Гороскоп на 8 грудня: день буде вдалий, а зірки обіцяють купу досягнень

Овен

Зірки радять Овнам бути виконавчими і послідовними, поважати професійну ієрархію, не порушувати правила, дотримуватися режиму, гігієни, дієти і службові інструкції. У цьому їм допоможуть самі обставини, що закликають до порядку. Підсумком дисциплінованої поведінки стане закритий борг, прояснене непорозуміння, успішно взятий бюрократичний бар’єр або інший корисний результат.

Телець

Тельцям цей день обіцяє удачу, впевненість і почуття морального задоволення. Можна отримати компенсацію за працю, підтвердження своїх прав і компетенцій, підкріплення свого батьківського, педагогічного, професійного авторитету. Обставини допоможуть подолати сумніви, остаточно розставити пріоритети в практичних питаннях, кар’єрі, в значущих відносинах або в духовному житті.

Близнюки

Зірки радять Близнюкам бути реалістами, думати про фундаментальні практичні речі і базові життєві цінності (такі, як сім’я, професія, житло, здоров’я). Варто перевірити межі території, подумати про захист володінь, організацію побуту, відповідальність перед близькими. Добре наводити порядок в будинку і на робочому місці, прояснювати ситуацію в житлових, службових, податкових питаннях.

Рак

Раки подолають плутанину в дрібницях, розберуться в нюансах, пов’язаних з поїздкою, навчанням, ліками, утриманням вихованця, внесуть ясність в спілкування з колегами, персоналом, інформаційними сервісами, судовими і податковими установами, зарубіжними інстанціями, покровителями і впливовими особами. Також, цей день допоможе зміцнити взаємоповагу у коханні і шлюбі (або розлучитися гідно).

Лев

Зірки радять Левам навести порядок у своїх речах, ресурсах і бюджеті. Саме час проявити хазяйновитість, проінспектувати витрати і запаси. Краще відкласти витрати на розваги і особисті капризи. День підходить для планових оптових закупівель необхідних дрібниць, на які не поширюються капризи моди (ліки, предмети гігієни та першої необхідності, товару для дому та вихованців).

Діва

Діви позбудуться внутрішніх сумнівів або мороку, наведеного ззовні. На допомогу прийде здоровий глузд, досвід і твердість переконань. День допоможе повернутися до перевірених принципів, подолати спокусу, навести ясність у коханні або в духовному житті. Є шанс отримати компенсацію в улюбленій професії, вихованні дітей, викладацькій роботі, залагодити питання з правами на житло або спадщину.

Терези

Зірки радять Терезам триматися в тіні, уникати публічності, ініціатив і змін. Краще залишатися в рамках, заданих ситуацією — або підказаних досвідом, обережністю і здоровим глуздом. День підходить для лікувально-профілактичних процедур, терплячого вичікування, наведення порядку, інспекції ресурсів. Не варто йти проти регламентів і традицій, ігнорувати рекомендації та інструкції.

Скорпіон

Ситуації цього дня радують Скорпіонів і лестять їм. Можна розраховувати на везіння, компенсацію, законну нагороду, заступництво, на повагу старих друзів, колег і клієнтів, на гармонію у коханні. Зірки нагадують, що таким чином ви пожинаєте приємні плоди минулого, але, на жаль, не можете забезпечити собі стабільність в майбутньому. Не варто будувати плани на основі старих схем і цінностей.

Стрілець

Виграють Стрільці, які створили собі в минулому міцну базу — наприклад, професійну або фінансову. День принесе вам непогані матеріальні або моральні дивіденди, якщо ви вже зробили кар’єру, забезпечили собі фінансовий тил або якісь очевидні вагомі переваги, значитеся на хорошому рахунку у начальства. Вибір нової мети і офіційний старт краще відкласти, хоча б на тиждень.

Козоріг

Для Козорогів це вдалий день, пов’язаний з віддачею від їх колишніх досягнень. Ви можете отримати нагороду за професіоналізм, терпіння, духовну стійкість, вірність колективній ідеї або своїм власним планам. Вдасться уникнути пастки. Можливий запізнілий реванш у коханні або творчості. Визнання, винагорода та заохочення можуть прийти з-за кордону, від впливових інстанцій або старих друзів.

Водолій

Водоліям краще зробити своєю головною метою закриття важкої сторінки минулого. Можливо, ви з полегшенням закриєте цілу книгу важких спогадів. Це відповідна доба для підбивання підсумків і позбавлення від останніх сумнівів. Важливо не чіплятися за минуле, а переплавити отриманий життєвий і духовний досвід в систему безпеки на майбутнє. За нові проєкти в цю добу краще не братися.

Риби

Зірки допоможуть Рибам навести ясність у відносинах з людьми і, заодно, в своєму світогляді. Життя підкаже вам, як зберегти нерозтрачений потенціал або щасливий союз, а також розсудить вас, якщо ви з кимось в сварці, не можете позбутися вантажу провини або спраги помсти. Ви зможете взяти з собою в майбутнє найцінніше, а з застарілими цінностями і мріями з вдячністю попрощатися.