп на 5 травня: сьогодні потрібно максимально зберігати секрети і тренувати інтуїцію

Овен

Овнам краще відмовитися від цільових поїздок і контактів. День змушує вибирати обхідні шляхи або ховати мотиви. Неточність інформації змусить частіше покладатися на пам’ять і чуття. Добре діяти на самоті або під прикриттям, займатися житлом, господарством, ремонтом, прибиранням і домашніми оновленнями, сімейним бізнесом, відпрацюванням боргів, роботами з елементом благодійності.

Телець

Цей день дає Тельцям поле для докладання їх хазяйновитості, винахідливості, чуттєвості, реалізації їх оригінальних забаганок. Непорозуміння дня їх майже не торкнуться. Починає краще працювати їх “внутрішній прогноз”, їм варто дати більше волі своїй інтуїції і фантазії. Їх сьогоднішні знахідки — хороший заділ на майбутнє, вони можуть забезпечити їх натхненням на рік вперед і навіть довше.

Близнюки

Близнюкам потрібна уважність. Зірки радять поступово зводити її в звичку, так само, як вміння зберігати секрети, і тренувати інтуїцію: без цього буде складно домагатися цілей або утримуватися на плаву. День може початися з сумнівів або дезінформації. Зростає ризик встати на колишній шлях інтриг або ілюзій. Краще не вступати зараз в переговори і уникати прямих пояснень.

Рак

Раки можуть коритися інтуїції. Якщо вона мовчить, не бійтеся довіритися долі: знаки, які нею подаються, все частіше надихають. Постарайтеся не сидіти без діла: є можливість зробити крок у бік пошуку ідеалу або виконання мрії. Те, що виглядає крахом ваших надій, на ділі може бути початком їх здійснення (особливо, якщо ви прагнете до духовного зростання або розширення горизонтів).

Лев

Левам важливо не задовольнятися картиною красивого фасаду і враховувати зворотний бік медалі. Пора частіше включати режим недовіри, згадувати уроки ілюзій і обману. Варто взяти під контроль грошові потоки, перевірити ресурси і володіння на предмет витоків і вразливостей. Діяти краще потай. Небажано вести переговори, затверджувати плани, вкладати кошти: можлива дезінформація.

Діва

Будь-який шлях починається для Дів з неясностей і сумнівів, ризику пліток, недовіри, дезінформації. Краще ухилитися від офіційних заяв, знайомств, нарад, співбесід, тестувань, почекати з договором, планом, звітом, оформленням документа, не афішувати свою співпрацю зі старими друзями. Це вбереже вас від помилки на початку шляху, наприклад, при вступі на посаду.

Терези

Терези — заручники ситуації. Замість розширення горизонтів і приросту можливостей, вони змушені займатися неприємною рутиною, часом стикаючись з плутаниною. День може змусити їх вникнути в чужі проблеми, подбати про будинок або здоров’я. Є ризик заплутатися в несуттєвих деталях, потонути в повсякденній суєті. Важливо не сумніватися у вірності загального плану і принципу.

Скорпіон

Скорпіони інтуїтивно мостять собі дорогу до близької удачі. Фортуна, своєю чергою, дбайливо готує їм базові орієнтири і джерела натхнення. День допомагає пригадати старі маршрути і навички, отримати допомогу від далекої рідні або моральну підтримку від друзів за кордоном. Великий ризик помилкових вказівок і загадкових збоїв зв’язку, в навігації краще покластися на пам’ять, чуття або традицію.

Стрілець

Стрільцям належить зайнятися житлом, сімейною проблемою або попрацювати на інтереси вузького кола людей. У центр уваги може потрапити сімейний бізнес, допомога близьким, питання ремонту, спадщини, безпеки або відпрацювання боргів. Сильні глибокі переживання цього дня дадуть мотивацію для подолання кризи (або її попередження). У названих сферах може намітитися довгий фронт робіт.

Козоріг

Козорогам бажано будувати взаємодію з людьми на базі довіри або спорідненості: це позбавить їх від необхідності словесно вдаватися в деталі і переживати кризу нерозуміння. Будь-якій співпраці піде на користь взаємна турбота, співчуття, сильна емоційна мотивація, готовність прийняти завдання близько до серця. День підходить для кооперації з ріднею і друзями, для особистого побачення.

Водолій

Водоліям краще зайнятися нюансами приватного життя і внутрішньою частиною справ. Саме час приділити увагу житлу, спадщині, батькам, домашнім вихованцям, сімейним володінням, бізнесу або бюджету. Добре підуть роботи, пов’язані з вологою (приготування напою, вологе прибирання, іригація). При легких нездужаннях краще віддати перевагу методам народної медицини і лікам в рідкій формі.

Риби

Рибам краще не вдаватися до красномовства: це їх слабке місце. Їм нашкодять переговори і відвертість в близькому колі. Їх зброя — таємна підприємливість і легка провокація. Брехні і неясності вони протиставлять своє чуття і, спираючись на нього, будуть успішно просувати свої інтереси. Можливі зрушення у коханні, спорті, бізнесі, творчості, а також (частково) в сімейних і житлових справах.

You cannot copy content of this page