Гороскоп на 7 грудня: Левів чекають серйозні неочікувані зміни в житті, когось чекає безрозмірне надходження грошей, Стрільців-початок чорної смуги невезіння. Точний та детальний прогноз для всіх

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Нестача енергії може загальмувати справи. Намагайтеся правильно розподілити сили та не беріться за масштабні завдання. Відкладіть тривалі подорожі, протягом дня виділіть час для релаксації.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Зберігайте спокій. Стресові ситуації виникатимуть протягом дня. Однак якщо у чоловіків-Тельців основні проблеми будуть у фінансовій сфері, то жінки-Тельці будуть некомфортно почуватися у звичному оточенні. У другій половині дня можна розпочинати навчання. Безрозмірне надходження грошей

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Обставини зіграють вам на руку, якщо ви не поспішатимете події. Можна приймати відповідальні рішення, якщо вони пов’язані з фінансами. Не варто планувати подорож чи відрядження. Проаналізувавши сьогодні свої вчинки, ви станете краще розумітися на собі, зможете уникнути помилок у майбутньому.

РАК (23.06 – 23.07)

Заслужити схвалення та похвалу буде простіше, ніж зазвичай. Призначайте переговори та зустрічі, ви зможете проявити свої найкращі якості та досягти успіху. Вдалий день для великих і маштабних покупок.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Прості та звичні методи не допоможуть впоратися із завданнями. Доведеться вигадувати багатоходові стратегії. В результаті ви не тільки вирішите проблеми, але й дізнаєтесь про себе щось нове. Становище зміцниться, якщо зберігати доброзичливий та позитивний настрій. Покупки, зроблені цього дня, будуть оригінальними та вдалими. Серйозні неочікувані зміни в житті.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Відкладіть прийняття доленосних або важливих рішень на інший час. Проте успішно буде виступ у присутності численної аудиторії. Ви зможете проявити себе і у професійній сфері, що сприятливо позначиться на кар’єрі.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Спроби розібратися у відносинах із партнерами та близькими варто бути обережними. Сьогодні здатність образити тих, хто вам дорогий, набагато зросте. Уникайте дратівливості та не відповідайте грубо на звинувачення. Можуть випливти старі образи, постарайтеся зрозуміти причину цих претензій, а не йдіть у глуху оборону.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Сприятливо провести час у родинному колі, у спілкуванні з близькими та друзями. Вирішиться питання, пов’язане із ревнощами партнера, ви перестанете сумніватися в обранці, що допоможе значно покращити стосунки.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Не втрачайте наполегливості та самовладання, адже завдяки їм ви зможете пом’якшити негативні характеристики дня. Намагайтеся знайти компроміс у відносинах із діловими партнерами, проте краще відкласти прийняття важливих рішень на сприятливіший час. Ймовірний початок чорної смуги невезіння

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Захочеться уникнути справ, побалувати себе відпочинком, проте обставини не дадуть такої можливості. Невеликі, але важливі турботи з’являтимуться протягом дня. Якщо залишити витрати без контролю, виникнуть фінансові проблеми.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Не намагайтеся вольовим рішенням уникнути конфліктних ситуацій та суперечок. Вам знадобляться витримка та смирення для спілкування з оточуючими. Краще відкласти зустрічі та візити до начальства, а також підписання важливих договорів та контрактів. З іншого боку, ідеї, які з’являться цього дня, сприятимуть професійному зростанню.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Не плануйте зустрічі та присутність на великих заходах. Не намагайтеся нікого переконати, навіть якщо здаватиметься, що це необхідно. Не допускайте конфліктних ситуацій, уникайте всіх суперечок. Намагайтеся не потурати всім своїм бажанням.