Гороскоп на 6 лютого: варто розширити коло спілкування і цікавості

Овен

День допоможе Овнам не обмежувати свій кругозір нагальними практичними справами. Він запрошує розвіятися, піднятися над суєтою, зазирнути за обрій. Можна прогулятися по забутих місцях, поностальгувати по колишніх ідеалах, освіжити в пам’яті іноземну мову, зв’язатися з друзями по подорожі, навчанні або науковій роботі. Пора пригадати старі ідеї: їх можна доопрацювати і дати їм нове життя.

Телець

Тельцям день подарує незвичайний настрій — а він, своєю чергою, допоможе їм краще адаптуватися до нового статусу. Може стати дійсністю стара фантазія, збутися пророцтво або знайтися пояснення загадковій події минулого (сну, дивному збігу). У чужих краях не виключений ефект дежавю. Неформальна дружня розмова допоможе зблизитися з начальником або колегою, чужинцем або іноземцем.

Близнюки

Близнюкам легко розширювати кругозір через спілкування. Мотивацію дасть науково-дослідний і (або) романтичний інтерес. День підходить для відвідування лекцій та студентських тусовок, екскурсій по забутих місцях, дистанційного навчання. Можна відкрити для себе щось заново, освіжити старі знання. Багато що дасть діалог з гідом, партнером, учителем, попутником, місцевим жителем в чужій країні.

Рак

Уваги Раків вимагає рутина, не виключено перебування на других ролях, підлегле становище. Змиритися з цим простіше, якщо вами рухає не утилітарний, а піднесений мотив. Сенс вашому статусу “рядового бійця” може надати віра, почуття причетності спільній справі або служіння ідеї. Добре займатися цілительством, просвітництвом, благодійністю, виправленням помилок минулого.

Лев

У Левів є шанс налагодити контакт з аудиторією або персоною, яка їх цікавить. Це день, коли ви можете дещо змінити в думці інших про себе і вплинути на свою репутацію. Не варто упускати можливість провести повторні переговори, опублікувати додаткові матеріали, виступити з поясненнями, взяти (дати) інтерв’ю, повернутися до важливої бесіди з партнером, клієнтом, другом або дитиною.

Діва

Зірки радять Дівам більше спілкуватися зі своїм близьким колом (домочадцями, друзями, колегами). У процесі спілкування з’ясується чимало цікавого, причому ваш інтерес буде далеко не пустим. Можливо, ви виявите, що деякі прогресивні новинки, видатні люди або оригінальні ідеї пройшли повз вас, і вам пора терміново надолужувати згаяне, щоб не опинитися в числі аутсайдерів.

Терези

Терезам не варто ігнорувати інформаційний ресурс минулого. Пора підняти старі замітки, відновити зв’язки. Погляд назад особливо корисний, якщо ваші інтереси лежать в сфері програмування, викладання, творчості, фрілансу, подорожей, дистанційного навчання та підвищення кваліфікації, а також, якщо ви маєте намір емігрувати, завести дітей або радикально поліпшити своє особисте життя.

Скорпіон

Скорпіонам не завадить оцінити свої ресурси, як матеріальні, так і інтелектуальні (освіта, навички комунікацій, рівень здатності до навчання). Перевірка може показати, що ви не так уже й погано оснащені для вирішення нових завдань і вам не слід заздалегідь опускати руки. Пора позбутися старих речей, від деяких ілюзій і нечесних прийомів: в нових умовах вони можуть надати вам погану послугу.

Стрілець

Стрільці ведені долею або інтуїцією. Багато тонкощів подій обумовлені минулим, звідти родом можуть бути і ваші оригінальні ідеї, і деякі помилки. День інформативний, сприяє обміну новинами та порадами. Співрозмовники можуть стати для вас “дзеркалами” (як і ви для них). Можливі листи від старих друзів, колег, сусідів, попутників, учнів, близьких і далеких родичів.

Козоріг

Козорогам варто уважніше вибирати джерела інформації, у тому числі, фінансової, комп’ютерної та медичної. Ризик помилок і спотворень невеликий, але є (особливо, якщо ви розсіяні, довірливі або ідеалісти в душі). День посилить допитливість, але завадить сталості інтересів і концентрації думки, може підвищити чутливість. Потрібна ретельність в перекладах з чужої мови.

Водолій

Для Водоліїв це день хороших шансів, які їм не слід упускати. Деякі можливості надасть минуле (у тому числі, віддалене і майже забуте). Можуть нагадати про себе колишні однодумці і заграти новими фарбами старі недооцінені проєкти. Інформація, що надійшла ззовні, збагатить і підживить ваші власні ідеї. Можна отримати додатковий канал зв’язку, зайву підказку.

Риби

Багато Риб плутають планування і мрії. Часто вони будуть намагатися вписати картину майбутнього в свої фантазії, замість того, щоб тверезо і чесно співвіднести свій задум з навколишньою реальністю. Зрештою, вони ризикують потонути в своїх ілюзіях або загрузнути в минулому. Щоб точно визначити мету і створити працюючий план, їм буде потрібен друг, порадник, інструкція або надійний канал інформації.

Автор фото – Сергій Майстер