fbpx
Гороскоп

Гороскоп на 6 квітня: Леви можуть зайняти керівну посаду, а хтось отримає раптові фінансові надходження

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Сьогодні зверніть увагу, чи правильно Ви розподіляєте свої пріорітети. Для Вас характерна лінь, невимогливість до себе та потурання примхам. Також можуть бути труднощі в ділових і особистих відносинах. Любовні неприємності можуть відволікати від роботи. Остерігайтеся дорогих покупок, зайвих витрат. Можливі фінансові або юридичні труднощі.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Сьогодні на роботі Вам слід бути вкрай обережним і уважним. Ви будете особливо привітні і привабливі. Не пропустіть можливість проявити себе. Будь-яка зміна обстановки кращим чином покажеться на вашому настрої. У першій половині дня можливі порушення планів.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Сьогодні день незвичайної активності, підвищення інтуїції і сприйнятливості. Несподівані події, в тому числі і що стосуються сімейних, домашніх справ, можуть відбитися на Вашому бізнесі. Різноманітність в справах, поява несподіваних прогресивних ідей, сприятливий день для спроб їх впровадження. Рішення деяких справ з друзями і колегами добре перенести в домашню обстановку. Відносини з представниками протилежної статі можуть викликати цікаві події.

РАК (23.06 – 23.07)

Сьогодні не найвдаліший день для зростання кар’єри і вирішення фінансових питань. Помірність в натуральному вираженні почуттів, спокій в вираженні своєї думки будуть характерні для Вас. В амурних справах слід проявити обережність.  Сьогодні на вас чекають зміни.  Протягом дня доведеться приймати певні рішення та братися за нову справу.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Сьогодні підводяться підсумки Ваших зусиль, Ви можете отримати нагороди і плоди своєї діяльності, піднятися в чомусь над іншими, нехай навіть на короткий час. Це може бути  отримання, керівної посади, кар’єри.  Позитивні зрушення відбудуться і в особистому житті.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Сьогодні навколишні будуть занадто багато розмовляти і занадто мало працювати. Вам доведеться працювати за десятьох. Всі справи вирішуйте розумно і обережно, не впадаючи в крайності. Ваш позитивний настрій призведе до успіхів в роботі. Не засмучуйтесь, що ввечері у Вас не буде сили, проте на Вас чекатиме винагорода.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Сьогодні у вирішенні ділових і приватних питань Вас підведуть колеги.  Уникайте занадто оптимістичної оцінки стану своїх справ. Можливо, Вам доведеться понести втрати, яких, однак, Ви могли б уникнути при більш розумному веденні справ. Утримайтеся від будь-яких проявів ділової активності, приділіть увагу лише поточним питанням. Вам може бути запропонована угода, приваблива своїм розмахом, але надалі Ви через це понесете збитки. Не проявляйте легковажності в справах. Вечір проведіть у колі рідних.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Сьогодні Ваша вишукана дотепність не матиме успіху. Більш того, виявляючи її на людях, Ви ризикуєте своєю роботою. Сьогодні не поспішайте скасовувати зустрічі, нові знайомства можуть перерости в міцну дружбу. В цей день можна інвестувати і давати гроші в борг.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Сьогодні можуть загостритися стосунки з коханою людиною через наплив старих образ і відновлення забутих розбіжностей. Ви повинні навчитися прощати – тоді проблем у відносинах вдасться уникнути. Вас чекають зміни інтересів і сфери зайнятості. Цей інтерес буде викликаний бажанням розібратися у власних мотивах і стимулах і визначитися з цілями і планами на подальше життя.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Сьогодні незвичайне творче натхнення. Несподівані знайомства, нові перспективні зв’язки. Можливо переростання ділових відносин в романтичні. Приємний емоційний настрій. Можливі раптові фінансові надходження, прибуток і подарунки. Деяка фінансова свобода. У цей день величезну користь можна отримати від занять спортом.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Сьогодні творчі успіхи, яких Ви досягли, можуть трансформуватися в плідну колективну роботу, яку Ви очолите.  Енергії при цьому витратите не менш, ніж за сумлінну працю. День буде діловим та активним. В цей час корисним буде спілкування з важливими людьми. В другій половині дня, на вас чекатиме сюрприз. Вдалий день для вирішення любовних та фінансових питань.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Сьогодні рекомендується відмовитися від застарілих і непродуктивних методів роботи, які істотно гальмують творчий процес і заважають досягти бажаних результатів. Якщо Ви зможете відкрити себе для всього нового і прогресивного, це дуже навіть непогано відіб’ється як на результатах Вашої роботи, так і на відносинах з колегами і начальством.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page