Гороскоп на 7 січня: про що думаєте – те і маєте

Овен

Овнам не варто починати день з переговорів: успіх сумнівний. Запропонований діалог краще відхилити або перенести. Друга половина дня багато що «поставить з ніг на голову». Можливі системні форс-мажорні ситуації. Резонансні події торкнуться не лише ваших особистих планів і ресурсів, але також планів вашої групи або ресурсів ваших друзів. Доведеться різко міняти тактику або вирішуватися на небезпечний експеримент.

Телець

Тельцям не варто переживати через ранкові дрібниці, до полудня їм краще берегти сили. Вдень і ввечері доведеться понервувати: обстановка буде непередбачуваною і травмонебезпечною. “Вибухова хвиля” подій здатна охопити всі ключові сфери життя. Вас може шокувати хід партнера, конкурента, начальника, родича або друга. Успіх залежить від стресостійкості і готовності до нештатних ситуацій.

Близнюки

Вранці Близнюки зіткнуться з розчаруванням. У другій половині дня розвиток подій стане бурхливим і клопітким — але при цьому, як не дивно, одна нагальна проблема буде раптово вирішена. У критичний момент багато Близнюків зважиться на той ризикований або неприємний крок, якого боялися в мирних умовах. Імпульс мужності може дати загострення болю, поломка, конфлікт, аврал на роботі або в дорозі.

Рак

Ракам варто уникати переговорів і зайвих контактів вранці: вони заведуть в глухий кут, а при сварці погіршать становище. Після полудня несподіваний критичний віраж подій багатьом Ракам виявиться вигідним — але зірки радять їм діяти обережно, щоб не зачепити чужі інтереси і больові точки. “Під шумок” у вас є шанс вирішити частину своїх особистих завдань, але вам краще не включатися в колективні дії.

Лев

Вранці Леви можуть зіткнутися з дрібною невдачею — наприклад, поганим зв’язком. Зірки радять не переживати через дрібниці, так як найгостріші події очікуються вдень і ввечері. При цьому, на відміну від ранкової рутини, ситуація почне розвиватися непередбачувано. Нововведення, конфлікти і стреси можливі в декількох стратегічних сферах життя відразу: вдома, в бізнесі або кар’єрі, в дружніх відносинах.

Діва

Для Дів день почнеться не дуже вдало, але примирятися з поразкою заздалегідь їм не варто. Несподівані можливості багатьом Дівам відкриє друга половина дня. Роль каталізатора подій може зіграти службовий аврал, поломка або інша криза. Поки інші перебувають в шоці, складне завдання, нова робота або небезпечне відрядження дадуть вам можливість продемонструвати з нового боку ваші старі таланти.

Терези

Терези залежні від домашніх справ і минулого, схильні до впливу старих звичок і негативних емоцій. Не варто починати день зі з’ясування відносин. В обов’язкових і неминучих розмовах важливо контролювати свої реакції: якщо подальший бурхливий розвиток подій накладеться на ранковий негатив, він лише посилиться. Увечері не варто піддаватися імпульсу і ризикувати, починаючи нову масштабну справу.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони в зоні підвищеного ризику і напруги. Багато Скорпіонів відчують наближення грози ще вранці. Події не завжди будуть передбачувані, ланцюжок сюрпризів можливий як в професійному, так і в приватному житті. Агресивнішим стане зовнішнє середовище. Можливі сварки, стреси, травми, провокації. Потрібна стійкість, щоб не втратити точку опори і не піддатися деструктивному впливу ззовні.

Стрілець

Сьогодні Стрільцям бажано дотримуватися обережності, так як критичні ситуації цього дня цілком можуть зачепити їх інтереси. Новий поворот подій додасть клопоту, відіб’ється на планах, настрої і самопочутті, може спровокувати таємну загрозу і потребу в додаткових запобіжних заходах. Не виключена криза в групі друзів. Рекомендується відкласти поїздки, збори та інші колективні заходи.

Козоріг

Козорогам важливо пройти без ускладнень через ранкову спокусу “відвертою бесідою”. Радикальний вихід для слабохарактерних Козорогів — відключити зв’язок. У критичних подіях другої половини дня багато Козорогів знайдуть безпечну нішу, але повністю розслаблятися зірки не радять: ситуація занадто серйозна і непередбачувана. Будь-які починання (включаючи колективні) погано позначаться на особистому бюджеті.

Водолій

У Водоліїв непростий і відповідальний день. Можливі різкі зміни в декількох сферах життя відразу. Небезпечна ситуація може скластися вдома або в кар’єрі. Зірки радять перестрахуватися і прийняти доступні запобіжні заходи, інакше плани опиняться під загрозою на самому початку. Додаткова складність — знайти баланс (наприклад, уникати одночасно і страху, і надмірно сміливої поведінки).

Риби

Зірки рекомендують Рибам відмовитися від починань — а якщо це неможливо, то перенести їх на другу половину дня і дотримуватися в них подвоєної обережності. Обстановка аж до ночі буде неспокійною, і лише ваше везіння, укупі з передбачливістю, допоможе вам минути численні непередбачувані перешкоди. Не варто покладатися на нових друзів, краще вірити одному старому другу.

Фото спеціально для Особлива