Гороскоп на 6 жовтня: які думки у вас сьогодні – таке й життя будете мати завтра

Овен

Цей день підживлює цікавість і товариськість Овнів. Багато Овнів почнуть “наводити мости” і догоджати іншим людям, у тому числі, тим, до кого відчувають випадкову симпатію. Зрештою, частина їх енергії піде в побічному напрямку — наприклад, на легкий флірт з колегою, попутником, сусідом, ненавмисним співрозмовником. Очікуються труднощі з концентрацією думки, дрібні фінансові та естетичні помилки.

Телець

Тельцям легко промахнутися в дрібницях. Дрібні помилки ймовірніші, якщо ви схильні до навіювань і перебуваєте під впливом свого оточення. День схиляє до неуважності, розпорошення фінансів, легковажності і мінливості у коханні. Небажані покупки і відповідальні стратегічні рішення: на них вплинуть випадкові обставини, ваші власні швидкоплинні почуття або чужі сумнівні смаки.

Близнюки

Близнюки непостійні, але мінливість часом буде гідністю, наприклад, дасть легкість, здатність адаптуватися. Недоліком може стати недбалість в побуті, невміння (небажання) з розумом розпоряджатися грошима і речами. Не варто вибирати одяг і косметику, займатися дизайном будинку. На поведінку і хід думок вплине поточне самопочуття, можливий підвищений інтерес до медичних нюансів, дієти.

Рак

Раки залежні від обстановки, у тому числі, мінливої випадкової атмосфери на роботі і в дорозі. Вона допоможе розвіятися і відволіктися, але ускладнить прийняття самостійних рішень. У першу чергу, під магію «декорацій» потраплять представниці прекрасної статі. Раки-чоловіки можуть опинитися в психологічній залежності від жіночої частини свого оточення. Можливі непотрібні дрібні витрати.

Лев

Левам краще провести в неформальній легкій обстановці. Побути поза офіціозу, контролю і жорстких професійних рамок особливо корисно, якщо ви втомилися від вантажу відповідальності і потребуєте зміни вражень. Добре опинитися у випадковій компанії, а якщо ви товариські, то змінити протягом дня кілька місць (або груп). Небажано займатися плануванням, у тому числі, фінансовим.

Діва

В атмосфері цієї доби Діви зрадять своїм консервативним смакам і твердим принципам. Багато Дів зроблять це заради додаткового шансу в кар’єрі або людини, яка їм подобається. Крім бажання викликати чиюсь симпатію або довіру, до мінливості вас може підштовхнути випадкова примха. У цей день вам краще не вирішувати фінансові та естетичні питання, уникати покупок і відповідальних рішень.

Терези

Терезів чекає день везіння, але з деякими застереженнями і прихованими побічними ефектами. Будь-яка приємна хвилина буде для представників цього знаку чимось зіпсована: можливий невеликий дискомфорт, легке розчарування або дрібне прикре обмеження. Примхи будуть випадковими, а вибір не найвдалішим. Але в цілому це хороший і досить корисний день, ви можете граючи зробити крок в позитивне майбутнє.

Скорпіон

Скорпіонів день вчить легкому відношенню до життя, допомагає помічати навколо різноманітні приємні моменти і витягувати з них миттєве задоволення. Сьогодні невигідні вкладення, поверхневі симпатії. Не надто доречна серйозна довірча розмова або заняття, що вимагає глибокого занурення в одну тему. Через легковажність і недооцінки ризиків, не рекомендується давати обіцянки і будувати плани.

Стрілець

Оточуючі чекають від стрільців приємного і легкого зворотного зв’язку, не обов’язково словесного. Обмін симпатіями можливий на невербальному рівні: через посмішки, міміку. День посилить потребу в інформаційному та емоційному взаємообміні, але також схилить до мінливості і розпорошення уваги, створить дефіцит усвідомленості або щирості. З серйозними переговорами і консультаціями краще почекати.

Козоріг

Зірки не радять Козорогам займатися чимось серйозним і важливим (або, не варто очікувати в даних напрямках сталого прогресу). Обстановка цієї доби не відрізняється стабільністю, в поле вашого зору потрапить багато дрібних відволікаючих чинників. Чи не найвдалішою буде спроба зайнятися одночасно двома справами. Не надто стійким виявиться ефект від лікувальних і косметичних процедур.

Водолій

Водоліям зірки підказують, що це день легкої поверхневої гармонії. Добре використовувати його для розслаблення, відволікання уваги і для пробних дрібних кроків у бік майбутніх серйозних планів. Завдяки їм, у вас буде шанс безболісно і вже на першому етапі відсіяти не відповідні вам варіанти — наприклад, скасувати намічену покупку, кинути слабку ідею або згорнути сумнівне знайомство.

Риби

Риби ризикують втратити надійний фундамент і тверді орієнтири, заплутатися в своїх або чужих почуттях. Ймовірне непорозуміння з партнерами, клієнтами, контрагентами, з домочадцями, близькими або коханою людиною. Найімовірніше інших непорозуміння на фінансовому, побутовому та естетичному ґрунті. Не найкращий момент для угод, домовленостей, покупок, косметичних процедур, вибору комфортного житла.