fbpx

Гороскоп на 7 грудня: сьогодні ви за крок від успіху

Овен

Зірки радять Овнам поставити на перше місце повсякденну рутину. Можлива невелика плутанина, доведеться вникнути в дрібниці. На порядок денний можуть потрапити питання, пов’язані зі здоров’ям, виконанням службових обов’язків, дотриманням гігієни, прибиранням будинку, доглядом за тваринами. Або з актуальними в цей момент бюрократичними нюансами, наприклад, оформленням візи, заявки або пропуску.

Телець

Тельці можуть братися за будь-які справи: успіх гарантований. Особливо вдалі планові заходи і дії, зроблені за знайомою старою схемою. На загальному стабільному тлі не страшні окремі дрібні непорозуміння, з ними ви легко розберетеся при мінімальному терпінні. День підходить для досліджень, перевірки деталей, оформлення документів. Добре допомагати іншим (наприклад, дітям у навчанні).

Близнюки

Близнюкам потрібна уважність в діалогах. Здатність помічати деталі стане в нагоді вам і в спілкуванні з близьким оточенням, і в контактах з малознайомими людьми. Варто подвоїти пильність, якщо ви спілкуєтеся з іноземцями або ведете бесіду чужою мовою. Підвищена скрупульозність необхідна перекладачам, медикам, супроводжуючим, тим, хто оформляє візу, договір на житло або обслуговування.

Рак

Ракам необхідно мислити розсудливо, але це дається їм зі змінним успіхом. Прикрий фон дня — ілюзії і перешкоди в дрібницях. Можливі запізнення і неточності, плутанина з навігацією, зв’язком і передачею даних, обслуговуванням, рецептурою. Не збитися зі шляху і з’ясувати істину допоможе чіткий регламент, надійна система правил, традицій або наукових критеріїв, зустрічна підтримка досвідчених старших друзів.

Лев

Левам допоможе практичність, допитливість і повага до фактів. Вільнодумство і фантазії краще дозволяти собі там, де істину годі й шукати досвідченим шляхом (наприклад, у сфері віри). Від брехні і недбалості можуть страждати речі, доходи, гігієна і здоров’я, результати робіт і досліджень. Варто ретельніше перевіряти платіжні, медичні та інші документи, звірятися з картами, довідниками, інструкціями.

Діва

Дівам сьогодні небезпечно покладатися на інших, а також на своє чуття, логіку і пам’ять. Навіть найбільш практичним Дівам може зрадити їх розсудливість. Багатьох Дів легко обведуть навколо пальця співрозмовники, попутники, домочадці. Можливі труднощі при спілкуванні з іноземцями, роботі з текстами чужою мовою. Завершуючи дослідження, роблячи вибір або укладаючи договір, варто дати собі час на перевірку фактів.

Терези

Терези можуть бути дезорієнтовані. Можливі непорозуміння через дивацтва зв’язку, запізнень, забудькуватості, неакуратності в справах, похибки в розрахунках. Можна зіткнутися з недобросовісним сервісом, брехливим співрозмовником. У каламутному потоці інформації буде нелегко відокремити правду від чуток. Не найкращий момент для вибору маршруту або попутника, для звернення в аптеку або за рецептом до лікаря.

Скорпіон

Скорпіони можуть розраховувати на несподівану корисну підказку в будь-якому хвилюючому їх питанні. Ви можете отримати інформаційну допомогу від друга або пережити дивовижне, але аж ніяк не випадкове осяяння. Але навіть правильні наведення не гарантують успіху, якщо ви розсіяні. Варто перевіряти деталі значущої інформації (особливо, наукової та фінансової). Краще почекати з угодою, платежем.

Стрілець

Стрільцям сьогодні легко потрапити в халепу, висловлюючи свою думку. Причиною помилки може стати нездужання, неуважність, некомпетентність, недбалість, дезінформація. Не варто покладатися в цю добу ні на свою пам’ять і ерудицію, ні на чужі слова. Зірки рекомендують відкласти співбесіду, переговори, профільну консультацію, публічний виступ, подачу заявки, реєстрацію на офіційному сайті.

Козоріг

Козороги на знайомому шляху і в своєму праві — а значить, в кроці від успіху. Від удачі їх відокремлює брехня, неуважність або прихована пастка давнього недруга. Вам слід бути уважнішими в дрібницях, щоб уникнути випадкової помилки. Небажані помилки в термінології і в іноземній мові. Не дайте збити себе з пантелику чужими “цінними думками” там, де самі відмінно знаєте всі правила і відповіді.

Водолій

Водоліям не слід недооцінювати роль деталей. Важливо перевіряти інформацію і відстежувати приховані похибки. День допомагає знайти програмні уразливості, логічні і бюрократичні помилки, сліди професійної некомпетентності і недбалості, ознаки мимовільного або зловмисного обману. При пошуку істини факти важливіші думок окремих осіб, навіть якщо це ваші друзі або колишні авторитети.

Риби

Рибам важко розраховувати на відвертість і об’єктивність співрозмовників. Ваші партнери, клієнти, опоненти можуть неясно мислити або туманно викладати свої доводи. Висока ймовірність дезінформації, нерозуміння або розчарування. Важливо не додавати до зовнішніх спотворень власні ілюзії і безглузді надії. Не найкращий день для переговорів, консультацій, зізнань, підписання документів.

You cannot copy content of this page