Гороскоп на 8 липня: більшість знаків Зодіаку чекає спокійний день, в когось і сюрпризи долі

Овен

Овнам зірки дарують ще один день свободи і неформального спілкування. Сьогодні складно сконцентруватися на виконанні боргу і прямих обов’язків. Обставини дозволяють відстрочити неприємні клопоти або момент відповідальності. Ймовірна відсутність дисципліни, нехтування правилами, стандартами і умовностями. Можна досягти успіху в незвичайному хобі, отримати задоволення від участі в колективній справі.

Телець

Тельці можуть дати волю своїм оригінальним інтересам, поспілкуватися з друзями по нестандартному хобі або спробувати здійснити один зі своїх незвичайних задумів. Ситуація, що склалася, дозволяє вам провести експеримент, не боячись контролю, критики та реальної відповідальності (зокрема, професійної). Можна потренуватися в новій ролі, наприклад, «приміряти» на себе майбутню посаду.

Близнюки

Близнюків чекає рівний приємний день. Очікується свобода вибору, відсутність жорстких стандартів і чітких приписів. Можливий піднесений настрій із-за незвичайного моменту. Можна розширити кругозір, підтримати на майбутнє закордонні зв’язки. Не забороняється невеличка авантюра за компанію з новими друзями. Якщо ви налаштовані романтично, до ночі варто стати трохи критичнішими до своїх почуттів і відчуттів.

Рак

Цей день Ракам краще провести в неформальному середовищі, яке можна знайти і у друзів, і в колі випадкових знайомих. Зірки радять не квапити події, не напрошуватися на нові пригоди або на продовження старих. Якщо ви втомилися від цільового спілкування, можна присвятити цю добу вільному мережевому серфінгу. В кінці дня може зрости інтерес до дистанційної любовної інтриги, епістолярного роману.

Лев

Цей день Левам зірки радять присвятити непомітній, але необхідній меті — ненав’язливому формуванню дружнього оточення на віддалене майбутнє. Можливо несподіване продовження співпраці: вечірка, пікнік, побачення. В гостях чи на заході не варто затримуватися допізна: до кінця дня ваш внутрішній особистий навігатор може дати збій через нездужання або підвищену емоційність.

Діва

Навіть найбільш скрупульозним Дівам буде складно триматися розкладу і режиму, так як щось свідомо йде не за планом. Але проблем боятися не варто: події виявляться швидше приємними, а нові акценти у звичному перебігу справ не дадуть нудьгувати. Є умови для доброзичливої взаємодопомоги в обхід рутинних процедур і офіційних правил. Увечері ви можете заплутатися в своїх і чужих почуттях.

Терези

Основну частину цього дня Терези вільні провести на власний розсуд. Обставини сприяють відпочинку і нескладному креативу, підживлюють ваші романтичні сподівання, дружні почуття та творчі задуми. Ближче до ночі вам не завадить стати уважнішими до прихованих нюансів свого побуту і самопочуття: не виключені невеликі побічні наслідки приємного відпочинку або оригінальних захоплень.

Скорпіон

Скорпіонам сьогодні краще відкласти свої власні плани. Аж до вечора доведеться рахуватися з пануючим навколо духом новизни, підприємливості та свободи. Багато Скорпіонів будуть змушені включитися в домашні або інші оновлення разом зі своїми друзями, колегами або домочадцями. В кінці дня вам захочеться дати більше волі почуттям, але в них може не бути тієї глибини, якої ви потребуєте.

Стрілець

Стрільцям цей день допомагає підтримувати дружні і родинні зв’язки, розвивати творче і ділове співробітництво, а також надавати ненав’язливі знаки уваги людям, які їм чимось симпатичні. Перебування в загальній компанії позитивно позначиться на спілкуванні закоханих і подружжя. До ночі у будь-яких відносинах з’явиться більше загадковості і романтики, але стане менше справжньої щирості.

Козоріг

Козороги сьогодні можуть обійтися без чіткого планування справ, буквального слідування своїм звичкам і розкладу. Якщо ви раптом чимось захопилися, не варто переживати через свою недисциплінованість: тимчасове відхилення від генерального шляху вам не зашкодить. Також, не варто жорстко прив’язувати виконану роботу до ймовірного результату: можливий сюрприз, а в результаті не виключене розчарування.

Водолій

Водолії аж до ночі можуть слідувати своїм невинним звичкам і випадковим примхам: у такої поведінки, як підказують зірки, не буде неприємних наслідків. Не варто заганяти себе в жорсткі рамки, боятися осуду, контролю або переслідування. Деяка обережність і акуратність стане в нагоді в кінці дня, в цей час краще почати контролювати грошові витрати, дієту і прояви почуттів.

Риби

Поки не настав вечір, Рибам вдасться тримати емоційний нейтралітет. Товариські Риби можуть на загальних підставах включитися в колективну справу, а у Риб-інтровертів буде можливість спокійно стежити за подіями здалеку. В кінці дня багатьох Риб відвідає романтичний настрій, який може виразитися в любовних мріях, літературній чи іншій творчості, бажання зв’язатися з об’єктом своїх симпатій.