Гороскоп на 6 січня: для когось цей день принесе сюрпризи і випробування

Овен

Зірки радять Овнам спокійніше ставитися до чужої поведінки і слів. Краще утриматися від з’ясування відносин або вступу в конкуренцію: тактика війни застаріває, в будь-якій ситуації варто шукати новий мирний шлях. В окремих неминучих суперечках бажано проявити побільше приязні і дипломатичності, поменше злопам’ятності. Не варто поспішати з початком довгострокового співробітництва.

Телець

Тельців неодноразово виручить дипломатичність в дрібницях. Невеликі розбіжності дня можуть бути викликані старою незавершеною справою (неоформленим документом, незакінченим лікуванням). Не варто братися в цю добу за нові завдання, відправлятися у відрядження, проводити переговори і наради, влаштовуватися на роботу, розвивати службові знайомства, міняти стиль лікувальних і косметичних процедур.

Близнюки

Близнюкам варто пам’ятати, що труднощі переборні, і не губитися перед дрібними бар’єрами — особливо, бюрократичними. Зірки запевняють, що залишкові перешкоди невеликі. Справа піде швидше і з меншими психологічними витратами, якщо ви будете слідувати правилам і чесно відсікати все зайве (наприклад, в текстах). У спілкуванні вам доведеться поєднувати дипломатичність з вимушеною принциповістю.

Рак

Ракам варто утримуватися від старих суперечок. В них можуть залучити домочадці або колеги — але не виключено, що ви самі піддастеся інерції минулого і почнете з кимось з’ясовувати стосунки. Зірки підказують, що конструктивний ефект від такої форми спілкування тепер близький до нуля, а ось викид негативної енергії як і раніше забезпечений. Не найкращий день для домашніх порад і сімейних нарад.

Лев

З неоднорідного інформаційного потоку цієї доби Левам хочеться вихопити лише романтичні враження, але життя розпорядиться інакше: багатьом представникам знаку доведеться звертати увагу на нудне, обридливе або неприємне. Частина дня піде на наради, уточнення, бюрократію, рутинні розмови з персоналом і дзвінки з конкретних приводів. Можливі сусідські, службові та інші розбіжності.

Діва

Зірки радять Дівам бути уважнішими в грошових розрахунках і звести їх число до мінімуму. Бажано відкласти обговорення нових фінансових планів, пошуки партнерів, покупців і поручителів, оформлення договору з нуля, зміну тарифного плану. Не рекомендуються покупки і вкладення. Не надто цінні непотрібні речі краще віддати зі знижкою. Можливі дрібні випадкові приємні придбання в будинок.

Терези

Для Терезів не надто вдалий словесний контакт, і вербальний, і письмовий. Краще почекати з новим знайомством, поїздкою, важливим починанням, відстоюванням своїх прав та інтересів. Не від усіх зустрічей вдасться ухилитися. Важлива готовність до деяких неминучих процедур (наприклад, останньої неприємної розмови з керівництвом, близькими). Пом’якшить становище гармонійна зовнішня обстановка.

Скорпіон

Скорпіонам аж до ночі варто дотримуватися обережності. Навіть у простих справах потрібні заходи безпеки. Небажане перебування в потенційно небезпечних місцях. Краще відкласти співпрацю, відмовитися від допомоги незнайомців, не поспішати з поїздкою, не брати попутників. Не надто хороший ефект дасть дипломатичний жест, не найкращий час для спроби домовитися або залишити за собою останнє слово.

Стрілець

Стрільців виручить чарівність, але навіть вона не врятує їх від занепокоєння (особливо, коли мова про минуле і про гроші). Зірки радять спокійніше ставитися до неприємних розмов в суспільстві або у своїй групі: ймовірно, вони вже не мають до вас відношення. Якщо ви ще під підозрою і до вас є претензії, краще не вступати в дискусії, а вжити заходів для закриття теми — наприклад, закрити борг.

Козоріг

Гармонійні сторони дня пройдуть повз більшість Козорогів, а ось напружені, так чи інакше, їх торкнуться. Чим менше у вас невирішених проблем з минулого — особистих, домашніх або службових — тим менше доведеться турбуватися. Неприємну розмову не варто відкладати, але вам буде потрібна обережність при «ходінні по краю прірви». Потрібна підвищена дипломатичність в нарадах і співбесідах.

Водолій

Водоліям цей день може принести не лише приємні хвилини, але також прикрі звістки і неприємні асоціації. Не найкращі новини можуть прийти з-за кордону, з інстанцій. На щастя, часто це всього лише тимчасовий слід минулого. Варто розділяти об’єктивні біди і наведені ззовні негативні емоції. Поїздки, контакти і важливі справи (у тому числі, бюрократичні процедури) краще відкласти.

Риби

Зірки радять Рибам не ризикувати даремно. У цю добу не рекомендується вести переговори, оформляти документи, укладати угоди, подавати заяви, відвідувати офіційні установи. Не варто вступати в нові права або заявляти про них, звертатися в юридичні та посередницькі контори. Можливі проблеми через колишню бюрократію. Дрібні питання можна залагодити за рахунок старих симпатій.

Фото спеціально для Особлива