Гороскоп на 8 липня: будьте терплячі та обережні, без цього сьогодні успіху не досягти

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Відповідний день для будь-яких серйозних справ. Ви налаштовані конструктивно, відповідальні і в той же час рішучі. Є шанс знайти спільну мову з людьми, які раніше не довіряли вам, вважали вас людиною легковажною. Вдалими виявляються експерименти і свіжі рішення в діловій сфері, але досягнення потрібного результату стане можливим після втручання впливових людей.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Необдумані вчинки, які ви сьогодні робите куди частіше, ніж звичайно, можуть мати неприємні наслідки. До порад і рекомендацій досвідчених людей ви не прислухаєтеся, на чужих помилках не вчитеся, віддаєте перевагу набивати власні шишки. Як не дивно, та цей шлях може привести вас до успіху, хоч і не відразу.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Здається, що вам під силу абсолютно все, але на ділі це не так. Ще більшою мірою, ніж свої можливості, ви переоцінюєте свою чарівність. Далеко не всім, з ким вам сьогодні доводиться мати справу, ви подобаєтеся; це варто мати на увазі і на ділових переговорах, і під час обговорення питань особистого характеру.

РАК (23.06 – 23.07)

Будьте гранично обережні при роботі зі складними інструментами. Бажано також відмовитися від довгих поїздок за кермом, прогулянок у темний час доби. Краще проведіть час із друзями або сім′єю.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

День невдалий, але в ваших силах зробити його краще. Наполегливість допоможе так чи інакше вирішити давні проблеми. Дуже важлива і обережність, особливо в поїздках, запланованих на другу половину дня.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Нестабільний емоційний фон, тому будь-яка дрібниця здається значним і важливим, особливо в першій половині дня. Не виключені приємні знайомства, зустрічі з людьми, які спонукають вас на цікаві думки.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Яка б не була спокуса почати службовий роман, пам’ятайте: сьогодні змішувати ділові та особисті стосунки не можна. Не варто використовувати свою чарівність для вирішення професійних завдань: це може дорого вам обійтися. Будь-які протистояння приймають серйозний характер, навіть якщо причина їх – суща дрібниця, і всі зацікавлені сторони це розуміють.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Зверніть увагу на ідеї, які з’являються у тих, що оточують: дещо можна швидко втілити в життя. Ваші власні плани, на жаль, не такі хороші, та й реалізувати їх в життя буде значно важче. Чимало часу забирає вирішення побутових питань, більшості представників знаку доведеться займатися домашніми справами в робочий час.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

День не принесе вам проблем, якщо ви самі їх собі не створите. Багато Стрільців провокують конфлікти, як ніби спеціально дратують близьких людей необдуманими зауваженнями і недоречними вчинками.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

День починається непогано, але вплив негативних тенденцій посилюється з кожною годиною. Проблеми виникають несподівано і неприємно дивують вас своєю серйозністю. Ви недооцінюєте розбіжності, які виникають в цей день між вами і вашими близькими: причина суперечок лежить набагато глибше, ніж здається на перший погляд, а тому і досягти компромісу не вдається.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Будьте обережні, протягом дня можливі неприємності. Ви забезпечите себе, якщо утримайтеся від експериментів, не станете ризикувати. День не підходить для довгих поїздок, занять екстремальними видами спорту. Постарайтеся уникнути також зустрічей з людьми, про яких відомо, що вони налаштовані по відношенню до вас недружелюбно.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Будьте терплячі, без цього сьогодні успіху не досягти. Свою думку тримайте при собі. Розбіжності можуть виникнути через будь-яку дрібницю, пізніше ви і самі не зможете згадати, навіщо зробили з мухи слона.

Фото pixabay.com