fbpx

Гороскоп на 8 травня для всіх: комусь “гроші, підвищення і не тільки”, а когось чекатитме приголомшливий успіх, у чиємусь житті почнеться новий етап

Для кого день  не задасться, а хто зможе досягти висот?

Хто отримає несподіваний подарунок, а хто стане багатший.   Про все це та про багато іншого ви зможете дізнатися з нашого матеріалу.

Гороскоп на 8 травня

Овен

Не поспішайте відразу відповідати на цікаві пропозиції, візьміть час на обдумування і не поспішайте сказати “ні”.  До вечора можливий милий подарунок від коханої людини.

Телець

Сьогодні можлива підтримка на роботі від людини, з якою вас щось пов’язувало в минулому. Не відмовляйтеся. Сьогодні з’явиться привід зателефонувати людині, яку ви давно не чули, але цінуєте й пам’ятаєте про неї. Творчі люди зможуть отримати гонорари за проєкти.

Близнюки

День сьогодні для Близнюків не задається з самого початку. Попри це, є шанс намітити перспективи на майбутнє, якщо не ігнорувати активну роботу. Якщо хочеш когось краще дізнатися, то скажи йому все, що думаєш. Зробіть так стосовно декого зі своїх колег і результат не змусить себе довго чекати.

Рак

Раку бажано застебнути рот і серце на замок, щоб не опинитися в незрозумілому положенні. Інколи ви занадто відверті з тими, хто цього взагалі не заслуговує. Звідси всякі плітки, чутки і навіть претензії на вашу адресу. Сьогодні чудесним чином вирішиться фінансова ситуація, може зарплату дадуть раніше часу, а може знайдеться новий спонсор.

Лев

Лева сьогодні доля обдарує приємними сюрпризами. Але тільки не розповідайте про них рідним – їм ще рано знати про зміни у вашому житті.  Астрологи радять бути уважнішими з будь-якими, навіть копійчаними грошовими операціями.

Діва

Сьогодні Діві корисні будь-які навантаження, адже у неї буде в надлишку енергії. Це звичайно чудово, але використовувати її потрібно тільки в благих цілях. На роботі авралів не буде, тому ви можете присвятити себе особистому життю.

Терези

Сьогодні потрібно дотримуватися особливої обережності, як у словах, так і в поглядах й інтонаціях. Ви стоїте на порозі нового життєвого етапу. Зараз все залежить від вашої рішучості та впевненості у собі.

Скорпіон

Якщо сьогодні ви відчуваєте, що зможете зробити більше – дійте, і приємний результат роботи вас здивує. А ось неприємності можуть чекати у фінансовій сфері, але тут вам допоможе інтуїція. У стосунках з обранцем дотримуйтеся конкретики і не плутайтеся у відповідях.

Стрілець

Стрільцеві потрібно відправитися на підробіток, адже фінансова діра все більше і більше, та так, що ніякі заплатки вже не рятують! Але і поспішати не потрібно, продумайте всі варіанти, інакше прибіжите туди, де вас зовсім не чекали. Якщо самі розумієте, що не варто братися за капремонт – краще відкладіть.

Козеріг

Козерога сьогодні з’їдять особисті проблеми. Терпіти не варто, все треба вирішувати негайно і беззастережно і тоді вас чекатиме приголомшливий успіх

Водолій

Водолій Астрологи рекомендують сьогодні приймати все, що сталося з гідністю, уникати стресів, і побільше відпочивати. Якщо є вільний час, то присвятіть його собі.

 Риби

Сьогодні Риби з готовністю пірнуть у вир з головою, лише б справа ожила. Проявіть достатньо завзятості, якщо ви націлилися на глобальні зміни. Не варто відволікатися на незначні та дрібні справи. Будьте уважні та сконцентровані, тільки так ви зможете закінчити важливу роботу.

You cannot copy content of this page