fbpx
Гороскоп

Гороскоп на 8 березня: сьогодні зірки багатьом усміхнуться приємними сюрпризами

Овен

Зірки радять Овнам уникати надмірної прямолінійності, жорсткості і агресивності. Не час “грати м’язами” напоказ або йти в лобову атаку. І в особистих, і в суто ділових ситуаціях рекомендується переслідувати свої цілі більш тонко і гнучко: обхідними шляхами, за допомогою таємних знань або м’яких психологічних маневрів. Бажано проявити побільше поваги до старших або турботи про них.

Телець

Тельці можуть розраховувати на спокійний день. Можна проявити пасивність, покластися на удачу. Буде добре працювати інтуїція, здійсниться частина давніх передчуттів. В процесі реалізації планів з’явиться нотка інтриги або романтики. Можна сподіватися на взаємність інтересу, на явну або таємну симпатію з боку приваблюючих людей, на містичний збіг смаків або приховане співчуття своїм ідеям.

Близнюки

Близнюкам краще уникати зовнішньої суєти. Їм будуть потрібніші такі якості, як спостережливість, проникливість, інстинкт самозбереження. Не зашкодить передбачливість, частка підозрілості. День не розташовує до відвертої легковажної балаканини. Всі критичні тонкощі (можливі загрози, збитки і вигоди, ознаки пильного чужого інтересу) доведеться відчувати «спинним мозком».

Рак

Невидима зброя раків — емпатія. Природна чутливість (особливо, помножена на життєвий досвід) стане їх кращим провідником у світі чужих настроїв. Вона допоможе їм вгадати бажання партнера, клієнта або друга, прорахувати мотиви конкурента, знайти потрібний тон в переговорах або в спілкуванні з близькими. Багато Раків будуть безпомилково розпізнавати своїх ідейних ворогів і однодумців.

Лев

Левам не варто прагнути до різких змін і зрушень. Радикальному розвороту ситуації або продуктивному діалогу багато що буде заважати, починаючи з обставин і закінчуючи власним самопочуттям. Спроба налагодити діалог може натрапити на чуже мовчання. Задоволення (або спокій) принесуть нескладні рутинні заняття — бажано, в приватному режимі або в закритій обстановці.

Діва

Діви можуть коритися своїй інтуїції. Вона буде працювати особливо добре в знайомій їм по минулому творчій сфері, в області виховання дітей, у відокремлених заняттях, пов’язаних з їх давнім хобі або старою улюбленою професією. Також, день допомагає підтримати гармонію в персональних відносинах (особливо, в тихій атмосфері, при тонкому підстроюванні під настрої і смаки партнера).

Терези

Терезам не варто вести переговори, відточувати на комусь свою дотепність або дар переконання, проявляти ініціативу. Вигідніше мовчання, поступка або відхід в тінь. Це допоможе не наступати на “хворі мозолі” і не створювати збурень в полі нових відносин, берегти мир у родині і в професійному колективі. Побічний ефект дня — недовірливість (іпохондрія, привид старих проблем в новій ситуації).

Скорпіон

Почесне перше місце в таємному арсеналі Скорпіонів займає інтуїція: проникливість допоможе їм бачити людей наскрізь. Інші можливі види їх “секретної зброї” — творчий талант, магнетизм, вміння спритно користуватися невербальними каналами інформації, прихованими резервами і спадщиною минулого. Це вдалий час для зустрічей, відведення очей і закулісної розвідки.

Стрілець

Стрільцям сьогодні краще утриматися від активних контактів із зовнішнім світом (у тому числі, від хитромудрих дій у відповідь на чужу ініціативу). Зірки радять подолати спокусу підтримати флірт або вступити в конкурентну боротьбу. Не варто починати переговори, піддаватися на провокації. Замість показної суєти, в цю добу краще проінспектувати ресурси: можливо, в них є проломи і слабкі місця.

Козоріг

Сильна риса Козорогів — проникливість. Вони інтуїтивно відчувають загрозу і обходять давно знайомі їм пастки. Навіть у безпечній обстановці їм важко розслабитися. Підозрілі і недовірливі, багато Козерогів все ж будуть поблажливі до близьких і тим, кому симпатизують. Лінію поведінки в цей день диктує чуття, не має сенсу буквальне виконання наказів або дотримання інструкцій.

Водолій

Цю добу Водоліям краще провести під покровом таємниці або під захистом. Невдалий день для активної зовнішньої діяльності, краще використовувати його для відпочинку, усамітнення, занурення в спогади (при цьому уникаючи надмірного песимізму, не варто стратити себе за минулі помилки і гріхи). У спілкуванні сьогодні важливі невербальні канали взаєморозуміння. Рекомендується дотримуватися таємниці фінансових операцій.

Риби

Риби можуть покластися на власне чуття (особливо, у коханні, в соціальних і фінансових питаннях). Боязкі Риби в цю добу інтуїтивно обходять небезпечні місця, а Риби, схильні до пригод, відмінно відчувають, що можуть витягти з проблемної ситуації. Можливі віщі сни, миті дежавю, телепатичної проникливості, містичного осяяння. Спрацюють давні симпатії, старі прикмети.

You cannot copy content of this page