Гороскоп на 6 серпня: ідеальний день для того, щоб зайнятися чимось корисним, причому не тільки для вас

Овен

Є шанс, що у вас вийде спочатку вирішити свої проблеми, а потім змінити світ на краще. Інтуїція безпомилково підказує, кому дійсно потрібна ваша допомога, і ви поспішаєте на виручку таким людям. Легко знайти нових друзів. Ваші ідеї багатьом подобаються, ви – теж, вдається швидко порозумітися з тими, кого ви бачите вперше. Друга половина дня обіцяє хороші новини. Не виключено, що вони надихнуть вас на те, щоб змінити плани, взятися за незвичайну, але дуже захоплюючу справу.

Телець

Що б не відбувалося, ви зберігаєте гарний настрій, і правильно робите. Деякі труднощі сьогодні можуть виникнути, але немає сумнівів в тому, що ви знайдете спосіб швидко подолати їх. Часто в цьому допомагають старі знайомі, причому їх навіть просити про це годі й говорити. Можливі незвичайні зустрічі, не виключено і знайомство, яке відіграє важливу роль у вашому житті. Інтуїція гостра і часто допомагає вам миттєво скласти вірне враження про людину, яку ви бачите вперше. Друга половина дня обіцяє грошові надходження, в тому числі з несподіваних джерел.

Близнюки

Постарайтеся ні з ким не посваритися в першій половині дня. Це не так-то просто, але дуже важливо. Ви дратівливі й нетерплячі, до того ж часто вимагаєте від оточуючих занадто багато чого. До вас складно знайти підхід, але деякі все ж справляються. Люди, які сьогодні підтримають ваші найсміливіші починання, згодом стануть надійними союзниками. Друга половина дня проходить набагато простіше і приємніше. Вам багато в чому щастить. Іноді досить задумати щось – і ви опиняєтеся буквально за крок від поставленої мети. Це дуже сприятливий час для спілкування з близькими, якихось сімейних справ.

Рак

Не нервуйте. День складеться вдало, якщо ви збережете спокій, не станете турбуватися через дрібниці. Виважені рішення виявляються вірними, але важливо, щоб ніхто не заважав вам приймати їх. Навколишні часто діляться з вами своїми сміливими ідеями, розповідають про плани і обіцяють золоті гори. Намагайтеся дивитися на речі реалістично, не будувати ілюзій. Так ви не витратите час і сили даремно. Сьогодні вам більше, ніж зазвичай, потрібна підтримка близьких людей. Хочеться багато про що поговорити, поділитися переживаннями. Важливо вибрати для цього відповідний момент.

Лев

Не завжди вдається швидко здійснити плани. День сповнений несподіванок, і не завжди вони приємні. Можливі затримки в справах, а також розбіжності з колегами, керівництвом і діловими партнерами. Важливо зберігати спокій і доброзичливість. Постарайтеся зберегти хороші стосунки з усіма. Конфлікти, що виникають сьогодні, можуть затягнутися, а це зовсім ні до чого. Буде можливість поспілкуватися зі старими знайомими, людьми, які добре вас знають. Сьогодні це дуже корисно. Не виключено, що ви знайдете відповіді на питання, давно не давали спокою.

Діва

Дрібні непорозуміння, прикрі події заважають зосередитися на серйозній справі. Але довести розпочате до кінця потрібно якомога швидше, так що постарайтеся не відволікатися. Краще керуватися власним здоровим глуздом, ніж чужими порадами. Оточуючим не завжди зрозуміло, чому ви робите так, а не інакше. День підходить для зустрічей з людьми, які вам дороги. Можна поговорити про що, не побоюючись розбіжностей і непорозумінь. З близькими варто обговорити плани на віддалене майбутнє. З’явиться визначеність, якої вам останнім часом не вистачало.

Терези

Не поспішайте ні з вчинками, ні з висновками. Перша половина дня може скластися невдало. Не виключено, що доведеться коригувати плани, розраховувати на потім те, чим хотілося б зайнятися. Через суперечки з колегами в повному обсязі робочі питання вдається вирішити в термін. Але з часом ситуація змінюється на краще. У другій половині дня зірки безумовно стануть на ваш бік, почнуть підтримувати у всьому. Це відповідний період для нових починань. Можна проявляти ініціативу у всіх сферах життя. Навколишні її охоче підтримують.

Скорпіон

З’являється багато нових ідей. Варто поспішити з їх реалізацією: зараз обставини складаються сприятливо, і не варто даремно витрачати час. Багато хто готовий допомогти вам. Можна покластися на людей, з якими ви раніше мали справу; вони не підведуть. З новими знайомими ви намагаєтеся вести себе обережніше, але і від них не варто чекати великих неприємностей. Друга половина дня – вдалий час для спілкування з людьми, близькими вам по духу. Говоріть про важливі речі, не побоюючись непорозуміння, діліться думками та планами. Ви отримаєте підтримку.

Стрілець

Початок дня не підходить для того, щоб приймати важливі рішення і давати обіцянки. Вам може бути важко розібратися у власних почуттях і правильно оцінити ситуацію, що склалася. Деякі представники знаку до того ж занадто довірливі і покладаються на інших там, де слід було б розраховувати на власні сили. Зовсім іншою буде друга половина дня. Вона дуже плідна: ви встигнете зробити навіть більше, ніж запланували. Багато в чому допомагають старі друзі. Радує спілкування з ними. Разом можна багато чого зробити.

Козеріг

Спокійний початок дня дає можливість розібратися з накопиченими справами, спокійно завершити те, що було розпочато раніше. Несподівано знайдуться відповіді на питання, над якими ви багато міркували останнім часом. Ви нікуди не поспішаєте, обмірковуєте кожен крок, тому не допускаєте помилок. Друга половина дня відмінно підходить для роздумів на серйозні теми. Можна здогадатися про щось важливе, прийняти рішення, яке визначить подальший розвиток подій. Багато що з того, що ви робите зараз, змінить на краще життя оточуючих.

Водолій

Ранок підходить для важливих зустрічей, розмов на серйозні теми і пошуку відповідей на питання, які останнім часом турбували всіх. Ви нікому не дозволяєте ввести вас в оману, перевіряєте всю інформацію, що надходить і приймаєте правильні рішення, покладаючись на інтуїцію. Друга половина дня – сприятливий час для будь-яких справ, які вимагають творчого підходу, фантазії і винахідливості. Ви не хочете йти уторованим шляхом, віддаєте перевагу експериментувати, шукати нові способи досягти мети. Все виходить відмінно.

Риби

Легкий приємний день. Доведеться серйозно турбуватися про щось. Ви відчуваєте підтримку зірок, тому з ентузіазмом беретеся за нові справи. Справитися з ними можна швидко. Часто вам допомагають друзі і нові знайомі. Ви напевно незабаром знайдете спосіб віддячити їм. День підходить для спілкування з людьми, які важливі для вас. Ви з багатьма відмінно ладите, оскільки розумієте, що на душі у оточуючих, як вони себе почувають. Буде можливість допомогти близькій людині, що опинилася в складній ситуації.