fbpx

Гороскоп на 7 травня: сьогодні потрібно діяти швидко, спритно, дипломатично і суворо за правилами

Овен

Овнам варто почати ранок з залагодження любовних і фінансових тонкощів (краще приватно). Небажані покупки і угоди: великий ризик придбати непотрібне або неякісні залишки. Приплив сил чекає до вечора. Важливо контролювати свої пориви, щоб не спровокувати в найближчі дні конфлікт або перевантаження, особливо, у родині. Заради свободи маневру варто мати в запасі альтернативу основному сценарію.

Телець

Вранці Тельцям краще зайнятися неспішним завершенням своїх справ і підведенням підсумків. Корисно влаштувати огляд своїм силам і ресурсам в мінливій обстановці. Увечері важливо не піддаватися передчасному імпульсу і взяти паузу хоча б на пару днів: поспішне починання — явний промах і зайвий вузол проблем. Не варто відразу приймати пропозицію, зриватися в дорогу, хапатися за ідею співпраці.

Близнюки

Близнюки підбадьоряться ближче до вечора. В цей час проясняться близькі перспективи, можна уточнювати маршрути, налагоджувати зв’язки, домовлятися про зустріч. Також, настане вдалий момент для повернення до довгострокових задумів. Добре приступати до циклу спілкування, навчання, інтелектуальної праці, обробці масивів даних, знову включатися в проєкт, пов’язаний з подорожами або дослідженнями.

Рак

Ініціативи Раків не зустрічають особливих перешкод на початку дня. Це час любовної гармонії і фінансової згоди. Краще не відкладати особисту зустріч, завершення угоди. До вечора загостряться протиріччя. Щоб їх вирішити, потрібно діяти швидко, спритно, дипломатично і суворо за правилами — в іншому разі, зростає ризик потрапити в знайому пастку і викликати чиєсь невдоволення.

Лев

Левам варто почати день з залагодження матеріальних або морально-етичних проблем (особливо, якщо це впливає на їх статус і кар’єру). Краще не розраховувати на чужу доброту: вона може вичерпатися, бонус або поступка може виявитися з тонким підступом. Бажано почекати з покупками і вкладеннями. Вечір непоганий для переговорів і обговорення планів, дає енергію для поїздок і активного соціального життя.

Діва

У першій половині дня Діви можуть дозволити собі побути в образі творців, таємних романтиків або геніальних фінансистів. Це вдалий час для того, щоб отримати порцію любовного натхнення або завершити приватну угоду. Вечір мобілізує на оперативне вирішення нестандартних завдань. Попутно, вам вдасться отримати корисний досвід, вникнути в «підводні камені» інструкцій або службових відносин.

Терези

Терезам не варто ризикувати, всюди потрібні розумні стоп-сигнали і почуття міри. Пора ставити крапку у фінансовій чи іншій авантюрі, відсікати шлейф драматичних емоцій і зцілювати наслідки. Вранці шкідливо зловживати ліками і занурюватися в токсичні спогади. Увечері потенційно успішні переговори, але все псує гіперчутливість, важливо триматися досягнутих раніше компромісів.

Скорпіон

Початок дня може стати для Скорпіонів пасивним зовні, але напевно буде емоційно насиченим. Перша половина доби підходить для любові, творчого усамітнення і мирного хобі (наприклад, пов’язаного з музикою, кіно або історією). До вечора належить змінити ритм життя на більш активний, з елементами суєти, ризику і пошуку нестандартних рішень. Можливо, доведеться займатися справами паралельно.

Стрілець

Вранці зірки радять Стрільцям відпочивати і збирати сили. Це гарний час для спогадів і пов’язаних з ними переживань, але важливо не потрапити цілком під владу негативних емоцій: ввечері вони зіграють поганий жарт, підштовхуючи до ризикованих дій. Головна умова успіху в кінці дня — грати за правилами, вести конструктивний діалог і не піддаватися руйнівним почуттям (страху, образі).

Козоріг

Вранці Козороги марно будуть шукати в собі внутрішній “движок” і резерв діловитості. Це пасивний час, особливо, якщо нахлинуть спогади. Новий сплеск активності чекає до вечора, при цьому зірки радять бути напоготові і заздалегідь вжити заходів обережності (бажано, комплексні). Спонтанність загрожує порушенням договору, домашнім або іншим конфліктом, доведеться заново шукати компроміс.

Водолій

Вранці Водолії чутливі і ліниві, укладуть угоду зі своїми слабкостями або апетитами. Але вечір підбадьорить їх і нагадає їм про їх генеральну програму. Їх може чекати ділова або побутова суєта, відрядження, нарада, робота з планом або звітом. Зосередитися на головному їм завадять перешкоди і сигнали тривоги: можливі заминки з технікою і сервісом, конфлікти в дорозі, загострення нездужань.

Риби

У першій половині дня на першому місці у Риб власні смаки і потреби. Багато Риб проведуть цей період доби комфортно — і вирішать, що їх спокою ніщо не загрожує аж до ночі. Однак з наближенням вечора ситуація зміниться, стане більш неспокійною і динамічною. Може з’явитися невідкладна справа. Зірки рекомендують ретельніше прораховувати сценарії і варіанти, щоб не зазнати збитків.

You cannot copy content of this page