fbpx

Гороскоп на 7 серпня: день досить приємний і спокійний

Овен

Ви налаштовані рішуче і готові на багато що, щоб досягти поставлених цілей якомога швидше. Але обставини не завжди складаються вдало. Подумайте, чи варто зараз витрачати сили, щоб досягти результату, який трохи пізніше можна буде отримати без зусиль. Не зайвим буде порадитися з людьми, досвіду яких ви довіряєте. День добре підходить для навчання. Вам подобається збирати і аналізувати інформацію, зіставляти факти і робити вигоди. Не виключено, що сьогодні у вас з’явиться нове хобі, завдяки якому ви незабаром знайдете друзів.

Телець

День приємних і корисних зустрічей. Дуже легко виявляється домовитися з різними людьми, тому що багато хто йде вам назустріч, підтримують ваші ідеї і самі пропонують щось цікаве. Можна говорити про справи, обговорювати питання, що стосуються грошей і майна. Ваш серйозний підхід до таких речей багатьом до вподоби. Ви дізнаєтеся масу корисних речей, якщо будете уважні. Якщо з’явиться можливість відвідати цікаву лекцію або семінар, не пропустіть її: там вас чекає не тільки нова інформація, але і приємні знайомства.

Близнюки

Початок дня варто провести максимально спокійно. Це безумовно не найкращий час для важливих і складних справ: багато що може піти не за планом, а вам буде складно зорієнтуватися в ситуації. Не поспішайте з покупками; спонтанні придбання будуть вдалими. Друга половина дня буде куди цікавішою. Вона приносить хороші новини і приємні події. Легко і приємно будувати плани, немає сумнівів, що незабаром настане відповідний момент для реалізації задуманого. Деяких Близнюків чекають приємні сюрпризи від близьких.

Рак

Найчастіше звичайного доводиться займатися чужими справами, виправляти помилки, допущені іншими. Ви намагаєтеся діяти швидко, але перш, ніж зробити щось, потрібно вивчити ситуацію і все обміркувати. Поспіх навряд чи призведе до чогось хорошого. Швидше за все, ви просто даремно витратите сили. Можливі незвичайні зустрічі. Буде шанс поспілкуватися з людьми, які зовсім інакше дивляться на речі і готові поділитися з вами корисним досвідом. Друга половина дня – час пропозицій, від яких не захочеться відмовлятися.

Лев

День цікавих зустрічей і захоплюючих розмов. Вони піднімають настрій, але зосередитися на справах, на жаль, часто заважають. Крім того, сьогодні ви легко йдете на поводу у тих, хто фантазує і будує іллюзії, не оцінює ситуацію правильно. Набагато корисніше буде поспілкуватися з тими, хто дивиться на речі реально. Вірогідні незвичайні пропозиції, що стосуються роботи чи бізнесу. Поки в них мало конкретики, але подумати вже є про що. Вечір варто провести з близькими: буде весело і цікаво.

Діва

День підходить для вирішення складних завдань. Ви здатні помітити те, чого не побачили інші, і завжди звертаєте увагу на деталі, які можуть виявитися важливими. Але для того щоб у всьому розібратися, потрібен час. Намагайтеся уникати поспіху, не плануйте на цей день дуже багато справ відразу. Є небезпека, що дрібниці завадять зосередитися на чомусь серйозному. Вірогідні суперечки з близькими. Може з’ясуватися, що ви по-різному дивіться на якісь речі, що здавалися очевидними. Тут хвилюватися нема про що: швидко вдасться досягти компромісу.

Терези

Сьогодні вам більше, ніж зазвичай, потрібна свобода дій. Ви багато чого можете досягти самостійно, а ось співпрацю часом пов’язано з труднощами. Не завжди вдається уникнути бурхливого обговорення питань, давно втратили актуальність. Намагайтеся не втрачати почуття гумору; воно помітно спрощує життя і вам, і оточуючим. Це відмінний день для того, щоб творити, фантазувати, вигадувати щось нове. Займайтеся тим, що вас надихає. Ви не тільки чудово проведете час, але і досягнете відмінних результатів.

Скорпіон

Перша половина дня приносить нові ідеї. Особливо гарні вони тим, що реалізувати задумане можна негайно. Допомога вам навряд чи знадобиться, але напевно будуть бажаючі надати її. Загальні турботи зближують, йдуть на користь стосункам, так що подумайте, чи варто відмовлятися. Пізніше настане спокійний час, що підходить для того, щоб розібратися з якимись старими справами, завершити те, що було розпочато давним-давно. Буде час для зустрічі з давніми друзями. Разом ви чудово проведете час.

Стрілець

Відмінний день для важливих розмов, обговорення сімейних планів і інших справ, які стосуються не тільки вас, але і ваших близьких. Розбіжності можуть виникати, але зазвичай йдуть на користь, дозволяють знайти краще рішення. До того ж ви добре розумієте оточуючих, часто допомагаєте їм знайти спільну мову. Можливі приємні сюрпризи, несподівані подарунки та знаки уваги. Ви намагаєтеся радувати тих, хто вам дорогий, і це вам вдається. Люди відповідають тим же. Легко подружитися з новими знайомими, та й початок романтичної історії не виключено.

Козеріг

Починається день спокійно і приємно. Перша його половина добре підходить для того, щоб займатися звичними справами. Можна нікуди не поспішати, час від часу робити паузи для відпочинку або відволікатися на щось приємне. Все це дозволяє уникнути втоми. Друга половина дня буде більш копіткою. Не виключено, що комусь із близьких знадобиться допомога, а надати її виявиться не так-то просто. Можливі й якісь домашні проблеми, вирішення яких буде пов’язано з несподіваними витратами. Можуть знадобитися якісь термінові покупки.

Водолій

Планів у вас багато, але не всі вдасться здійснити відразу. Починайте з самого простого: коли ви досягнете перших успіхів, стане ясно, куди рухатися далі. Потрібна обережність у всьому, що стосується грошей і майна. Намагайтеся не витрачати занадто багато на дрібниці, якщо не хочете потім економити на всьому. Часом непросто складаються відносини з оточуючими. Люди, з якими ви перш відмінно ладнали, зараз поводяться дивно і непередбачувано, можуть чимось неприємно здивувати. Але вам вдається уникнути відкритих конфліктів, згладити всі гострі кути і зберегти мир.

Риби

Перша половина дня відмінно підходить для важливих розмов. Ви говорите те, що думаєте, оточуючим це подобається. Можливі незвичайні зустрічі, знайомства, які відіграють важливу роль у вашому житті. Ви до багатьох швидко знаходите підхід, часто здогадуєтеся, що на душі у оточуючих. Друга половина дня буде досить напружена. Для багатьох Риб стає несподіванкою, що накопичилося чимало справ, які потребують уваги, і серед них є термінові. Доводиться міняти плани, щоб вирішити питання, про які ви просто забули. На щастя, у вас є надійні помічники. Завдяки їм багато дається простіше.

You cannot copy content of this page