Гороскоп на 6 серпня: зірки пророкують сприятливий день і нові можливості

Овен

У Овнів мало простору для зовнішніх дій. На психологічному рівні, можлива відсутність ентузіазму: з неясної причини, вас в цю добу можуть не запалити навіть найбільш блискучі креативні ідеї. Зірки радять влаштувати відпочинок, розслабитися, побути на природі — або вибрати роботу, що вимагає усамітнення і управління справами через лаштунки. Ініціативи, суєту, активне самовисування краще відкласти.

Телець

Тельців цей день схилить до пасивності, споглядальності, чутливості, гри уяви. Для багатьох представників знаку він стане логічним продовженням дня вчорашнього. Це відповідний момент для повного відпочинку: ситуація дозволяє скинути зайву напругу, відновити емоційний баланс або захисний бар’єр, підключитися до знайомого каналу надії і віри, повернутися до духовних витоків.

Близнюки

Зірки радять Близнюкам зайняти пасивну позицію спостерігача і взяти тимчасову «обітницю мовчання». Все, що потрібно, здійсниться без вашої активної участі. Непогано побути на самоті, далеко від тригерів роздратування і джерел спокуси. На рівні дрібниць, можуть вимагати чергового перегляду ваші особисті смаки, а також поточна дієта, деталі іміджу, застосовувані косметичні засоби.

Рак

Ракам ця доба допомагає підтримувати внутрішню емоційну і духовну гармонію, що зараз для них аж ніяк не примха і не розкіш. Обставини дадуть вам розраду, віру або надію, допоможуть щось згадати або пробачити, забути. Одночасно, зірки натякають вам на необхідність зайнятися зовнішнім виглядом, подумати про варіанти іміджу і способи підвищити свою зовнішню привабливість.

Лев

У цю добу Леви у фазі слабкості, а не сили. Не час для самопрезентацій або інтенсивного зворотного зв’язку. Зірки радять притримати слова, готові зірватися з язика: вони прозвучать непереконливо, або поруч не виявиться відповідних слухачів. Замість публічності бажано віддати перевагу інтимності. Доречні усамітнення, відпочинок, добре поринути в мрії або спогади. Духовне здоров’я може виявитися важливіше фізичного.

Діва

Дівам шкодить зацикленість на своєму форматі мислення — особливо, на своєму розумінні гри, гумору, веселощів, успіху, реклами, креативу. У цей день не обійтися без вміння відчувати атмосферу і підтекст. Може стати в нагоді розуміння іноземних реалій, духовних нюансів, дитячої психології. Якщо ваш настрій не збігся з чужим або погано резонує з духом моменту, ви так і залишитеся не зрозумілі.

Терези

Терези на роздоріжжі, через що ризикують тимчасово втратити орієнтири і раз у раз «не потрапляти в ноти». Бажано відкласти важливі заходи, активне спілкування, відповідальний вибір, кардинальну зміну образу, статусу, тактики. Якщо доводиться приймати рішення і робити незворотний крок (вступати на посаду, реагувати на екстрений виклик), варто обмежитися мінімумом необхідних маневрів.

Скорпіон

Для Скорпіонів це день безтурботного спокою або рівного потоку натхнення. Можна нікуди не поспішати і залишатися на відповідній для себе емоційній хвилі, відключити зв’язок, насолодитися музикою, фантазіями, фільмом, контактом з природою. Власне чуття або зовнішній знак підкажуть вам, що вас чекає якийсь бонус: приємний відпочинок, нова фаза гармонії у коханні, духовному житті або творчості.

Стрілець

Зірки пропонують Стрільцям увійти в образ відлюдників і пасивних споглядачів. Якщо вам потрібен привід для усамітнення, сну, філософствувань, мрій або спогадів, це відповідний час. Якщо у вас багато енергії, краще вибирати творчі заняття — наприклад, пов’язані з музикою, відео або фотосправою. З домочадцями і близькими не завжди варто «говорити по душах», іноді доречніше помовчати.

Козоріг

Козорогам день дає надію, допомагає позбутися від надмірного скепсису і знизити рівень негативних передчуттів. Якщо ви не довіряєте людям, зірки пропонують вам довіритися долі або покластися на впливову силу, з дією якої ви вже знайомі. Це відповідний момент для відвідування сакральних і пам’ятних місць. Бажано уникати суєти і атмосфери, насиченої важкими для вас емоціями.

Водолій

Водоліям день допоможе визначити своє ставлення до харчування, грошей, ресурсів і цінностей. Розбираючи запаси, можна попутно розібратися у своєму світогляді. Вам буде нелегко від чогось остаточно позбутися. Можлива сентиментальна або забобонна прихильність до речей «з минулого», бажання зберегти щось на пам’ять або залишити як талісман на удачу. Тимчасова вигода знайдеться в старій дієті.

Риб

Рибам день дає обґрунтовану надію в серйозних і важливих для них речах. У загальній ситуації багато риб інтуїтивно побачать свій особистий Зоряний шанс. На найближчі місяці доля дає вам законну відстрочку, дарує час щось відродити, доповнити, виправити. Можна повернути любов, духовну, правову або професійну опору, зміцнити свої захист і авторитет, знову заручитися впливовою підтримкою.