fbpx
Гороскоп

Гороскоп на 7 червня: готуйтеся до витрат і нових поворотів долі

Овен

День змусить Овнів розриватися між двома напрямками. Ранок краще почати з уточнення цілей і постановки ребром принципових ключових питань. Протягом дня може відбутися розмова в родині, і не лише. Не виключено, що вам доведеться знайти баланс між домашніми і службовими планами, поспілкуватися з колегами. І батьки, і начальство можуть чекати від вас допомоги, дрібної жертви, таємної послуги.

Телець

Тельців відвідають розумні ідеї, пов’язані з розвитком невикористаного потенціалу. Може знадобитися отримане раніше заступництво, освіта. Прогресу в особистому мисленні допоможе зовнішній інформаційний потік. Вас будуть стимулювати новини, слова родичів, повідомлення друзів. Вселять надію новини з-за кордону. Буде легко знайти відомості, прокласти маршрут, вибрати відповідний варіант.

Близнюки

Зірки не розташовані потурати примхам Близнюків. Вам мимоволі доведеться структурувати спілкування з людьми і конкретизувати свої запити до інстанцій, а також стати обачнішими, рахуватися з об’єктивними небезпеками, минулими зобов’язаннями, загальними обмеженнями. Важливі фінансові та податкові нюанси. Покупки, послуги, поїздки та інші поточні заходи виявляться досить витратними.

Рак

Ракам варто поставитися поважніше до думки своїх співрозмовників. Бажано дозувати нескромні жарти, натяки і «подвійні послання». Лояльність і дружність чимало допоможуть діалогу і співпраці, особливо, якщо ви спілкуєтеся з впливовими людьми, з представниками інших культур або далеких регіонів. День підходить для переговорів, сеансів навчання, лікарських та юридичних консультацій.

Лев

Левам доведеться поставити на перше місце роботу або якісь важливі обов’язки. День нагадає про незавершені неприємні справи: чим більше їх накопичилося, тим ширший фронт завдань і вища відповідальність. Бажано не довести ситуацію до критичного порогу, коли важко зупинити прогресування хвороби або лавиноподібне зростання проблем. Важливіше вашого авторитету стане авторитет помічників.

Діва

Обґрунтовані надії Дів на удачу, зростання, нагороду, прогрес. Можна надолужити згаяне, отримати компенсацію за вкладення або віддачу від давно очевидного всім таланту. Можливі успіхи в педагогічній роботі, зрушення у справах дітей. Підніметься ваш авторитет в очах коханої людини, колег, друзів, батьків, публіки. Найбільший успіх очікується в знайомих напрямках з творчим ухилом.

Терези

Терези чутливі до того, що відбувається в них у родині або на батьківщині, а також в області партнерських відносин, професії і кар’єри. Актуальні теми, пов’язані з житлом, нерухомістю, гостинністю, розширенням території або повноважень, поверненням володінь або прав. Підступні, але необхідні наради, переговори, консультації, контакти з членами родини, партнерами, орендарями, юристами.

Скорпіон

Фортуна добра до Скорпіонів. Атмосферу дня важко назвати життєрадісною, але в ній ви отримаєте вагому перевагу. Вашою опорою стане минуле, а не майбутнє. Зростає шанс на виграш справи, появу потрібних зв’язків. Відповідний момент для візиту до рідні, для появи в суді, дипломатичному представництві або турфірмі, для відновлення листування, навчання, дослідження або подорожі.

Стрілець

Зірки рекомендують Стрільцям сконцентруватися на своїй матеріальній або житловій базі. Є передумови для великого успіху, але лише в рамках, заданих минулим. Може намітитися вигідний обмін, продаж зайвого баласту, повернення давньої заборгованості, отримання компенсації, вдале реформування бюджету. Можливі переговори про сімейні та інші фінанси, контакти з податковою інспекцією.

Козоріг

Козороги ставлять на перше місце свої власні інтереси або інтереси близьких собі людей, справи, ідеї. Ентузіазм і самопожертву рекомендується доповнити обережністю. Вона знадобиться в будь-яких переговорах, особливо, пов’язаних з житлом. Варто побоюватися моральних і юридичних пасток, побутових і сімейних непорозумінь. Якщо ненадійний партнер або посередник, важливо мати поруч друга.

Водолій

Водоліям доведеться зайнятися прихованою частиною своїх справ. У найближчі місяці вона матиме першорядне значення, і змусить вас відкласти всі інші плани. Це може бути здоров’я, турбота про когось, родинний чи інший обов’язок. Можлива розмова з лікарем, колегою, родичем, юристом. День обіцяє непорозуміння в спілкуванні, в також на будь-якому етапі поїздки або прогулянки, починаючи з вибору маршруту.

Риби

У Риб вселять надію новини. Варто підтримати зворотний зв’язок з друзями, особливо, давніми однодумцями. Буде значущою думка вчителя, покровителя, наставника. У найближчі місяці всі ці люди (або їх установки) знову зіграють для вас велику роль. Не виключено, що потяг буде взаємним, і вони теж будуть мати потребу у вас, наприклад, у вашому досвіді, енергії, інтуїції або стійкій вірі.

You cannot copy content of this page