Гороскоп на 7 жовтня: починайте ранок з гарних думок і тоді весь день буде вдалим

Овен

Атмосфера навколо Овнів має легкий присмак романтики, загадки або інтриги. У більшості Овнів буде не лише простір для уяви, а й поле для дій. Непоганий день для фізичної та ментальної розминки, поїздок на короткі відстані. Обстановка не розташовує до самотності і схиляє до співпраці, проте у ваших партнерів або помічників від вас можуть бути невеликі секрети.

Телець

Зірки радять Тельцям готуватися до маневру, а якого саме, підкаже ситуація. Не варто займатися стратегічними питаннями, краще вирішувати тактичні завдання. Успіх в цей день неможливий без гнучкості, спритності, проникливості, вміння адаптуватися і перебудовуватися. У будь-якій справі вам стане в нагоді частка хитрості — в іншому випадку, вас легко обійдуть більш винахідливі конкуренти.

Близнюки

Зірки дарують Близнюкам базову душевну гармонію і непоганий старт, що вже чимало. Можлива підтримка від друзів. Заминки в справах вірогідні через невірну мету і не зжиті до кінця ілюзії. Також, послабити ваші шанси може старе нездужання, яке прокинулося. При сумнівах і плутанині краще дотримуватися гасла «дорогу подужає той, хто йде». Не час ставити особисті рекорди, але і здаватися не варто.

Рак

Раки не в найбільш виграшній позиції. Багатьох Раків простимулює на активність зовнішня інтрига або власна таємна цікавість, але підведе чуття або здоров’я. Зірки радять не ламати голову над загадкою, незабаром вона вирішиться сама. У поточних справах вам сьогодні стане в нагоді вміння триматися в тіні. Краще не йти напролом, а використовувати обхідні шляхи, запасні або відкладені можливості.

Лев

Левів цей день може перетворити на шукачів легких пригод, романтиків і мрійників. Багато Левів захочуть розвіяти туман, що зібрався на горизонті, і заглянути в майбутнє. Зірки радять не обмежуватися фантазіями і зробити спробу: є шанс підняти завісу таємниці. Краще діяти з компаньйоном (партнером, однодумцем). Не завадить уважність, інакше можна не побачити пастку.

Діва

Дівам не варто забувати про ризик помилки. Мета, яку ви переслідуєте, аж до глибокої ночі буде залишатися туманною і привабливою, а критичне мислення може бути відсутнім. Вас можуть підвести давні мрії і помилки, пов’язані з кар’єрою, грошима або людськими відносинами. Зірки радять не обмежувати себе у фантазіях, але не спиратися на них при висновках і прийнятті рішень.

Терези

Терезів цей день схиляє до ідеалізму, але без критичних наслідків. Більшість Терезів на вірному для себе шляху і може дозволити собі деякі фантазії, не на шкоду реальності. Ілюзії і помилкові надії можуть стосуватися нюансів чужої культури і віри. Можливі старі помилки з приводу здоров’я, фінансів або сфери послуг. Причиною затримки в дорозі може стати запізнення, неуважність, помилка навігації.

Скорпіон

Скорпіонам не варто зациклюватися на загадках цього дня, у тому числі, любовних. Швидше за все, вони не варті уваги. Таємниця може виявитися плодом уяви або майстерної інтриги. Не завжди варто вірити чужим і власним відчуттям. Також, безпечніше проігнорувати фінансові пропозиції. При взаємодії з іншими людьми краще прямий обмін послугами, без підключення інших “валют”.

Стрілець

Стрільцям доведеться змиритися з тим, що їхні стосунки з іншими людьми сьогодні недостатньо прозорі. У багатьох випадках, корінь непорозуміння або брехні буде критися в минулому (спільному або вашому особистому). Зірки натякають, що незабаром у вас з’явиться більш надійна схема створення гармонійного союзу — і радять, по можливості, не відтворювати віджилі сценарії, засновані на обмані або ілюзіях.

Козоріг

Козорогам краще займатися лише рядовими дрібними справами, при цьому не чекати від них стовідсоткової віддачі. Везіння буде багато в чому залежати від обстановки, настрою, інструментів, від помічника (партнера) і від загальної передісторії питання. Випадковим або неміцним може стати ефект від застосування обраних ліків, рідин, хімпрепаратів. Вітається різноманітність, використання альтернатив.

Водолій

У Водоліїв є орієнтири для правильного вибору партнера — але є і перешкоди на цьому шляху. У справах серцевих легко впасти в ілюзії і почати плекати надії. Зірки радять виходити з базової гармонії темпераментів або переконань, не будувати повітряних замків, уникати помилкових «підтекстів» при виборі подарунка на знак любові або симпатії. Надлишок фантазії краще направити в сферу творчості.

Риби

У цей день зірки не радять Рибам покладатися на свої відчуття. Аж до ночі зберігається ймовірність плутанини. Ви можете зануритися в знайомі ілюзії і не побачити істину, що лежить прямо перед вами. Можливо, вас не розумітиме близьке оточення. Не варто займатися в цю добу рутиною і побутом. Багатство емоційних відтінків, яке ви сьогодні переживаєте, доречніше в області творчості.