fbpx
Гороскоп

Гороскоп на 6 червня: наберіться терпіння, омріяне скоро станеться

Овен

Овнів чекають обновки або знахідки. Важливо заповнити ресурси. Гарний спосіб забути про недавній стрес — кулінарний креатив, оригінальний шопінг або приємне нововведення в будинку. Можлива тяга до екзотичних продуктів. Варто порадувати близьких (особливо, якщо ви погарячкували і хочете загладити провину). Небажані великі витрати. Дрібні придбання рекомендується оглядати на предмет вад.

Телець

Тельцям день обіцяє приємні сюрпризи і добрі надії (у тому числі, у коханні), покращує фізичне і моральне самопочуття. Варто ловити момент: прояснення буде коротким, незабаром на горизонті знову блиснуть блискавки. Саме час отримати незвичайне нове задоволення або поміняти щось в кращу сторону в звичках. Важливо зрозуміти межу дозволеного і поки не порушувати її у своїх бажаннях і очікуваннях.

Близнюки

У Близнюків можливі вливання в бюджет. Зростає надія на таємний дар, приховану допомогу друзів і рідні, надходження зі старих секретних джерел. Можливо, знадобляться колишні накопичення. Щедрий аванс на майбутнє може дати нова робота і посада. Але зловживати удачею не варто: чим вищі витрати, тим дорожче обійдеться підтримка. Ресурси не нескінченні, та й ліміти ніхто не скасовував.

Рак

Доля посміхнеться Ракам і допоможе їм м’яко вирулити з кризи з користю для майбутнього. Але на багато чого їм розраховувати не варто: вона дає аванс, але не право на повну свободу і велику гру. Не варто перебільшувати і можливості друзів: вони щиро бажають вам допомогти, але в них в чомусь зв’язані руки. День хороший для обміну дружніми і романтичними симпатіями, для невеликих пробних покупок.

Лев

Леви зможуть отримати несподівану вигоду від своєї посади. Також, вони можуть досягти успіху завдяки таємній підтримці рідні або земляків. Але прибуток легко перетвориться на втрату, якщо вчасно не згадати про зовнішні кордони і «заплисти за буйки». Коректність і далекоглядність подвійно важливі для Левів-керівників, для тих, хто залежить від партнерів і друзів, робить кар’єру і береже репутацію.

Діва

Дівам корисно провести цю добу в режимі відпочинку. Можна вийти з-під контролю, забути про дедлайн, пом’якшити дієту, розширити кут огляду, змінити дислокацію. Атмосфера дня обіцяє бути приємною, несподіваною, романтичною. Добре провести час серед друзів, в суспільстві об’єкта симпатій, потенційного наставника або ймовірних солідних клієнтів. Непогано опинитися в іншому місті або іншій країні.

Терези

Цей день дарує Терезам незвичайні відчуття. Можливий новий погляд на недавні авантюри, на відносини з сім’єю і друзями, на фінансові та любовні колізії. Порадує часткова поправка матеріальних справ, чужа щедрість і доброта, бонус, сюрприз. Але варто пам’ятати, що приємні подарунки не можуть кардинально виправити запущену ситуацію. Надія на “безкоштовний сир” і легке зняття проблем — самообман.

Скорпіон

У цей день Скорпіони можуть не турбуватися про гармонію у відносинах: вона або запанує сама завдяки обставинам, або буде створена неявними зусиллями другої сторони. Попри об’єктивний бар’єр, що змушує дотримуватися пристойності і тримати дистанцію, розуміння буде досягнуто. Зіграє роль особиста симпатія, спільність переконань, перетин інтересів. Додасться гармонії в дружбі, любові, шлюбі.

Стрілець

Стрільцям слід заздалегідь уточнити правила і окреслити коло допустимих дій. Ставши реалістами, вони зможуть несподівано вирішити частину матеріальних і господарських проблем. У цей день всюди краще м’які щадні заходи замість радикальних (наприклад, терапія замість хірургії). Можлива допомога від друзів і рідні. Може зрости інтерес до кулінарії, нетрадиційної або народної медицини.

Козоріг

Козороги зможуть винагородити себе за шкоду, знову відчують смак до життя і творчості. Їх кулінарна, романтична та інша фантазія обмежена лише бюджетом (і, в деяких випадках, моральним кодексом). Зірки радять не пропускати шанс на відпочинок і балувати себе і близьких людей, використовуючи нові можливості. Це день хороший для романтики, спа-процедур, зіткнення зі світом мистецтва.

Водолій

У Водоліїв знайдеться привід зайнятися будинком або відвідати рідні краї. На перший план може вийти турбота про господарство, батьків або вихованців. У знайомий розпорядок і пов’язані з ним обов’язки втрутяться нештатні ситуації. Може з’явитися причина для зміни звичок, кулінарного експромту, вилазки на природу, сімейного або дружнього застілля, модернізації домашнього укладу під нові потреби.

Риби

Доля потурає бажанням Риб, робить їм дрібні подарунки і аванси. Це може бути довгоочікувана покупка, любовна або творча удача, допомога друзів і близьких. Отриманим шансом краще користуватися відразу, бо на шляху в будь-який момент можуть виникнути перешкоди. Втім, шкодувати про втрачену вигоду теж не варто: незабаром ви наженете свою примхливу удачу або підберетеся до неї іншим шляхом.

You cannot copy content of this page