fbpx
Гороскоп

Гороскоп на 6 липня: чекайте сюрпризів і кохання

Овен

Для Овнів цей день почнеться не дуже вдало. Велика ймовірність повернення цілого «пакету» строгих правил і обмежень, попадання під гіперопіку або гіперконтроль. Друга половина дня несподівано дозволить вам зітхнути вільніше. Ви зможете надолужити згаяне, займаючись двома справами паралельно. Важливі експерименти, ділові та романтичні заходи бажано планувати на вечірній час.

Телець

Важливими стратегічними завданнями Тельцям краще зайнятися прямо з ранку. На початку дня можливості дещо обмежені, зате можна не боятися сюрпризу. У другій половині доби з-під ваших ніг буде вибита опора, вам стане складніше зберігати вірність своїм принципам і переконанням. Раптово зміняться особисті плани або зовнішні обставини. Везіння в цей час імовірніше в поточних дрібних справах.

Близнюки

Вранці Близнюкам варто переконатися в тому, що їх справи в порядку і ресурси не постраждали. Заслуговують уваги новини у сфері безпеки, у сфері кредитування, оподаткування, успадкування майна, відшкодування збитків. Друга половина дня допоможе вам скинути вантаж занепокоєння. Можна зайнятися не зовсім звичайною справою і трохи розвіятися: зустрітися з друзями, влаштувати романтичне побачення.

Рак

У першій половині дня Ракам небезпечно виходити за окреслені межі. У спілкуванні важливо тримати дистанцію, не нав’язуватися і не намагатися зламати чужі бар’єри. Незалежно від емоційного градуса подій, вам краще не забувати про свої зобов’язання: без них не буде і прав. З наближенням вечора атмосфера стане менш офіційною. З’явиться шанс знайти ключик до чужих смаків або обхідний шлях до мети.

Лев

Для Левів цей день стартує з неприємного обмеження, викликаного професійною ситуацією, самопочуттям або зовнішніми обставинами. Легко опинитися «в ув’язненні», без співчуття і допомоги. До вечора відкриється багато шляхів. Буде тимчасово знято бар’єр, зникне недавня суворість партнера або образа друга. З’явиться шанс налагодити відносини, відновити симпатію чи неформальне співробітництво.

Діва

Цей день Дівам краще почати з самодисципліни, помірності і закріплення успіхів. Не варто втрачати голову від кохання, послаблювати догляд за дитиною, пускати на самоплив долю творчого дітища. Не завадить самоконтроль гравцям, спортсменам. Другу половину дня зірки радять присвятити поточним справам: завдяки новим елементам або невеликому ризику, навіть рутинні заняття не здадуться вам нудними.

Терези

Перша половина дня для терезів некомфортна. У зв’язку з фатальними обставинами, у ваш будинок знову загрожує повернутися той чи інший негатив: тиранія, розбрат, небезпека, привід для смутку або гніву (причому на законних підставах). Щоб позбутися від гнітючої атмосфери, другу половину дня добре провести в альтернативній компанії або більш вільній обстановці, знайти час для хобі, творчості, любові.

Скорпіон

Скорпіони зможуть встигнути зробити щось корисне вранці, якщо заздалегідь окреслять собі чіткі рамки. Зірки радять не затягувати з наміченими справами, але і не намагатися «перевиконати план». З наближенням вечора вам краще не гнути свою лінію, а підлаштуватися під смаки друзів або домочадців. Якщо ви подорожуєте, саме час зробити привал: ви зможете знайти не лише притулок, але й ненудну компанію.

Стрілець

Стрільцям доведеться почати день з контролю за власними ресурсами, а то і з жорсткої економії, суворої дієти. Не варто робити в першій половині дня покупки: вони вас не порадують. Всі акції, включаючи поїздки, тусовки і особисті зустрічі, краще перенести на другу половину доби. Якщо вранці ви не багаті креативними ідеями, нічого страшного: ввечері вам підкаже ваше оточення або сама обстановка.

Козоріг

Козороги зустрінуть ранок в песимістичному настрої. Після тріумфу чи душевного підйому можуть прийти розчарування і зневіра, можливе і повернення колишніх побоювань. Не виключене падіння тонусу, погіршення самопочуття. Всі дії, потрібні ситуації, краще вживати в другій половині дня. Можна мотивувати себе оригінальними новинками: незвичайною стравою, забавною дрібницею для будинку або роботи.

Водолій

Вранці Водолії отримають від долі знак або серйозне застереження, що не додасть їм оптимізму. Нагадають про себе хронічні недуги, професійні осічки. Можна опинитися в глухому куті, під замком, перед перешкодою. Вас можуть знову відвідати забуті страхи, наприклад, страх самотності. Друга половина дня принесе розраду у вигляді легких рутинних справ, дрібних приємних моментів, хвилин романтики.

Риби

На початку дня зірки нагадають Рибам про реальні межі їх повноважень та межі особистого везіння. Не варто чекати чудес: навіть якщо ваші друзі могутні, вони не всесильні. Добрий знак — почуття задоволення, подяки людям або долі, повної внутрішньої згоди з розвитком ситуації. У другій половині дня краще пристосуватися до оточення, стримати амбіції і діяти за обставинами.

You cannot copy content of this page