Гороскоп на 7 вересня: прокидайтесь з гарним настроєм, день обіцяє бути приємним

Овен

Овни схильні до зайвих спонтанних витрат. Багатьох Овнів зупинить лише наближення до межі — наприклад, скромний залишок на рахунках. Міркування розумної економії часом будуть боротися з бажанням свята, новизни і експерименту, прагненням побавити дітей, зробити подарунок пасії, купити модний аксесуар для відпустки. Може посилитися інтерес до яскравих речей, незвичайних матеріалів і продуктів.

Телець

У цю добу Тельці відомі своїми примхами і спрагою оновлень. Під впливом незвичайної обстановки або власного нетипового настрою багато Тельців будуть одержимі оригінальною ідеєю, яка раніше ні за що не прийшла б їм в голову. Можливе бажання когось вразити, оновити будинок, меню або зовнішній образ. Зірки радять вам поступитися своїм імпульсам, сьогодні ви маєте на це повне право.

Близнюки

Легковажних Близнюків день схиляє до прагматизму і розгляду будь-яких завдань в комплексі. Такий підхід особливо доречний в практичній сфері — наприклад, в справах, пов’язаних з фінансовими зобов’язаннями, податковою стратегією, нерухомістю, сімейними і професійними планами. Позитивний ефект не змусить себе чекати: ви не витратите зайвого, вдало впишете нові витрати в наявний бюджет.

Рак

Раків день радує стабільністю, надійністю і відсутністю агресії. Зміни та новинки будуть плановими і передбачуваними. Можливий інтерес до фінансової та податкової сфери, соціального життя, спілкування з однодумцями, до легальних способів зміцнити на майбутнє матеріальну базу. Вас може залучити ідея кооперації заради покупок або майбутніх доходів, модернізація старих великих фондів або проєктів.

Лев

Левам краще мислити стратегічно, займатися довгостроковими практичними планами. Заслуговують на увагу матеріальні та професійні питання, стратегії в кар’єрі, плануванні, управлінні, кадровій політиці та при створенні резервів. Навіть дружбу корисно розглянути з позицій вигоди (особливо, якщо ваш друг — одночасно ваш інвестор, роботодавець, постачальник або податковий інспектор).

Діва

Діви можуть ігнорувати метушню моменту, слідувати давнім принципам і вічним цінностям. День дозволяє вам керуватися старими планами і програмами, надійними професійними, педагогічними, юридичними, викладацькими та іншими стратегіями, а також не зраджувати своїм ідеалам. Ви можете звернутися в знайому інстанцію, до старого друга за кордоном або до колишнього наставника.

Терези

Зірки радять Терезам сконцентруватися на матеріальний стороні подій. Краще поставити на паузу розвиток особистих відносин і нового ділового партнерства, відкласти на час плани, пов’язані з розвагами і вільною творчістю. День підходить для системного аналізу, різних інспекцій. Добре займатися в комплексі податковими, кредитними, житловими, сімейними, спадковими темами.

Скорпіон

Скорпіонам пора оновити і зміцнити старі відносини (перш за все, їх ідейну і матеріальну платформу). Залежно від обставин, уваги може заслуговувати давня любов, стара дружба, контакт з колишнім чоловіком, перевірене професійне співробітництво, мережа корисних зв’язків в групах за інтересами або в бюрократичних інстанціях. Для вибудовування діалогу з нуля момент не найкращий.

Стрілець

Стрільцям зірки радять зосередитися на планових системних оновленнях. Найкраще займатися матеріальною та організаційною стороною справ, постачанням, контролем. Небажані радикальні технічні нововведення. Відповідний момент для складської роботи, інспекції запасів. У витратах цього дня користь буде важливіша задоволення, доведеться орієнтуватися на стандарти і об’єктивну необхідність.

Козоріг

Козорогам цей день додасть впевненості, допоможе впровадити задумане оновлення або з розумом використовувати несподіваний сюрприз. Козорогам, які люблять захоплюватися, вдасться уникнути зайвих спокус і направити свій оригінальний креатив в розумне русло. У цю добу вам не потрібно робити нічого особливого, щоб зміцнити свої позиції. Сама доля підтвердить вашу правоту або вірність взятого вами колись курсу.

Водолій

Для Водоліїв день пов’язаний з нервозністю при адаптації до нового або затримкою бажаних оновлень. Можливі сюрпризи в побуті, несподівані розбіжності з близькими. Всі питання зніме наочна практична користь від нововведення (або від його скасування), вона — найкращий аргумент. Добре займатися господарством, житлом, володіннями, запасами, будівництвом, фундаментальною частиною інтелектуальної діяльності.

Риби

Риби можуть з успіхом покластися на своє практичне чуття, але з тим же успіхом можуть плисти за течією, розраховувати на старих друзів, колег, наставників, партнерів або родичів. Всі старі зв’язки, плани і прикмети в цей день будуть працювати на вас. Ви не помилитеся, вибравши консервативну позицію або традиційний шлях. Вам будуть допомагати знайомі маршрути, вже випробувані нововведення.