fbpx

Гороскоп на 7 листопада для всіх: Терези, у вас гроші витікають крізь пальці, Риби отримають шанс кардинально змінити ситуацію в особистому житті

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Якщо Вам у житті не вистачає романтики, то зараз не час думати про можливі труднощі. Ви нічого не втратите, якщо активно виявите бажання познайомитися з кимось ближче, так що докладіть зусиль, щоб покращити своє життя. Нехай оточуючі знають, що Ви знаходитеся в пошуку – це може пробудити правильні думки в голові. Якщо романтика зараз не значиться в списку Ваших інтересів, використовуйте свої комунікаційні навички для того, щоб донести до когось із друзів інформацію про те, як змінилися ваші відносини.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Вас може турбувати той факт, що іноді вищі люди не мають жодного уявлення про те, що роблять. Але такою є правда життя. Чим швидше Ви з нею упокоритеся, тим щасливіше будете. Особливо це важливо сьогодні, коли чиєсь нерозумне рішення викличе у Вас бажання висловити все, як є. Але Всесвіт застерігає Вас від імпульсних вчинків. Дайте собі трохи часу, щоб охолонути, перш ніж псувати стосунки з впливовою людиною.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Сьогодні Ви виявитеся недостатньою ланкою в дуже цікавому рівнянні. Будьте на зв’язку з оточуючими та подивіться, чи не потрібна комусь із них допомога. Якщо Ви дасте всім зрозуміти, що доступні для спілкування, то з самого ранку будете залучені до безлічі цікавих та веселих розмов. У Вас з’явиться чудовий шанс зробити свій внесок у спільну справу. На таку можливість Ви чекали дуже давно. Приготуйтеся показати себе у найкращому світлі і справити враження на потрібних людей.

РАК (23.06 – 23.07)

Розслабитися та плисти за течією – не найгірша ідея, навіть якщо Ваша енергія змушує Вас активно діяти та спілкуватися з друзями та колегами. У Вашому житті починається період постійної зайнятості, повної незвичних справ та незнайомих людей. Якщо Ви надто швидко кинетеся у вир подій, то всі Ваші досягнення будуть дуже недовговічними. Набагато мудрішим буде докладно вивчити ситуацію, перш ніж показувати оточуючим, що Ви збираєтесь робити.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Якщо Вам сьогодні хочеться триматися ближче до знайомих місць і людей, прислухайтеся до цього бажання. Немає необхідності постійно виходити за рамки і досліджувати щось нове. Тому якщо Ви зараз цього не робите, це зовсім не означає, що у Вашому житті чогось не вистачає. Деякі з Ваших друзів, можливо, не розуміють, як можна відповісти відмовою на привабливе запрошення, але Вам зараз дуже подобається ідея, що можна нікуди не ходити і ні з ким не бачитися.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Сьогодні головний пункт на порядку денному – це перспектива, яка у Вас зараз вузькувата. Ви бачите лише те, що хочете бачити, і тепер настав час розширити горизонти. Подолайте поставлені Вами бар’єри і надихніть друзів зробити те ж саме, адже мало задоволення робити все поодинці. Знайдіть нове місце для прогулянок або бесід з іншими людьми. Нагадайте собі, що світ сповнений людей, які щосили намагаються бути щасливими.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Здається, у Вашому гаманці утворилася серйозна дірка. Гроші немов витікають крізь пальці, і Ви не розумієте, чому. Перевірте свої недавні рахунки та чеки – є ймовірність того, що Ви про щось забули. І поки Ви зайняті з’ясуванням цього питання, подумайте про те, де можна скоротити витрати, причому не лише матеріальні. Розподіліть свою увагу та постарайтеся поспілкуватися з людиною, яка не належить до Вашого звичного кола спілкування.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Якщо Ви зараз не в настрої спілкуватися з людьми, то не варто примушувати себе. Набагато важливіше перебувати в гармонії з собою, ніж добре ладнати з оточуючими. Крім того, навряд чи Ви когось образите, якщо відповісте відмовою на запрошення. Нещодавно ви витратили достатньо свого вільного часу, коли вас про це просили. Зараз Ви можете говорити «ні», якщо Вам цього хочеться. Не обов’язково весь час бути чимось зайнятими.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Ви вже давно не вірите в безглузді прикмети про те, що не можна наступати на тріщини в асфальті та проходити під сходами. То чому ж Ви досі вірите в бабусині казки про романтику? Запам’ятайте: тільки Ви та Ваш партнер, а не хтось ще, несете відповідальність за все, що відбувається у ваших відносинах, та встановлюєте правила. Книги, журнали та шоу можуть дати лише загальну виставу. А всі нюанси залежать лише від вас двох. Все, що насправді має значення, — це отримуєте Ви в цих відносинах те, що заслуговуєте.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Сьогоднішній день буде дуже насиченим, але це не означає, що не буде місця для розваг. Немає нічого поганого в тому, щоб розбавити невеликою дозою веселощів робочий процес. Не обов’язково сприймати все, що відбувається, настільки серйозно. Жарт на нараді не дасть присутнім нудьгувати. Дотепні зауваження помітно пожвавлять важливу розмову. Спілкуйтеся з людьми на більш глибокому рівні, і Ви дуже пишатиметеся тим, чого зуміли добитися.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

В інтересах збереження загальної гармонії Ви вважаєте розумним піти на компроміс. Але сьогодні безініціативність та апатія не дозволяють цього зробити. Як тільки Ви усвідомлюєте причини, необхідно розпочинати дії та брати ситуацію під свій контроль. Направляйте людей на потрібний шлях, ставте перед ними цілі та розподіляйте обов’язки. Ви чудово пристосовані до того, щоб бути лідером, навіть якщо це не приносить Вам задоволення. Сьогодні необхідно скористатися цим даром.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Навколишній світ ще не знає всіх Ваших здібностей, то чому б не продемонструвати їх сьогодні? Ви можете використати свої приховані таланти для того, щоб розважати, переконувати чи вмовляти оточуючих, залежно від того, чого Ви хочете досягти. Дуже часто Ви волієте не ризикувати та діяти за правилами, але сьогодні це буде не найкращим рішенням. Думайте глобально і вірте в те, що здатні всього досягти. Те, що Ви не є в якійсь сфері визнаним експертом, ще не означає, що Ви не здатні досягти успіху. Ви отримаєте шанс кардинально змінити ситуацію в особистому житті.

You cannot copy content of this page