fbpx

Гороскоп на 7 жовтня: день наштовхне на важливі роздуми, не відганяйте їх

Овен

У вас проявиться прекрасна здатність координувати свої думки і свої фізичні дії. Підприємливість і ефективність у професійній діяльності принесе удачу. Можливий прояв ініціативи в навчанні, письменницькій діяльності, наукових або технічних дослідженнях.

Телець

Для Тельців початок цього дня виявиться спокійним і приємним. Зірки радять вам не відмовляти собі в ласощах, дрібних особистих примхах і звичках: вони допоможуть зберегти гармонійний настрій аж до ночі. Змін варто чекати ближче до вечора. В цей час буде корисно прислухатися до новин, заглянути в месенджер: не виключена додаткова цікава інформація по хвилюючій вас темі.

Близнюки

Поведінка і настрій більшості Близнюків залежить від чужої думки. Якщо вона виявилася позитивною, майбутнє почне бачитися в яскравих фарбах. Якщо вам не вдалося завоювати чужу довіру або отримати схвалення, ви почуватиметеся не дуже впевнено. Можливо, ви почнете сумніватися в своїх талантах, в перспективах кар’єри або партнерства.

Рак

Ракам варто пам’ятати, що цей день сприяє прямоті, дружелюбності, невимушеності, ускладнює розуміння півтонів і натяків. Може залишитися непоміченою гра на підтекстах і психологічних тонкощах. У поведінці недоречна сором’язливість, краще спокійно і прямо говорити про свої бажання. Не варто наполегливо приховувати або, навпаки, надмірно нав’язувати свої погляди.

Лев

Левів цей день запрошує до важливих відокремлених роздумів. Якщо вам потрібна альтернативна думка або чужа порада, краще запитати близьку людину, якій можна довіритися. Предметом роздумів можуть стати минулі і майбутні шляхи, пов’язані з іншими країнами, освітою, місцем проживання.

Діва

Непередбачена обставина сплутає всі ваші плани. Можливо, вас підведе хтось із друзів або ділових партнерів. Багато Дів зіткнуться з наслідками своїх же помилок. Будьте обережні з людьми з минулого. Виключіть з плану дня покупки, переговори, фінансові та страхові розрахунки, крім невідкладних. Небажано вести важливу переписку, оформляти документи, подавати заяву.

Терези

Терезам день створює хороші умови для комунікацій без кордонів. Візитною карткою може стати бездоганна мова. Особливу роль може зіграти знання іноземної мови, включаючи спеціальну термінологію, професійний жаргон. Відповідний момент для початку відрядження, циклу роз’їздів, навчання, візитів в інстанції. Можливий новий імпульс в юридичній, науковій, видавничій, викладацькій, консультативній діяльності.

Скорпіон

Неприємності цієї доби можуть здатися вам несподіваними. В дорозі не виключені фінансові та технічні складності, у відносинах можуть виявитися приховані раніше розбіжності. Однак зірки стверджують, що сьогоднішні проблеми ви приготували собі самі. Можливо, ви невірно оцінили розклад сил, вибрали не той стиль поведінки або невідповідної людини.

Стрілець

Стрільцям зірки радять стати уважнішими до ритуалів і до нюансів відносин, особливо особистих. В іншому разі, сьогодні легко припуститися помилки поведінкового або етичного плану, ускладнивши собі тим самим шлях до чужого серця, процес «наведення мостів» або процедуру вступу в обране коло. Також, в цей день зростає ймовірність фінансових промахів, помилок у сфері естетики і творчості.

Козоріг

Не найкращий час для позиції вовка-одинака. Щоб мати успіх, тимчасово відмовтеся від властивої багатьом Козорогам незалежності, а також приховайте свій суворий і, можливо, відлюдний характер. Станьте демократичнішими, навчіться подобатися і надавати послуги. Симпатія товаришів по службі, підтримка підлеглих допоможуть вам впоратися з роботою і звернути на себе увагу начальства.

Водолій

Для Водоліїв стають вкрай важливі питання стратегії і тактики. Можливо, доведеться розглянути заново заходи, пов’язані з охороною, технічною базою, довгостроковим і середньостроковим плануванням. Добре зайнятися цим у відокремленому місці, де вас ніхто не потривожить: наприклад, в окремому кабінеті. Приділіть увагу прийомам, що дозволяють зберегти ресурси (час, здоров’я, гроші, фізичні сили, будь-які резерви).

Риби

Рибам варто зосередити увагу на найкритичніших питаннях. Завдяки вдалому збігу обставин, вони можуть вирішитися напрочуд легко. Можливо, саме життя підкаже вам ідеальне рішення або оригінальний хід. Зрештою, ви можете знайти вихід із ситуації, яка здавалася вам безнадійною. Шанси на успіх зростають, якщо ви дотримуєтеся етикету, поводитеся привітно і дружелюбно, добре виглядаєте, готові до діалогу і співпраці, налаштовані на справедливість і законність.

You cannot copy content of this page