fbpx

Гороскоп на 7 вересня: день може стати успішним та сповненим натхнення

Овен

Для Овнів день може початися з хвилини натхнення. Невелику цікаву ідею краще реалізувати не відкладаючи, з масштабним починанням варто почекати. Друга половина дня внесе зміни у ваш настрій або в зовнішню обстановку. В цей час добре переключитися на справи, що вимагають приватності, скритності. Можливо, ви поринете в домашні клопоти або будете вирішувати поточні питання, пов’язані з внутрішньою стороною вашого бізнесу.

Телець

Прояв особистої ініціативи вдома принесе цілий комплекс задоволень. Прекрасний день для вирішення домашніх проблем, для поліпшення домашнього затишку. Постарайтеся проявити якомога більше турботи по відношенню до дітей. Грошові інтереси стосуватимуться нерухомості та сфери послуг.

Близнюки

Близнюкам зірки підказують, що пора змінити тактику, інструменти або вектор уваги. Щоб уникнути “перегріву”, життя підштовхує вас до корекції колишнього стрімкого ритму. Може назріти новий підхід до вирішення ділових і фінансових питань, сімейних і побутових завдань. Перебудова не завадить приємному проведенню часу. Аж до ночі ви можете отримувати задоволення від творчості або спілкування з дітьми, брати участь у справах групи, насолоджуватися любовною перемогою або іншими плодами своїх зусиль.

Рак

Раків неодноразово виручить інтуїція. Чимало яскравих суперечливих вражень обіцяє спілкування, поїздка, пошук, навчальний процес. Ви обов’язково дізнаєтеся щось цікаве, важливе або приємне. Плутанина, непорозуміння, збіг в результаті виявляться на щастя. Однак позитивні моменти цього дня можуть виявитися тісно переплетені з проблемними, часом маючи одне й те ж коріння. Джерелом занепокоєння може стати дорога або транспорт, здоров’я, домашній вихованець. Не найкращий момент для влаштування на роботу.

Лев

Підприємливість і ораторська майстерність Левів сьогодні можуть не дати потрібного результату. Найбільш ефективними будуть психологічні методи впливу, все те, що пробуджує і активізує почуття. Якщо ви хочете домогтися від співрозмовника відвертості, рекомендується відмовитися від агресивної політики. Поговоріть з ним в приватній незвичайній обстановці, бажано під неголосну музику і без використання якої б то не було стандартної термінології.

Діва

Діви можуть позбутися частини сумнівів, наприклад, від невпевненості в партнері. Мудрим рішенням буде добровільна відмова від передчасних або марних амбіцій. Відсікання зайвих цілей призведе до стабілізації душевного стану, а вона, своєю чергою, позитивно відіб’ється на результатах. Хороші плоди обіцяють злагоджені зусилля в рамках колишнього партнерства.

Терези

Терези сьогодні не пов’язані чіткими планами, лише до ночі можуть нагадати про себе ті чи інші обов’язки. Приємний емоційний і естетичний “післясмак” залишать вчорашні події. Можна залишитися під впливом романтичної ідеї, недавньої розмови, нових вражень, невинної омани. Паралельно, варто стежити за інформацією: до кінця дня можливі повідомлення від друзів або фінансові новини.

Скорпіон

Скорпіонам належить частково переглянути плани. Навіть найуспішнішу діяльність сьогодні доведеться згорнути, так як в силу вступлять інші тенденції. У другій половині дня корисно заново оцінити обстановку, згадати про ключові плани і супутні їм довгострокові зобов’язання. Уваги може зажадати стан матеріальних, інформаційних та інших ресурсів. Можливо, вам доведеться включитися в листування, уточнити список покупок, підтвердити реєстраційні дані або платіжні реквізити.

Стрілець

Зірки пропонують Стрільцям увійти в образ відлюдників і пасивних споглядачів. Якщо вам потрібен привід для усамітнення, сну, філософствувань, мрій або спогадів, це відповідний час. Якщо у вас багато енергії, краще вибирати творчі заняття — наприклад, пов’язані з музикою, відео або фотосправою. З домочадцями і близькими не завжди варто «говорити по душах», іноді доречніше помовчати.

Козоріг

Козороги сьогодні налаштовані позитивно і трохи авантюрно. Можливо, ви захочете змінити щось в будинку, запросити друзів, влаштувати свято. У вашому бажанні випробувати яскраві сильні емоції зірки не вбачають нічого поганого. Ваші справи при цьому не постраждають, так як це не найкращий день для наполегливої праці. Не варто відмовляти собі в маленьких задоволеннях. Ряд напрямків в області гри, любові, творчості, відпочинку незабаром стане для вас табу, або вам доведеться ставитися до них більш вимогливо.

Водолій

Зірки попереджають Водоліїв про проблему з законом або конфлікт з чужою культурою. Якщо такі зіткнення мали місце в минулому, вони фатальним чином повернуться. Може знадобитися підтвердження знань, прав, візи, громадянства. Не найкращий момент для подолання юридичних розбіжностей, озвучування своїх переконань, пошуку партнера, вчителя або покровителя, початку подорожі або еміграції.

Риби

Природна сенситивність Риб сьогодні досягає пікових значень. Можливі хвилини передчуття, передбачення, телепатії, підвищеної психологічної проникливості. Багатьом Рибам це допоможе не накоїти дурниць, або мінімізувати наслідки своїх поривів. Водночас, вам може бути важко висловити свої відчуття словами, хоча вони будуть буквально «крутитися на язиці». Також, цей день може бути відзначений для вас душевним підйомом, везінням, яскравим знаком згори, яким-небудь неймовірним збігом.

You cannot copy content of this page