fbpx

Гороскоп на 8, 9 червня: комусь неприємні несподіванки, у Овнів значні успіхи, а в Тельців нові обов’язки

Овен

День підійде для вирішення всіх питань які вас турбують. Представники знаку долають якісь внутрішні бар’єри, починають поводитися інакше. Зав’язуються нові знайомства, зокрема романтичні, не виключена і закоханість, зверніть увагу на оточуючих, поряд з вами є людина, яку ви так довго шукаєте.

Телець

Плідний день, що дозволяє розраховувати на значні успіхи. Найнаполегливіші можуть розраховувати на кар’єрне зростання, проте потрібно бути готовим до того, що разом із новою посадою ви отримаєте й значну кількість нових обов’язків.

Близнюки

Ви неуважні, необережні, легковажні, але зірки до вас прихильні, а це означає, що серйозних помилок ви не робите, а успіхів напевно досягнете. Вдається порозумітися з керівництвом, вас підтримують навіть ті, хто ще зовсім недавно був налаштований однозначно проти вас.

Рак

День приносить неприємні несподіванки у великій кількості. Навіть люди, про які ви були найвищої думки, примудряються розчарувати вас – до кінця дня може здатися, що у вашому оточенні не залишилося жодної гідної особи. Насправді це зовсім не так, тому не поспішайте кардинально змінювати коло спілкування.

Лев

Старанність, терпіння та праця – ось три кити вашого успіху. Він, до речі, буде китам під стать: великим, що вселяє повагу і важливим. Вашим професійним успіхам можна позаздрити. На вас чекає хороша винагорода за вашу плідну працю.

Діва

Цей день принесе кілька неприємних моментів. Намагайтеся спокійніше ставитися до того, що відбувається, і не виявляти агресивності, інакше конфлікти сьогодні залишаться з вами надовго.

Терези

Ви не дуже діяльні та енергійні, але якщо вже беретеся за щось, то неодмінно доводьте розпочате до кінця. Відкладіть складні та стомлюючі справи, задовольняйтеся тим, що простіше. Можна будувати довгострокові плани або просто розмірковувати про майбутнє, на вашу думку прийдуть дуже незвичайні думки. Які найближчим часом можна буде здійснити.

Скорпіон

Ви намагаєтеся зберегти гарний настрій, але у вас не виходить, занадто суперечливі емоції, які так і норовлять вами опанувати. Конфлікти виникають і на роботі, і вдома, чим незначніші приводи для них, тим більше душевних сил ви вкладаєте у суперечки.

Стрілець

Немає людини, яку ви сьогодні не зуміли б переконати у своїй правоті. Будь-які суперечки завершуються вашою переконливою перемогою, та й здобути гору в боротьбі з конкурентами буде неважко. З’являються цікаві ідеї, реалізація яких дозволить значно збільшити прибутки.

Козеріг

У вас не має труднощів з реалізацією планів, часто знаходяться несподівані рішення, які дозволяють досягти бажаного, але й викликають загальне захоплення. Можливі фінансові надходження. Вам віддадуть борг, чи отримаєте премію.

Водолій

Багатьом цей день буде нудним, і не дивно – хочеться яскравих вражень, незвичайних зустрічей, але не відбувається нічого подібного. Можуть виникати розбіжності із близькими. Не завжди вдається спокійно відстоювати свою точку зору, тому цілком конструктивна спочатку дискусія може перетворитися на обмін  образливими зауваженнями.

Риби

Неоднозначний день. Начебто все йде непогано, але ви постійно чимось незадоволені. Замість того, щоб зосередитися на поточних справах, ви турбуєтеся про майбутнє. Відносини з оточуючими напружені, вас недооцінюють, ви це відчуваєте і дуже засмучуєтеся.

You cannot copy content of this page