fbpx

Гороскоп на 7 червня: сьогодні когось чекає приємний вечір і сюрприз

Овен

Овнам доведеться перебудувати бюджет або тактику довгострокових інвестицій. Це не найкращий день для шопінгу і термінової угоди: покупки розчарують, платіжний ліміт або інший бар’єр не дасть розвернутися. Можливе виснаження ресурсів, дефіцит потрібних коштів і товарів. Плани пригальмує контроль за рухом коштів, не виключена відмова або відстрочка платежу. Підведуть друзі або фінансові організації.

Телець

Тельцям день нагадає про борг, терпіння і дисципліну. Він обмежить їх свободу і змусить частково переглянути плани. Можливий контроль, відмова, догана, тиск професійних чи інших зобов’язань, засилля бюрократії. Не найкращий час для кар’єрного росту, новаторства, проявів емоційності і екстравагантності: можна наштовхнутися на глуху стіну, в гіршому випадку — втратити друга або роботу.

Близнюки

Близнюки можуть зіткнутися з таємною нестачею коштів або недоступністю платіжних сервісів, із затримками доставок здалеку. Не виключене розчарування в соціальній допомозі, в нових правилах або організаціях. Зате можна виявити системну вразливість в бюджеті, господарстві або дієті. Можливий дефіцит потрібного. Краще скасувати шопінг. Корисно переглянути запаси і “пошкребти по засіках”.

Рак

Раки можуть розчаруватися в людях або системах, не отримати в повній мірі бажаного. Не той день, коли варто завищувати вимоги, логічніше скорегувати власні плани. За порядком речей стежать зовнішні інстанції або вищі сили. Правила і виключення з них задані заздалегідь. Не чекайте чудес, якщо ви вичерпали стандартний ліміт, зловжили дружньою допомогою або соціальною підтримкою.

Лев

Левам не завадить проявити професіоналізм, витримку і почуття обов’язку. Можливий тест на конструктивність у спілкуванні з партнерами, друзями, начальством, з бюрократичною або іншою зовнішньою структурою. Грати за правилами особливо важливо, якщо ви піднімаєтеся по кар’єрних або соціальних сходах. Може застаріти договір, чекати перегляду спільний план або список посадових обов’язків.

Діва

Діви хочуть свободи, але їх щось обмежує: службовий обов’язок, офіційний розклад, лікувальний режим, необхідність про когось подбати або щось проконтролювати. Водночас, цей день знижує мобільність і оперативність. Можливі сюрпризи і затримки в дорозі, суворі перевірки, відстрочки поїздок і польотів. Щоб прискорити справу, доведеться проявити винахідливість або залучити друзів.

Терези

Терезам потрібно взяти бар’єр, подолати або запобігти системній кризі. Складну проблему доведеться розрулити керівникам, господарникам, фрілансерам, батькам, власникам і покупцям житла. Можливий глухий кут у коханні, творчості, фінансуванні. Не завжди допоможуть друзі, зате стане в нагоді організованість, почуття обов’язку, знання ринкових реалій, прогресивних віянь або психології натовпу.

Скорпіон

Скорпіонам не варто розраховувати на безумовну довіру і стрімке зближення, у тому числі, в будинку і сім’ї. Належить дотримуватися регламенту, офіційного тону або задану правилами сувору дистанцію. Для співпраці, важливого візиту або довірчої розмови бажано вибирати вечір: вранці можна натрапити на холодність, відсутність потрібних людей або негостинно закриті двері.

Стрілець

Стрільцям варто приготуватися до неприємного сюрпризу або невдачі експерименту. Сьогодні осічки можливі всюди, але особливо ймовірні в господарських, фінансових і медичних питаннях. Може підвести друг, сервіс або колега, підгоріти нова страва або дати несподіваний побічний ефект. Рідкісна справа обійдеться без дрібних криз або жертв. Варто підстрахуватися власникам домашніх тварин.

Козоріг

День вкаже Козорогам кордони, а іноді обмежувати себе Козороги будуть самі. Можливо, їм доведеться урізати апетити, взяти під контроль почуття, перервати відпочинок або побачення, менше довіряти людям або інстанціям, скоротити спілкування з дітьми, Час творчості або бюджет розваг. Їм важливо вчасно зупинитися, щоб не довести до невиправданого аскетизму, підозрілості або самобичування.

Водолій

Водолії розриваються між планом і експромтом, прогресом і традицією. Оновлення в їхньому будинку, соціумі або групі можуть розійтися з їх особистими принципами і звичками, уявленням про порядок і борг. Їм важливо спокійніше поставитися до внутрішньосімейних і зовнішніх сюрпризів, бути конструктивнішими у вирішенні житлових і професійних справ, в спілкуванні з колегами, батьками, домочадцями і друзями.

Риби

Риби можуть не боятися неприємностей: в несподіваній ситуації для них знайдеться пільгова ніша, вони зможуть «підстелити соломки» або перечекають грозу в укритті. Але їм варто бути добрішими до промахів друзів і колег, терпимішими до роботи служб: у тих напевно виникнуть проблеми. Нетерплячим Рибам зірки радять упокорити азарт і набратися терпіння: ввечері вони зможуть продовжити шлях або розпочату справу.

You cannot copy content of this page