Гороскоп на 8 листопада: сьогодні варто прислухатися до власної інтуїції, а не порад оточуючих

Овен

Овнам варто рахуватися з настроєм свого партнера, смаками начальства, капризами клієнтів. Гармонії ваших партнерських і професійних відносин можуть перешкодити знайомі психологічні, правові або грошові труднощі. Не найкращий день для співбесіди, пошуку посередника, рекламної акції, візиту до юриста, укладення або відновлення союзу.

Телець

Тельцям варто врахувати ймовірність пригод в будь-якому процесі, наприклад, при підборі покупки. Вирушаючи в магазин або вивчаючи мережеві пропозиції, ви напевно захочете розглянути варіанти, з кимось порадитися, почитати відгуки, вирішите скористатися послугою посередництва, доставки, примірки, підключення, налагодження апаратури.

Близнюки

Близнюки інстинктивно орієнтуються на власну інтуїцію, а також на свій поточний настрій і самопочуття. Можна дати волю своїм звичкам і примхам, слідувати хвилинному імпульсу. Багато Близнюків залишаться залежні від маршуртів своїх поїздок або від сформованого кола спілкування. На щастя, в цей день обставини вам благоволять і будь-яку ситуацію ви зможете обернути собі на користь.

Рак

Раків сьогодні тримає в тонусі не тільки гарний настрій, але і позитивна обстановка. Навколо багато цікавого, окремі негативні моменти не зіпсують загальної картини. Можна отримати допомогу, розкрити секрет, досліджувати додаткові варіанти. В дорозі і в ході спілкування вас чекають надихаючі враження, знахідки, відкриття, вигідні знайомства.

Лев

У круговерті подій цього дня Левам щастить. Успіх найімовірніше в парі або в групі. Супутником реальних перемог будуть ілюзії. Не виключено, що ви знову опинитеся під чарівністю давньої ідеї, особливо, якщо вам є з ким про неї поговорити. Зірки не заважають вам мріяти, але не радять жити в повітряному замку і ставити на магію, якщо виконання бажань можна домогтися своїм талантом або спільними зусиллями.

Діва

Ранкові та денні години обіцяють Дівам гарний настрій і самопочуття. Вас буде радувати моральна підтримка друзів і власна впевненість у завтрашньому дні. Увечері рівний хід подій може змінитися неприємним сюрпризом. Можливо, у вашій душі прокинуться старі нерозділені почуття, похмурі спогади або вас раптом відвідає незрозуміла нудьга.

Терези

У цей день Терезам важко проявити свої найкращі риси. Не пробуйте активно впливати на обставини, ця затія виявиться свідомо провальною. Можлива вимушена пауза в розвитку відносин або в задуманій справі. Небажані покупки, підвищується ризик придбання прострочених продуктів і речей з прихованим браком.

Скорпіон

Помітивши хорошу можливість, не втрачайте її. Сьогодні Скорпіони ризикують залишитися без солодкого, за звичкою перебуваючи в сумнівах і коливаннях. У цей день можлива несподівана покупка, незапланований прибуток, не виключена оригінальна і перспективна ділова пропозиція. Вас можуть покликати в цікавий творчий проект або запросити в захоплюючу подорож.

Стрілець

Стрільцям краще не планувати на цей день переговори, або не зачіпати в них важливі теми. Будь-яке спілкування сьогодні може розвернутися не на вашу користь. Співрозмовник легко приспить вашу пильність.

Козеріг

Загальну сприятливу картину доби псують прикрі дрібниці. Можуть виявитися недоліки, допущені вами або іншими людьми раніше. Можливі різні пропажі, затримки, нестиковки. Рекомендується відкласти калькуляцію, службові переговори і поїздки, якщо це не обов’язкові елементи вашої роботи. Не варто поспішати з візитом до лікаря, крім екстрених випадків.

Водолій

Удача сьогодні на стороні ваших суперників. Підтримуйте з ними приятельські відносини, тоді і на вас ляже відблиск чужого успіху. Про відкриту ворожнечу і надмірну принциповість краще забути. Включіть свою чарівність і дружелюбність, будьте дипломатичні і поступливі, тоді будь-які протистояння будуть зняті з порядку денного.

Риби

Події дня зачеплять в душі Риб струну, пов’язану з кар’єрою, самореалізацією або ідеалами. Можливо, вас знову поманить мрія, або ви вирішите дати ще один шанс тому, в кому розчарувалися. Зірки радять обмежитися духовною стороною, уникаючи конкретних починань: зараз вони не тільки обіцяють вам зайві клопоти, але і загрожують цілим комплексом неприємностей.