Гороскоп на 9, 10 лютого: про що дуже сильно пошкодує Скорпіон, Раки знайдуть не тільки безцінний досвід

Овен

Знайдіть людину, яка викликає у Вас щире захоплення та повагу. Дізнайтесь у нього секрет його успіху. Якщо Вам подобається, як ця людина поводиться, спілкуючись з великою кількістю людей, поцікавтеся, як у неї виходить утримувати інтерес аудиторії, і навіть візьміть якомога більше уроків. Якщо Ви захоплюєтеся тим, з якою легкістю він зав’язує нові знайомства, дізнайтеся, як Ви можете стати більш товариськими. Словом, якщо Ви хочете чогось навчитися, зверніться до професіоналів цієї справи. Вони будуть задоволені і почнуть дивитися на Вас новими очима.

Телець

Навіщо витрачати всю свою чарівність на людей, яких Ви знати не знаєте? Сьогодні Ви повинні зосередитись на тих, хто любить та цінує Вас. Вони заслуговують на Вашу увагу і тепла набагато більше, ніж хто б там не було, хіба не так? Якщо Ви щоразу лізтимете зі шкіри, щоб сподобатися якомусь новому знайомому, постійно витрачаючи на це свою енергію, що ж залишиться тим, хто пройшов з Вами і вогонь, і воду? Нехай краще незнайомці самі спробують Вас вразити.

Близнюки

Будьте обережні у своїх оцінних судженнях – перше враження може бути дуже оманливим. Щось заважає Вам дивитися на оточуючих об’єктивно, тому не поспішайте з висновками. Для початку з’ясуйте якнайбільше інформації про цих людей, а потім уже вішайте «ярлики». Вас ніхто не квапить, тому Ви маєте достатньо часу, щоб спокійно у всьому розібратися.

Рак

Будучи самостійною та незалежною особистістю, Ви завжди можете робити тільки те, що забажаєте, і тоді, коли самі цього захочете. Спробуйте стати частиною колективної роботи. Запропонуйте свою підтримку колезі або другу, який цього потребує. Протягніть комусь руку допомоги і зміните чиєсь життя на краще. Ви знайдете не тільки безцінний досвід, а й почуття власної значущості.

Лев

Ваші сімейні обов’язки сьогодні вийдуть на перший план, і це може призвести до конфліктів з людьми, які вас оточують. Чесно поясніть ситуацію друзям — не пропускайте навіть тих деталей, які здаються Вам малозначними, тому що будь-яка інформація важлива. Всі мають свої сім’ї, і вони зрозуміють, чому Ви зараз поміняли пріоритети. Можливо, друзі навіть запропонують Вам допомогу та суттєво полегшить вирішення домашніх проблем.

Діва

Не варто зациклюватися на своїх сімейних обов’язках, якщо вони стають причиною конфліктів у Вашому громадському житті. Збалансувати ці дві сфери може бути досить складно, але це цілком Вам під силу. Нехай Ваші рідні знають, наскільки Ви цінуєте своїх друзів, і що іноді Вам потрібно проводити час із ними. Не бійтеся казати те, що думаєте. Вас обов’язково зрозуміють, адже близькі люди бажають Вам лише щастя.

Терези

Безумовно важливо зберігати баланс у своєму житті, проте не докоряйте себе, якщо відчуваєте, що Вам це не під силу. Іноді бувають дні, коли Вам хочеться просто розслабитися, а іноді Ви працюєте на зношування і навіть не відчуваєте втоми. У цьому немає нічого поганого, тому навіть не намагайтеся бути досконалим. Адже Ви чудово знаєте, що ідеальних не буває.

Скорпіон

Ви жалкуєте про свою нещодавню необдуману покупку? Не дивно, адже зараз Ви вже стримали свій запал і чудово розумієте, що ця річ не коштувала тих грошей. Якщо є можливість повернути товар назад, зробіть це якнайшвидше. Ви можете почуватися трохи незручно, проте потім зрозумієте, що зробили правильно. Якщо ж повернення неможливе, спробуйте запропонувати цю річ другові — можливо, йому вона потрібніша, ніж Вам.

Стрілець

Сьогодні Ваш неповторний шарм допоможе Вам прикрасити абсолютно будь-якого, причому не докладаючи особливих зусиль. Цей день чудово підходить для знайомства з новими людьми, які могли б у майбутньому відкрити перед Вами привабливі кар’єрні перспективи. Переконайтеся, що ведете з людьми глибокодумні бесіди, а не просто балакаєте про погоду та ділитеся свіжими новинами. Дізнайтеся у своїх співрозмовників про їхні мрії, про те, що робить їх щасливими і чого хочуть добити від життя.

Козеріг

Спробуйте філософськи ставитися до всіх драматичних подій, що відбуваються у Вашому житті. Це не тільки допоможе Вам пройти через них з мінімальними втратами, але й зробить Вас щасливішим та здоровішим. Деякі люди, стикаючись з якимись труднощами, кидають все і біжать у паніці, що ще більше посилює і без того стресову ситуацію. Якщо ви навчитеся приймати все спокійно, ви відчуєте себе набагато краще.

Водолій

Настав час поглянути на свій соціальний графік. Чи не надто багато в ньому «вікон»? Ви не можете постійно чекати на запрошення на якісь заходи. Звичайно, було б непогано, якби Вас звали абсолютно скрізь, проте, на жаль, це не завжди можливо. Якщо хочете, щоб люди згадали про Вас, коли наступного разу розпочнеться вечірка, Ви повинні запросити їх провести разом час, взявши ініціативу до своїх рук. Будьте активнішими!

Риби

У Вас є чудова можливість отримати кілька корисних уроків, однак для цього Вам доведеться багато часу провести з людьми, які мають над Вами певну владу. Це можуть бути Ваші батьки, вчителі, начальник та чи хтось ще. Прислухайтеся до їхніх рекомендацій, але не дозволяйте на себе давити. Зрештою, Ваше життя належить лише Вам, і всі рішення, відповідно, приймати також Вам. Просто робіть висновки з почутого і чиніть так, як вважаєте за потрібне.