Гороскоп на 5 вересня: приділіть час собі і своїм думкам, вам є на що звернути увагу

Овен

Першу половину дня присвячуйте рутинним справам. Вдалі будь-які заняття, пов’язані з виконанням зобов’язань або з повсякденними турботами, а також із завершенням чергового етапу роботи. Остерігайтеся дрібних травм, для багатьох Овнів вони ймовірні в зв’язку з поспіхом, недбалістю, надмірним оптимізмом.

Телець

Першу половину дня Тельці можуть присвятити собі і своїм потребам. В цей час можна діяти за настроєм, підкоряючись інстинкту або випадковому капризу. Якщо прийняття важливого рішення гальмує якась альтернатива, краще зробити свій вибір якомога раніше. В середині дня вам доведеться переключити свою увагу з особистих потреб на загальну обстановку, або на деталі поточних справ.

Близнюки

Цей день Близнюкам краще присвятити власним потребам, але з урахуванням обставин. Бути наполегливими в деяких бажаннях, примхах і звичках небезпечно. Якщо попередня доба була складною, сьогодні не завадить зняти зайву напругу, повернути собі моральну і фізичну рівновагу. Підтримувати зв’язки, здійснювати короткі прогулянки і шукати цікаві відомості бажано в першій половині дня.

Рак

День може початися з раптової звістки. Багатьом Ракам належить несподівано вступити в переговори, дискусію. Пам’ятайте, необдумане слово може швидко перевести мирний діалог в хворобливу конфронтацію. Обговорюйте тільки серйозні принципові питання і теми, що не терплять зволікань. Вступаючи в бесіду, тримайте в розумі основну мету. Водночас рахуйтеся з чужими думками: не виключено, що саме вони допоможуть вам поглянути на себе з боку і виявити в своїй позиції критичні недоліки.

Лев

Вранці Левам варто виключити поспіх, а в робочий ритм включатися ближче до полудня. Протягом дня з’явиться потрібна жорсткість, цілеспрямованість, діловитість. Це хороша доба для відточування професійних навичок. Можна приступати до незвичайної діяльності, до реалізації довгострокового плану. На тлі загального фізичного і морального підйому не виключені залишкові сумніви.

Діва

Вранці і вдень вам навряд чи захочеться щось міняти. Ви будете задоволені собою, оточуючими і життям в цілому. Приділіть додаткову увагу косметичним процедурам: в цей час вони доставлять Дівам особливе задоволення. Неспішний ритм денних подій до вечора зміниться новими яскравими думками та ідеями.

Терези

Терезам не варто ігнорувати події в будинку, сім’ї, робочому колективі, пускати на самоплив справи, пов’язані з житлом, територією або кар’єрою. Хтось із близьких готовий прийняти рішення, або остаточно утвердитися в своїй позиції, що в цей момент одне і те ж. Серед гострих питань — теми влади, ресурсів і відповідальності. Якщо рішення за вами, важливо не брати на себе зайве, позначити межі.

Скорпіон

Скорпіонам варто проявити більше винахідливості і спритності, уникати монотонності. Підвищити загальний тонус допоможуть помірні різноманітні навантаження. Можна з новими силами повернутися до перерваної роботи або турбот про домашнього вихованця, використовувати в іншому напрямку знайомі навички, зайнятися повторним вивченням інструкцій або подальшим відточуванням майстерності.

Стрілець

Стрільців сьогодні виручить обачність укупі зі здатністю до емпатії. Перша стане в нагоді при вирішенні життєво важливих завдань, а друга виявиться незамінною при спілкуванні з близькими людьми. І в дрібних побутових справах, і в стратегічних областях бажано проявити системність, саме вона стане запорукою безпеки. Відповідний день для турботи про сім’ю і будинок, захисту володінь, врегулювання питань про кредит, спадщину, страховку.

Козоріг

У Козорогів не найбільш гармонійний день. Може зрости нервозність, не виключена бурхлива реакція на побутові дрібниці і слова домочадців. Найважливішим завданням стане збереження балансу, неврівноваженість посилить ризик травм, невдач, локальних стресів, конфліктів, болів. Активність доречна лише в момент кризи, не варто реагувати на слабкі подразники.

Водолій

Вас можуть підстерігати несподівані сюрпризи, пов’язані з сім’єю, повсякденною працею, здоров’ям. Звичний розклад може порушитися в зв’язку з непростими зовнішніми подіями: наприклад, соціальними змінами, транспортними проблемами. Можливо, у вас з’являться нові співробітники (підопічні) або нові зобов’язання.

Риби

У життя Риб може повернутися колишня гармонія, але, на жаль, разом з комплексом супутніх їй проблем. Це приємна доба для тих, хто хоче повернути любов, повторити успіх, знайти рятівний компроміс, отримати відстрочку, відродити будь-які щасливі моменти життя. День здатний показати вам минуле в ідеальному світлі, схиляє вас пам’ятати хороше, забути погане, і навіть пробачити неприпустиме.