Гороскоп на 5 вересня: Близнюків чекає насичений день, а Козерогам варто тримати емоції під контролем

Овен

Овнам варто пам’ятати, що їх ініціатива карається (особливо, якщо вони перейшли розумні межі: загралися в небезпечні ігри, засліплені гнівом). Важливо контролювати свої пориви і ставити межу своїх бажань. В іншому разі, легко викликати чийсь гнів і потужну реакцію. Небезпечно проявляти неповагу до старших людей, офіційних інстанцій і впливових сил. Зростає ризик травм.

Телець

Тельці цього дня ризикують бути втягнуті у вир подій мимоволі, наприклад, обманом. Активні підприємливі Тельці можуть потрапити у капкан за власною ініціативою. У цю добу легко нажити собі неприємності, намагаючись допомогти іншим людям або беручи участь в їх справах. Можливі проблеми з законом, неполадки в дорозі, підступні закулісні маневри ворогів або партнерів. Чи не найкращий день для подорожей.

Близнюки

У напруженій обстановці цієї доби Близнюкам важливо звести до мінімуму свою особисту суєту. Зірки радять вам приймати якомога менше участі в колективних масових заходах, в справах своїх друзів і партнерів. Небажані активні заняття спортом (особливо, екстремальним), небезпечні технічні експерименти, ризиковані політичні акції, покупки і угоди. Варто відкласти будь-які починання.

Рак

Ракам пора переоцінити деякі тонкощі свого приватного життя: смаки, імідж, стиль спілкування. Робити це доведеться в неблагополучній обстановці, яка загрожує вибухом. Сьогодні легко доходить до піку конфлікт. Небезпечно бути в агресивному середовищі, серед конкурентів або роздратованих неврівноважених людей. Чи не час для спроби налагодити відносини. Якщо ситуація змушує захищатися, допоможуть лише жорсткі заходи.

Лев

Левам варто посилити заходи безпеки в дорозі (особливо, в подорожі по чужій території). Напружені моменти вірогідні у зв’язку з технічною, юридичною, ідеологічною стороною справи. Деякі моменти будуть «погано пахнути» в моральному плані. Ускладниться взаємодія з іноземцями, іногородніми, владою, сервісами. Енергії вистачить, якщо займатися лише найтерміновішим і необхідним.

Діва

Діви топчуться на черговому короткому роздоріжжі. Пора переглянути особистий стиль спілкування, підхід до фінансових і естетичних нюансів. Не варто приймати важливі рішення, поспішати з покупкою або обміном. До бурхливих зовнішніх подій цієї доби зірки рекомендують вам ставитися спокійніше: найчастіше, вони не будуть зачіпати ваші інтереси і не в ваших силах буде радикально змінити розклад сил.

Терези

Зірки радять Терезам залишатися осторонь від подій, триматися подалі від агресивної юрби, не в міру войовничих партнерів і роздратованих близьких. Проблема в тому, що це не завжди можливо. Так чи інакше, будуть порушені інтереси багатьох Терезів, події можуть вимагати їх присутності. Краща політика для вас в цьому випадку — звести всі свої необхідні дії і реакції до мінімуму.

Скорпіон

Скорпіони ризикують зіткнутися з бурхливим поворотом в будь-якій справі. Зростає ризик нагнітання проблем, аварійних ситуацій, посилення болю. Очікуються ускладнення у відносинах з людьми, організаціями, сервісами. Вірогідні технічні, медичні або правові проблеми. Не варто нехтувати технікою безпеки при роботі гострими і гарячими інструментами, акуратністю при контакті з тваринами.

Стрілець

Стрільці достатньо енергійні і щасливі, щоб впоратися з проблемою, яка на них навалилася. Щоб удача не покинула вас, бажано не розпорошувати сили і увагу, а кинути всі свої ресурси на вирішення найбільш термінового завдання. При взятті бар’єру у вас може з’явитися додатковий бойовий азарт, однак починати на його хвилі нову справу і повторно спокушати долю зірки вам не радять.

Козоріг

Козороги на військовому положенні, змушені сваритися з партнерами і близькими, захищати свій будинок або пріоритети, долати кризу. Важлива техніка безпеки. Хорошу реакцію доведеться поєднувати з витримкою, розраховувати силу удару у відповідь. Великий ризик травм. Якщо нічого не відбувається, можлива сильна нервозність. Краще не переходити в атаку: в пріоритеті охорона володінь, а не експансія.

Водолій

Водолії зіткнуться з негативною стороною подій. Чим активніше ви берете участь в них, тим сильніше вас торкнеться загальна аварійна ситуація. Напруга подвоїться, якщо до проблем поточного моменту додадуться проблеми минулого і розгорнуть свою «підривну діяльність». Принесуть погані плоди помилки в ремонті техніки, колишні сумнівні авантюри, випадки недбалості в лікуванні, утримані тварин.

Риби

Рибам зірки нагадують, що це відверто невдалий день. Має сенс скасувати всі рішення, покупки, поїздки і угоди. У вже початих справах і при виконанні необхідних рутинних обов’язків рекомендується підвищена обережність. Якщо ви вже почали справу і вона пішла невдало, не варто піддаватися азарту і спокусі відігратися (повернути втрату, щось довести): ймовірність успіху прагне до нуля.