fbpx

Гороскоп на 8 серпня: сьогодні стане яснішою картина подій і можлива перспектива, що буде особливо цінним в критичний момент

Овен

Для Овнів має значення контакт з однодумцями. Також, в цю добу буде природним сильне бажання обмінятися з кимось новинами, поділитися спогадами про минуле або надіями на майбутнє. Залежно від ситуації і переваг, вас може особливо залучати спілкування з товаришами по грі, навчанні, подорожі, бізнесу, шкільного чи іншого минулого, з однолітками ваших дітей або з шанувальниками вашого таланту. В особливу категорію можуть виявитися виділені “друзі по нещастю”.

Телець

Тельцям корисно пригадати події недавнього часу, пов’язані з сумнівами, страхами, таємницями, подвійністю, почуттям провини. Чесний розбір помилок стане кращим щепленням від майбутніх неприємностей. Може допомогти приватна розмова з другом. З перспективами зірки радять вам бути обережнішими: якщо ви емоційні, то можете запрограмувати себе, на оптимістичні плани може лягти тінь минулого. Небажано захоплюватися такими методами формування майбутніх подій, як афірмація, візуалізація.

Близнюки

Для Близнюків сьогодні стане яснішою картина подій і можлива перспектива, що буде особливо цінним в критичний момент. Ви можете отримати офіційну інструкцію, план, розклад, повідомлення, слушну пораду від досвідченої людини. Більш структурованим і практичним почне ставати мислення. Якщо попереду складне завдання не на один день, добре приступати до тверезої оцінки ризиків і переваг. У разі серйозного захворювання, з’явиться шанс уточнити діагноз і скласти коректну схему лікування.

Рак

Ракам варто налаштуватися на більш тісний контакт з домочадцями. Не залишайте без уваги цікаві експериментальні ідеї, пов’язані з облаштуванням побуту, пошуками місця проживання, залагодженням сімейних конфліктів. У поточних справах буде відігравати велику роль свіжість сприйняття, а також вміння розглядати питання з різних сторін. Протягом дня не виключений ряд дрібних непорозумінь у спілкуванні з оточуючими людьми, наприклад, з колегами по роботі. Ставтеся до цього легко, не робіть з дрібниць проблему.

Лев

З ранку вас порадує гармонія в шлюбі і романтичних відносинах. Сприятливий день для бізнесу, пов’язаного з кооперативними грошима, податками, страховками, а також з мистецтвом і розвагами. Ймовірно, у вас з’являться ідеї для творчого вираження в музиці, громадській діяльності, мистецтві.

Діва

Думки Дів підуть в нестандартному напрямку, можливо, під впливом легкого стресу. Вірогідний новий погляд на теми, пов’язані з подорожами, заробітком, відпочинком, освітою. Творчим особистостям, народженим під знаком Діви, може прийти на розум відмінна ідея монетизації талантів. Дівам-батькам доведеться інакше подивитися на свої відносини з дітьми або на плани, пов’язані з їх вихованням.

Терези

Терези не відчувають нестачі в гарному настрої і моральній опорі, але можуть зіткнутися з технічними, бюрократичними, медичними або побутовими труднощами. Можуть нагадати про себе колишні недоробки, в тому числі, в сфері лікування хвороб, догляду за домашніми вихованцями, організації повсякденної праці. Підвищується ймовірність проблем з чесністю, надійністю, дисципліною, якістю обслуговування. Не рекомендується починати важливі справи, будувати довгострокові плани, вирушати в далеку дорогу.

Скорпіон

Сьогодні опиняться в підходящому по духу середовищі, в знайомій компанії або старій команді. Якщо в останні дні становище було не дуже виграшним, з’являється реальна можливість взяти реванш, причому законно. Однак сьогодні дрібні перешкоди здатні збити вас з вірного шляху. Зірки радять відкласти вирішальний хід на завтра, а в цю добу всебічно вивчити диспозицію і обговорити тонкощі справи.

Стрілець

Хороший день для встановлення серйозних дружніх відносин зі зрілими людьми. Можливий прогрес в корпоративному бізнесі. Сприятливий час для наукової роботи.

Козоріг

Козорогам варто чіткіше визначити межі своїх домагань і не претендувати на те, що поки недоступно. Водночас, краще не опускати планку, не здавати позицій. Щоб отримати перевагу в одному напрямку, вам, можливо, доведеться піти на поступки в іншому. Може стати в нагоді знання закону, етикету, правил будь-якої групи. Якщо ви вирішуєте всі свої питання самостійно, буде важливо домовитися з собою, не мати серйозних внутрішніх протиріч. Можлива віддача від планів, складених раніше.

Водолій

Водоліям потрібна подвоєна проникливість. Без цієї корисної якості може бути складно розібратися в хитросплетіннях чужих мотивів і зрозуміти, чого насправді хочуть від вас оточуючі. Бажано відрізняти уявну вигоду від істинної, щирість від брехні, безпечні проєкти від сумнівних. Рутинними справами краще зайнятися в першій половині дня. Увечері складуться хороші умови для переговорів і співпраці, не виключені інтригуючі перспективні знайомства, привабливі пропозиції.

Риби

День хороший для поглибленої інтенсивної роботи, ефективний для діяльності в команді. При цьому ніхто не змушує вас працювати проти власної волі і ставити рекорди витривалості. Риби, не налаштовані працювати в поті чола, легко зможуть перекласти основне навантаження на плечі помічників. Якщо у вас виникнуть непорозуміння в ході спілкування з іноземцями і приїжджими, постарайтеся дипломатично їх згладити. В іншому разі конфлікт матиме продовження, а в майбутньому поставить вас в незручне становище.

You cannot copy content of this page