fbpx

Гороскоп на 5 жовтня: Тельці, для вас вдалий день. Поспішайте довести до кінця всі розпочаті справи – саме зараз добре ставити фінальні точки

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Сьогодні Овни налаштовані більш рішуче, ніж зазвичай, і це дуже допомагає їм у роботі. Сприятливий день для ділових зустрічей та співбесід. Вміла самореклама допомагає справити найкраще враження, завдяки якій ви отримуєте те, чого прагнете. Однак пам’ятайте, що всі очікування доведеться виправдовувати, і не обіцяйте багато чого.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Вдалий день. Поспішайте довести до кінця всі розпочаті справи – саме зараз добре ставити фінальні точки, підбивати підсумки, отримувати нагороду. Можна братися і за короткострокові нові проекти, але тільки в тому випадку, якщо ви впевнені, що зможете довести їх до кінця самостійно.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

День буде вдалим для тих, хто не лінується обмірковувати кожен свій крок і знає, наскільки важлива передбачливість при вирішенні будь-яких питань. Ваша чарівність зіграє не останню роль у ході ділових переговорів, але покладатися тільки на неї не слід. До будь-якої зустрічі, запланованої на цей день, краще готуватися з усією серйозністю.

РАК (23.06 – 23.07)

Цей день потребує особливо обережного поводження з грошима. Буде розумним відмовитися від будь-яких витрат, крім необхідних. Небажано підписувати важливі документи та укладати великі угоди. Раки, які мають справу з фінансовою звітністю, мають бути особливо уважними.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Ви охоче беретеся за будь-які справи, які можуть принести прибуток, зокрема ризиковані. Наслідки такої поведінки передбачити важко, дуже багато залежить від людей, які вас оточують, а також від того, як ви обираєте союзників. Однак загальну рекомендацію дати можна, не вплутуйте в жодні авантюри, пов’язані з нерухомістю, і не розраховуйте на те, що вдасться зберегти в таємниці від усіх якісь порушення, навіть незначні.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Вам напевно стануть у нагоді отримані знання та досвід. Багатьом Дівам цей день нагадає про якісь події минулого, і дуже до речі. Саме завдяки цьому представники знаку не повторять своїх помилок, не наступлять на вже знайомі граблі. У першій половині дня може бути важко зосередитись, а ось друга підходить для важливої ​​та відповідальної роботи.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

У першій половині дня можуть виникати професійні проблеми, особливо у Терезів, робота яких потребує творчого підходу і пов’язана з вирішенням нестандартних завдань. Хороші ідеї у вас з’являються, але майже завжди вчасно, до того ж ви схильні ділитися своїми задумами з людьми, які зовсім не заслуговують на довіру.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Важливими справами краще займатись у першій половині дня. Саме в цей час ймовірність довести їх до переможного фіналу буде особливо високою. Але з часом вплив позитивних тенденцій слабшає, і ви стикаєтеся з проблемами, справитися з якими дуже важко. Допомогти можуть старі друзі, до нових знайомих варто поставитися насторожено. Бажаючи справити на вас гарне враження, вони дуже багато обіцяють.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Чим рішучіше ви дієте, тим краще складається день. Так, у вас часом обмаль часу на роздуми, але інтуїція дуже чутка, і її підказкам можна довіряти. Добиватися успіху в роботі багатьом Стрільцям допомагають лідерські якості та вміння вести за собою інших. До того ж сьогодні представникам знаку легко вдається надихати оточуючих на подвиги.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Перешкоди, що виникають на вашому шляху, аж ніяк не є непереборними – просто потрібно використовувати нестандартні методи, щоб наблизитись до мети. А це означає, що вам належить експериментувати та ризикувати. Будьте рішучі і покладайтеся переважно на власний здоровий глузд, а не на підказки оточуючих.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Для вас цей день буде не найпростішим і приємнішим. Хочеться діяти, і діяти рішуче, проте вам зрозуміло, що момент для цього зараз вкрай невідповідний. Щоб не сидіти, склавши руки, ви придумуєте собі якісь заняття, часто марні. Пам’ятайте, що цей день категорично не підходить для будь- яких починань.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Сприятливий день для спілкування, сьогодні вам вдасться порозумітися навіть з тими, з ким ви раніше не знаходили спільної мови. Для багатьох Риб день буде пов’язаний з отриманням важливої ​​інформації щодо роботи або вирішенням фінансових проблем. У найенергійніших і найдіяльніших з’явиться можливість піднятися кар’єрними сходами, щоб прискорити розвиток подій, доведеться йти на хитрість.

You cannot copy content of this page