fbpx

Гороскоп на 7 квітня: це день відкритих дверей, зустрічних симпатій, взаємних вигод, виграшів, приємних різноманітних перспектив на майбутнє

Овен

У Овнів є все, щоб примножити симпатію до себе, набрати темп і прискорити прогрес. До своїх талантів, чарівності і особистих напрацювань вони можуть підключити колективний ресурс або групу підтримки (велику аудиторію, друзів, покровителя, наставника, партнерів, інвесторів). Не можна упускати момент, якщо ви прагнете надолужити згаяне, розширити зону впливу або зробити ривок в майбутнє.

Телець

Тельців вабить великий куш, наприклад, соціальний або кар’єрний зліт. Але багато Тельців тримаються на другому плані, лише асистуючи іншим. Якщо ви берете висоту самостійно і не хочете знижувати планку, пам’ятайте золоте правило: щоб вразити ціль, потрібно цілитися трохи вище. Особистий успіх складний без зусиль, підстраховки і заступництва, а щоб виграти супер-приз, вам потрібно ще й везіння.

Близнюки

Особистій енергії Близнюків немає перешкод — більш того, їх пориви всюди отримують підтримку. Це день відкритих дверей, зустрічних симпатій, взаємних вигод, виграшів, приємних різноманітних перспектив на майбутнє. Успішні подорожі землею і повітрям. Ланцюг удач вишикується в картину тотального успіху: вдасться підняти популярність, залучити серця, розширити список друзів і впливових зв’язків.

Рак

Подарунки долі чекають Раків в несподіваних, хвилюючих і часом критичних ситуаціях. Шукати великі і дрібні вигоди краще в групі: в цьому випадку, вищі шанси зустріти друга або потрібну людину, отримати знижку, бонус, захист, компенсацію, професійну підтримку або соціальну пільгу. Вітається відвідування людних місць, участь в масовому заході, мережевій акції або популярній грі.

Лев

Леви знімуть протиріччя з людьми і організаціями не тільки своєю чарівністю: їм допоможе удача, зустрічна симпатія, чуже благородство або гостинність. Буде пройдено черговий складний етап у навчанні, в діалозі з начальством, пасією, дітьми, партнерами-іноземцями. Вдасться порозумітися з впливовою силою, широкою аудиторією, великою структурою, знайти покровителя, вчителя або провідника.

Діва

Дівам належить фінішний ривок. Старт з нуля доречний лише в окремих специфічних сферах, пов’язаних з волонтерством, винахідництвом, медициною або наданням незвичайних складних експрес-послуг. Завдання цього дня — впевнено взяти бар’єр, красиво пройти випробування. Не завадить поєднати віртуозну майстерність з часткою авантюризму і підключити до справи побільше людей (наприклад, залучити добровольців).

Терези

Терезам варто розділити з кимось свою удачу, чи то слава, особиста радість чи матеріальний подарунок. Ресурси, віддані світу, автоматично примножаться. Важливіше власного успіху може стати успіх партнера, дитини, учня, спільного союзу, улюбленої команди, представленої ідеї або творчого дітища. Відповідний день для прем’єри, презентації, свята, знакового публічного заходу.

Скорпіон

Скорпіонам краще зробити метою не свій комфорт, а колективний успіх. Важливіше особистих звичок — потреби домочадців, друзів, солідних клієнтів або дорогих гостей. Належить віддати данину поваги чужому авторитету, випробувати радість за сім’ю або «гордість за державу». Можливі поповнення, розширення і приємні оновлення в будинку. Добре святкувати новосілля, перемогу команди, здачу частини проєкту.

Стрілець

Фортуна благоволить Стрільцям і їх оточенню, заохочує їх починання, запрошує продовжувати шлях, спілкування, пошук, гру, співпрацю, розвивати ділові контакти та особисті симпатії, просувати ідеї. День обіцяє вдалий збіг подій, швидке виконання бажань з приємним бонусом, розширення прав, любовний успіх, щасливий фінал авантюри. Можливі унікальні знахідки, несподівані зустрічі.

Козоріг

Ростуть і запити Козорогів, і їх ресурси. Можливе поповнення рахунку, щедрий аванс, вивільнення додаткових коштів, дохід від фрілансу або великого проєкту, підйом ліміту витрат. День хороший для великих інвестицій, для покупки електроніки, багатофункціональних корисних товарів, екзотичних продуктів, оригінальних новинок в будинок, для задоволення особистих примх, бажань дітей і коханих.

Водолій

Водолії на піку удачі і повинні її використовувати. Очікується підйом енергії, важливо не палити свій ресурс в топці емоцій і не витрачати його на дрібниці, а направити на щось значуще. Це не тільки день виконання ваших примх, розширення можливостей і фарту в будь-якій грі, але і унікальний шанс для реалізації плану або проходження покликанням. Він запрошує вас до сміливості, щедрості і благородства.

Риби

Рибам щастить, але їх удача не завжди на виду і поруч. Вірогідний успіх далеко від дому, в закритому проєкті, таємній організації, співпраці з іноземцями і спілкуванні з закулісними авторитетами. Є можливість отримати бонус, якщо влитися в ряди секретних служб, взяти на себе особливу місію, а також присвятити себе соціальній або науковій роботі, охороні, благодійності або допомозі друзям.

You cannot copy content of this page