fbpx

Гороскоп на 8 вересня: кому зі знаків Зодіаку сьогодні усміхнеться удача

Овен

Овнам день додасть прагматизму. Овнам-марнотратам він допоможе не кидати гроші на вітер і робити лише планові покупки. Обстановка змушує цінувати матеріальну і професійну стабільність, берегти запаси на чорний день. Корисно проінспектувати залишки на рахунках, заощадити. У виграші Овни, які мають надійне джерело доходу, які зробили накопичення або не встигли витратити колишні заощадження.

Телець

В житті Тельців переважає здоровий глузд, стандарт або старий принцип. День налаштує їх на дисципліну, моральну стійкість, вірність професійному чи іншому кодексу честі, уточнить рамки допустимого. Під таким серйозним впливом багато Тельців добровільно покладуть межу своєму креативу (а заодно і чужому). При необхідності, буде пущений в хід закон, контроль, батьківський авторитет.

Близнюки

У цю добу Близнюки не надто мобільні і товариські, можуть виявитися в вимушеному усамітненні. Не виключено, що ви проведете день вдома або в робочому кабінеті, на складі, на кухні, в архіві або сховищі. Може вимагатися тимчасова дієта, економія або інше розумне обмеження. Краще не планувати на сьогодні поїздки, знайомства, нові справи і акції, що вимагають гнучкості, рухливості.

Рак

Раки зможуть ще раз уточнити свої горизонти планування. Багатьом Ракам стануть ясніші межі їх професійних або матеріальних можливостей, межі дозволених експериментів, а також ті рамки, в яких вони можуть розраховувати на дружню допомогу, підтримку держави або колективу. Відповідний момент для оцінки рівня стабільності і надійності (якості матеріалів, вірності друзів).

Лев

Левам доведеться проявити послідовність, практичність і далекоглядність. День підкреслить важливість традиційних цінностей, професійного обов’язку, службової та вікової ієрархії, фінансової дисципліни, офіційних зобов’язань, нагадає про необхідність триматися правил і плану. Вам варто виглядати серйозніше і солідніше, якщо ви керівник, контролер або матеріально відповідальна особа.

Діва

Дороговказною зіркою Дів аж до ночі будуть непорушні класичні правила і цінності. Це дасть їм захист навіть на чужій території. Багатьом Дівам знадобиться їх авторитет або кваліфікація, досвід мандрівника, судді, вихователя, викладача. Недосвідченим Дівам допоможуть офіційні інстанції, наставники або друзі. Благополучний результат офіційного заходу: іспиту, відрядження, дослідження.

Терези

Терезам варто доводити до кінця всі справи, пов’язані з доходами, майном, нерухомістю, вкладами, податками. Особливої уваги потребує партнерський, сімейний або інший колективний бюджет, спільне володіння, корпоративний ресурс. Варто переконатися в тому, що у вас немає заборгованостей, а також в тому, що на цей час використані всі можливості заощадити або оптимізувати витрати.

Скорпіон

Скорпіонам необхідно рахуватися з принципами своїх партнерів і межами їх можливостей, а також з фінансовими та іншими рамками, заданими в суспільстві. Це буде неважко для бувалих Скорпіонів, навчених життєвим досвідом. Молодим і гарячим Скорпіонам варто слухати старших, дотримуватися професійної і соціальної ієрархії: строгі рамки будуть не лише обмежувати їх, а й охороняти.

Стрілець

Стрільцям варто цілком присвятити день справам практичним. Він підвищить старанність і відповідальність, але поганий для енерговитратних ініціатив і для тонкої інтелектуальної роботи. Можна навести порядок в знайомих рутинних областях, зайнятися постачанням, контролем, оплатою праці, перевіркою якості або оцінкою експерименту. Якщо вас підводить самопочуття, на перше місце краще поставити здоров’я.

Козоріг

Козороги можуть дати волю своїй любові до контролю. У списку підконтрольних областей — особисте життя, дружба, діти, розваги, дохід від творчої або професійної діяльності. Вам принесе задоволення факт порядку і передбачуваності в даних сферах. Повного збігу навколишньої реальності і ваших високих стандартів якості чекати не варто, але все ж є шанс наблизитися до ідеалу.

Водолій

Водоліям доведеться рахуватися з сімейними порядками і традиціями, потребами батьків і старших родичів, а також з межами наданої їм в цей момент території, з неминучими формальностями в частині домашніх і житлових справ. Ймовірний знижений тонус. Можлива хвилина зневіри, страху або самотності (особливо, якщо ви потрапили в замкнутий простір або поринули у своє минуле).

Риби

Риб надійно підтримують рамки плану, маршруту або заданих правил. Ясність і передбачуваність особливо цінні, якщо ви — неуважні і вам в будь-якій сфері потрібна страховка. Цей день допоможе вам підтримувати порядок, укладатися в графік і дотримуватися рятівних формальностей. Важливо не лінуватися, набратися терпіння і закінчити справу, поки є захист і вірно розставлені всі пріоритети.

You cannot copy content of this page