Гороскоп на 5 жовтня: день вдалий для переговорів і нових знайомств

Овен

Бурхливі переживання можуть бути викликані як поганими, так і хорошими подіями (другі, на щастя, найімовірніші). Можливо, ви отримаєте шанс вирішити свої житлові проблеми, нестандартним чином залагодити питання з пропискою або переїздом. Якщо ви планували еміграцію або тривалий від’їзд, то сьогодні, навпаки, можете прийняти рішення залишитися.

Телець

У другій половині дня ви відчуєте, що вам стало тісно в звичних рамках. Можливо, вам захочеться вирватися з буденної круговерті подій, зруйнувати стереотипні уявлення про себе або спробувати себе в новій якості. Замість знайомих осіб ви можете віддати перевагу новій компанії. Багато Тельців несподівано перетворяться із завзятих снобів і консерваторів в демократів і революціонерів, які заперечують які б то не було формальності.

Близнюки

У другій половині дня Близнюкам варто поставитися уважніше до вибору особистої тактики. Момент вдалий для співпраці, але не для переговорів. Ініціативу перехоплять інші люди, найбільш продуктивним стилем дій буде партнерство. Спроба заперечення, відмови, критики або іншого маневру з вашого боку може зустріти нерозуміння, є ризик опинитися на узбіччі подій.

Рак

Ракам сьогодні не варто зволікати з озвучуванням своєї думки або важливою акцією. Краще не братися за принципово нові завдання, а направити увагу в бік завершення справ, особливо, циклу переговорів, поїздок, тренувань, пошуків або інших цільових зусиль. День створює відповідні умови для закриття хвилюючого вас питання, залишає можливість наостанок порозумітися або підтвердити свою позицію.

Лев

Цей день допоможе Левам легше ставитися до окремих труднощів і оптимістичніше дивитися на життя в цілому. Є шанс отримати невидиму моральну підтримку, що не вимірюється в конкретних одиницях, наприклад, задоволення від творчої роботи, від контакту з дітьми, однодумцями. Не виключається частка легковажності, схильність закривати очі на неприємні обставини і факти, що насторожують.

Діва

День підходить для спілкування в сімейному колі або в компанії нових друзів. Центральне місце в розмовах займатимуть останні новини або плани на майбутнє. Можливий інтерес до перетворення домашньої обстановки, до комп’ютерних ігор. У незвичній обстановці не виключене емоційне або розумове перезбудження. Багато Дів будуть здаватися сміливими і всемогутніми на словах, що не завжди відповідає реальності.

Терези

Терезам не варто пускати на самоплив питання здоров’я. Важливу роль може зіграти порада лікаря, корисна медична або загальноосвітня інформація. Зовнішню активність на цю добу краще не планувати, обставини і настрій можуть виявитися для неї невідповідними. Не виключено, що вам доведеться відвідати аптеку або лікувальний заклад. Також, день може підняти тему, пов’язану з помічниками, домашнім персоналом або тим, що приходить.

Скорпіон

Крокуйте в ногу з прогресом, хоча б в дрібницях. Купуйте книгу, яка розширює ваші уявлення про світ, або гаджет, що дозволяє вам економити дорогоцінний час. Це хороший день для придбання дрібної техніки та електроніки. Оплату покупок і послуг можна проводити онлайн. Більшості Скорпіонам буде корисно розвіятися, вилізти зі своєї шкаралупи, відволіктися від консерватизму на користь новизни.

Стрілець

Стрільців чекає прекрасний день, проте зірки радять представникам цього знаку бачити не тільки зовнішню сторону подій, а й внутрішню суть. Романтику мандрів не слід плутати з реаліями іншого життя. Закоханим небажано створювати ореол бездоганності навколо об’єкта пристрасті. Необхідно знати свої права, бачити межі і не переступати повноважень, особливо, якщо ви перебуваєте на чужій території.

Козоріг

Сьогодні позиції Козорогів не можна назвати сильними. Багато Козорогів вразливі, залежні від домашньої обстановки, сімейних планів, побутових умов, самопочуття, схильні до негативних настроїв, звичок і впливів. Не варто чекати особливого везіння в подієвому плані. Навіть при хорошому потенціалі зірки радять вам не спокушати долю, економити сили і ресурси, братися лише за прості необхідні справи.

Водолій

У Водоліїв з’являється непогана можливість знову навести мости в відносинах, що цікавлять. Це може бути шанс відновити важкий діалог, оживити важливий союз особистого або творчого плану, домогтися справедливості або скасування санкцій, відновити репутацію. Вам буде непросто, якщо ви недовірливі або вже маєте неприємний досвід відмови.

Риби

Увагу Риб може поглинути домашня подія, сімейна ситуація, стан справ на підвладній території або в близькому оточенні. Є передумови для стресів, травм, конфліктів, загострення болю. Щоб вони не стали реальністю, бажано уникати нервозності, дратівливості, проявити більше обачності, акуратності.