fbpx

Гороскоп на 7 липня: сьогодні кращий день для сюрпризів і приємних зустрічей

Овен

Овни потребують свободи — і, швидше за все, її отримають. Як би не підтискав час, найбільш складні й відповідальні справи краще відкласти. Зірки підказують, що в дану добу будь-яка спроба дотримуватися суворої дисципліни провальна. День підходить для розвитку неформальних проектів, взаємодії з однодумцями, незвичайного відпочинку, оригінального хобі, може принести несподівані витрати.

Телець

Розвиток подій для Тельців не занадто передбачуваний, що змусить багатьох представників знаку понервувати (особливо зранку). У побудові планів на день зірки радять орієнтуватися на вимоги моменту, а не на традиції або власні консервативні звички. Ви непогано проведете час, якщо погодитеся побачитися з друзями або взяти участь в невеликому неформальному заході.

Близнюки

В подієвій канві цієї доби Близнюки знайдуть чимало приємних для себе моментів. Відповідний день для романтики, дрібних оновлень, намагання сподобатися і знайти друзів. Важливі акції (у тому числі, пов’язані з вашим персональним комфортом і особистою привабливістю) зірки радять проводити в першій половині дня: сьогодні це найкращий час для б’юті-процедур, флірту, сюрпризів, прояву ініціативи.

Рак

Ракам зірки пропонують змінити тон і не з’ясовувати в новому лобовому зіткненні, хто більше правий. Це день приязні, симпатії, гуманності. Щоб ваше взаємодія з іншими людьми було приємною, намагайтеся не проектувати на них свої особисті проблеми і, якщо зараз ви не переможець, не відіграватися на них за свої поразки. Не кращий день для ініціатив, важливих рішень, великих вкладень.

Лев

Левам важлива дружелюбність публіки, хороше (або рівне) ставлення друзів і потенційних партнерів. І старі, і нові суперечки краще тимчасово залишити за бортом — замість цього, зірки радять вам ні з чого не робити проблему і насолоджуватися гармонією відносин в моменті. Не варто зволікати з відповідною реакцією на жести любові і симпатії. Конкретні спільні акції будуть ефективніші на початку дня.

Діва

Дівам день дає можливість поєднати непоєднуване — а саме, новизну і рутину. Не варто шукати свіжих вражень спеціально: вони знайдуться самі. Це відповідний день для оновлення повсякденного режиму роботи за рахунок приємних незвичайних дрібниць. Нестандартно вирішиться частина поточних завдань. Звичний фон може скрасити симпатія начальства або замовника, присутність доброзичливо настроєного колеги.

Терези

Терезам день дарує свободу, допомагає залишатися поза небезпекою або психологічно важкою обстановкою. Краще відмовитися від заходів з нальотом офіціозу і рутини в користь неформального проведення часу. Добре запланувати заняття спортом або оригінальним хобі, відвідування виставки або модного шоу, екскурсію, тусовку, активну взаємодію з підростаючим поколінням, зустріч з коханою людиною.

Скорпіон

Скорпіонам цей день не обіцяє повного комфорту і заважає потурати своїм особистим звичкам — зате дає можливість зав’язати неформальні відносини або зробити щось не так, як завжди. Легко помиритися або подружитися з кимось, зайнявшись спільною справою (особливо, якщо зусилля спрямовані на впровадження нововведень). Відповідний момент для невеликих оновлень в будинку і дрібних експериментів на робочому місці.

Стрілець

Стрільцям аж до ночі забезпечена неформальна атмосфера, в якій є місце для невеликих забавних експромтів і оригінальних нововведень. Якщо вам потрібні однодумці, вам не доведеться довго шукати. День підходить для спільних акцій неофіційного спрямування, де сполучною ланкою є не просто спілкування, а колективна творча справа. Паралельно, вдасться підтримувати особисті симпатії.

Козоріг

Зірки закликають Козорогів не бути консерваторами, не боятися експериментувати по дрібницях і не позбавляти себе невеликих приємних нововведень. Часом самі обставини будуть схиляти вас до оригінальних дивних вчинків, непередбачених і не зовсім традиційних витрат. Несподівано для себе ви можете придбати екзотичний продукт, новий лікарський засіб або нестандартний аксесуар для дому.

Водолій

Водолії сьогодні підвищено чутливі до свого самопочуття, можуть частіше звичайного залежати від власного настрою, звичок або випадкових примх. Обставини дозволяють вам зробити собі дрібні поступки, наприклад, відмовитися від суворої дієти або занадто аскетичного іміджу. Прості способи прямо з ранку створити собі гарний настрій на весь день — улюблений аромат, смачний легкий сніданок.

Риби

Рибам зірки радять відмовитися від активної самопрезентації та будь-яких проявів надмірного індивідуалізму. Щоб мати успіх, важливо бути «у тренді» і деколи зливатися з натовпом, на шкоду своїм смакам. Це вдалий час для відвідування приємних вам невеликих компаній, для запрошення додому близьких друзів і для поступок домочадцям. У нових знайомствах краще поєднувати дружелюбність з дистанцією.

Позначки:
facebook